Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Deki_blade

  1. Deki_blade

    Kvalifikacije za Ligu Evrope 2018/19

    Pamtice se ova sezona i ova utakmica dugo drugari moji...doslo je i do te fudbalske prekretnice koju su mnogi prizeljkivali. Mi smo i zvanicno pukli, a neki su i zvanico preuzeli kompletan primat (doduse na nacin na koji svi dobro znamo). Meni ovo vise ne treba u zivotu...bio sam veran i kad smo...
  2. Deki_blade

    Kvalifikacije za Ligu Evrope 2018/19

    Rece neko da nismo mi Svajcarska ili Premijer liga pa da se seda gde ti pise na karti...a zar ne bi bilo fino da tezimo ka tome? A zar ne bi bio dobar prvi korak da za pocetak svako sedne gde mu pise na karti? Zasto mora neko da porani 1h da bi nasao "slobodno" mesto? Ti si kupio kartu da budes...
  3. Deki_blade

    Prelazni rok, leto 2018 (Radio Mileva)

    Vi pricate o drugim trenerima a ja, koliko mogu da ispratim preko neta, vidim da ovaj sadasnji nema ama bas nikakvu nameru "da si ide"... A isto mi se sve nesto cini da ni uprava nema ama bas nikakvu nameru da ga menja... Zar niste culi? Imali smo savrsenu polusezonu! Meni rekli da je...
  4. Deki_blade

    FK Partizan 2017/18

    Bitno da Arenin reditelj ne propusta priliku da snimi kurac od balona na ciganskoj tribini. Tri puta dok ovo pisem evo, a i komentator mora da iskomentarise to, pa dabome, mozda naprave i emisiju o tome. Ponizenje je gledati ovo na ovoj televiziji.
  5. Deki_blade

    FK Partizan 2017/18

    https://youtu.be/EwIf_T1_vIs Krajem prosle sezone ... A moja (sada vec) verenica ne zna sta je snaslo kad je pocelo sve da gori oko nje..
  6. Deki_blade

    Liga Evropa 2017/18

    Gde se moze gledati u Bosni? Mislim na tv-u, ne stream
  7. Deki_blade

    Liga Evropa 2017/18

    A recimo ovako, imas makar istu fizicku spremnost kao protivnik. Pritiskas ga od starta jako, onse brani dobro ili lose u zavisnosti od kvaliteta. Ti se onda umoris pa pritiskas slabije, ali i on se vec umorio, jer kao sto rekoh, slicne ste spremnosti pa se i on umara, tako da onda on malo vise...
  8. Deki_blade

    Liga Evropa 2017/18

    Nerealno je ocekivati da neko igra ovo sto igra Everton i da ne bude pun zutih kartona. Ne mozes ti da saleces protivnike kao osa 90 minuta, da konstantno lomis i ulazis u duele toliko jako, i da konstantno drzis tako precizan balans izmedju faula za zuti, obicnog faula i cistog starta. Voleo...
  9. Deki_blade

    Liga Evropa 2017/18

    Cemu taj transparent, i slicni na utakmicama nikad mi nece biti jasno. Ista prica za petarde. Boze me sacuvaj. Baklje mogu da razumem, prave neku estetiku, ali su opasne kao i svaka druga pirotehnika, pogotovo kada se zapale u guzvi. Ja ih volim ali poptupno razumem zasto su zabranjene. Nikad...
  10. Deki_blade

    FK Partizan 2017/18

    Da ne citiram sada pojedinacno, cini mi se da je neko pominjao cinjenicu kako Djukic nije tu od juce, kako je imao cremena da napravi sistem, prosao covek cele pripreme itd itd. Drugari, svaki trener ima svoje vidjenje fudbala, zato se i razlikuju. Da li mislite da je ekipi dovoljno par meseci...
  11. Deki_blade

    Liga Evropa 2017/18

    Petrovic, Markovic, Tosic, Stojke...jes pa da osvojimo LE, jel to hocete???? :P :P
  12. Deki_blade

    Liga Evropa 2017/18

    @Luka hvala ti puno! ne sekiram se, uvek mogu da odem na keln :prekrsti :puke :napred Partizan:napred Partizan:napred Partizan:napred Partizan
  13. Deki_blade

    Liga Evropa 2017/18

    narode imam brzo pitanje, postoji minimalna sansa da uspem da dodjem za bg, samo sto bi krenuo tek oko 4 ili malo kasnije iz Nisa, busom. E sad ima razlog zasto pitam, uvek kada dolazim, nebitno da li je fudbal ili kosarka, ja imam obezbedjenu kartu, ceka me neko sa kartom ko je kupi za mene...
  14. Deki_blade

    Liga Evropa 2017/18

    Ko proziva nas koji necemo moci da dodjemo, a nije nas sprecila bolest, neka kupi sezonsku kartu za rupu. I neka usput jede malog govna. kapiram da je dozvoljeno ovako nesto da se pise? Ne znam sta da ocekujem veceras, jos od Augsburga nisam ovako cudno bio miran spolja a nemiran iznutra...
  15. Deki_blade

    Liga Evropa 2017/18

    Kakve veze ima bitka na Kosovu 1389 sa Partizanovom utakmicom u sportuzvanom fudbal 2017 ugrupnoj fazi Lige Evrope? Uopste mi se ne svidja bilo kakvo povezivanje bilo cega sto sa fudbalom i nasim timom nema apsolutno nikakve veze, sa istim.... Mnogo bitnija tema, da li ce nas klub kartr za...
Top