Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од diego_armando

  1. diego_armando

    FK Partizan 2023/24

    ne postoji flagrantniji nacin da nas jebu od ovog sa odabirom sudije za subotu. lik je ZVANICNO ostetio partizan, i opet je delegiran, i to mesec dana nakon lakrdije.
  2. diego_armando

    FK Partizan 2023/24

    to je taj rad.
  3. diego_armando

    FK Partizan 2023/24

    Mucno za gledanje… partizan koji se iz utakmice u utakmicu pati, n’ume digra. Nemam nikakva ocekivanja do kraja maja, sto me raduje. Ocajan sam kladionicar
  4. diego_armando

    FK Partizan 2023/24

    Fala kurcu da mi se nisu obistinile crne slutnje pred pazar. Bilo je manje stresno za razliku od zadnje tri tekme, a opet nedovoljno za neko vece zadovoljstvo. Primecujem: Kanute uvek pre ovusua Antic mi je sve bolji i bolji Bazdarove igre je bas zajebano objasniti Goh nije los, ali bezi od...
  5. diego_armando

    FK Partizan 2023/24

    Ne Da budem ravnodusan kad nam spartak napravi 13:1 u kornerima? Da nas davljenik gat razmontirava na sred jna? Da imamo egal posed lopte sa fenjerasima? Svasta je bilo kroz istoriju(a dobro pamtim i sfrj ligu), ali pfc je uvek bio u inicijativi kad je naspram sebe imao daleko nekvalitetnijeg...
  6. diego_armando

    FK Partizan 2023/24

    Plasim se da ce ovo vrlo brzo doci na naplatu. Mozda vec protiv pazara u nedelju. Neverovatno kako lose stojimo u odbrani. Jebo te, pa svaka dubinska lopta nas je prolazila. Nebitno da li visoko ili po zemlji. Sve nas je sastavilo: povrede, ramazan, sudjenje… ono penal za vozdovac??? Intenzitet...
  7. diego_armando

    FK Partizan 2023/24

    Odustali, predali se??? Dve sedmice da se odmori, bez presije trenira, da vidimo gde skripi, malo da se zategne stvar…i sta je bilo ovo danas? Kapiram da su igraci i struka “obavesteni” da se zna ime prvaka, bez obzira sta se dogodi, ali ovakav pristup utakmici na SVOM STADIONU je za svaku...
  8. diego_armando

    FK Partizan 2023/24

    jedna skromna zelja: da u zadnji derbi udjemo barem sa ovom bodovnom razlikom. da strepi gamad.
  9. diego_armando

    FK Partizan 2023/24

    Manje-vise, ocekivano. Pali smo, ne mozemo izdrzati udare sa svih strana. Imamo mozda najlosiju odbranu u zadnjih deceniju-dve, a uz to, nastupila je kriza realizacije. Bas steta…kapirao sam da mozemo da drzimo gamad u frci bar do poslednjeg derbija.
  10. diego_armando

    FK Partizan 2023/24

    Svi znamo da odbranu nemamo ili ne umemo da je igramo. Kad tad nam se morao desiti dan kad nam glavno oruzje-napad, zataji. U danasnjem slucaju, cak se ne moze reci da smo igrali lose ofanzivno. Veliki broj sansi, precka, stativa… Zamerke nemam za momke, volim ih sve, i njh i dukija. Sudija...
  11. diego_armando

    FK Partizan 2023/24

    ....iz partizana uveravaju dace pod hitno naci izgrednike koji su u ime kluba izdali onakvo sramotno saopstenje. hajde, znam da mozete i dotle dobaciti.
  12. diego_armando

    FK Partizan 2023/24

    Za ono mijailovicevo duvanje lopte na tribinu par sekundi posle sudijinog zvizduka, nas igrac bi fasovao zuti, uz osmeh od uva do uva
  13. diego_armando

    FK Partizan 2023/24

    Gde god da igra Partizan me nasekira! Nisam izdrzao, i po prvi put u zivotu sam ugasio i tv i telefon u 70om minutu. Videlo se da su nas skolili, i jedino sto sam se nadao je da cemo nekim cudom odoleti. Na pobedu nisam ni pomisljao, jer smo ostali bez natka, zahida i saldanje. Razocaran sam...
  14. diego_armando

    FK Partizan 2023/24

    bas sam optimisticno nabrijan pred ovaj derbi, a to mi se ne svidja.
  15. diego_armando

    FK Partizan 2023/24

    Ma dobro je ovo bilo! Prvo poluvreme-ubitacni napred, busni nazad. Bas lepa igra i sijaset sansi, uz samo tri gola. U odbrani sve po starom. Vrlo lose! Ali nisam preterano zabrinut glede toga pred derbi. ZNAM da ce tu biti sve drugacije: drugaciji pristup i bolja koncentracija. U drugom delu se...
Top