Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Chika Rale

  1. Chika Rale

    FK Partizan 2023/24

    Da te ispravim: Polufinale Lige šampiona, bar.
  2. Chika Rale

    FK Partizan 2023/24

    Naši potencijalni protivnici u kvalifikacijama za Ligu šampiona su: Fenerbahče, Dinamo Kijev, Salcburg i Slavija Prag. A mi, zbog kazne, bez publike. Mašala. Ali, odbrana nam je kao stena, vezni red osrednji, a napad ćemo pojačati. Samo da nam upravu ne diraju i sve će biti super.
  3. Chika Rale

    FK Partizan 2023/24

    A Nadj kaže: Taktički smo dobro odigrali ... Šta reći? Trener majstor.
  4. Chika Rale

    FK Partizan 2023/24

    Očajna igra, ali pobeda od 3:0. Ovo me na nekog podseća .....
  5. Chika Rale

    FK Partizan 2023/24

    A šta mislite o kombinaciji Saničanin, Pantić i Pavlović ..... ..... negde u Uzbekistanu? Ne bi bilo hrdjavo.
  6. Chika Rale

    FK Partizan 2023/24

    Sve čisto i pošteno, a postoje i svedoci: Džajić, Laković i Čeferin. Malo li ih je?
  7. Chika Rale

    Uprava i marketing

    Kakvi god bili, novinari iz velikog broja medija počinju polako da se bude i pišu o Partizanu. Velika većina njih piše vrlo realno označavajući prave krivce za trenutno stanje. Ne znam šta ih je pokrenulo, ali eto. Hvala im.
  8. Chika Rale

    FK Partizan 2023/24

    Najveći problem Partizana je generator nesreće.
  9. Chika Rale

    FK Partizan 2023/24

    Pa njemu jeste.
  10. Chika Rale

    FK Partizan 2023/24

    Al će biti: ban-ban-ban-ban-ban-ban-ban-ban-.....-ban-ban-ban. Na kraju će ostati samo moderacija i botovi.
  11. Chika Rale

    FK Partizan 2023/24

    Kad se neko ponaša kao stoka, onda prema njemu moraš da se ophodiš kao prema stoci. Prosto.
  12. Chika Rale

    FK Partizan 2023/24

    I analitičara Bruna Fidalga.
  13. Chika Rale

    FK Partizan 2023/24

    Nadj umesto da sprema utakmicu pregovara oko ugovora. Traži i sledeću sezonu. Veliko ime pa mu se može.
  14. Chika Rale

    FK Partizan 2023/24

    E neka si im kaz'o! Sve je tačno tako.
  15. Chika Rale

    FK Partizan 2023/24

    Onog trenutka kada je Nadj pomogao Vazuri u nezavidnoj situaciji i iznenada prihvatio da ipak vodi ekipu na derbiju, postao je trener Partizana. Moje mišljenje. Papir ima, ali trenersko znanje ne. Moje mišljenje. Toliko.
Top