Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од dominiramo

  1. dominiramo

    KK Partizan 2020/2021

    Preporučujem svakome da pogleda, meni.je bilo zadovoljstvo poslušati šta ima da kaže. Usudio bih se da kažem da je čak i upgrade u odnosu na Trinkijerija
  2. dominiramo

    FK Partizan 2020/21.

    Niko od njih ne oprasta zato što želi, nego da bi dobio čiste papire. Poznat je slučaj Bojana Ostojića koji je trebao da ode na Kipar, a nije hteo da oprosti dugovanja pa su ga izbacili iz ekipe. Smradovi iz uprave "opraštanje" duga posle prikažu kao dobar gest igrača i to je to.
  3. dominiramo

    Sale Stanojević

    Napokon. Obistinila mi se dugogodišnja želja. :D
  4. dominiramo

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Odgledah gostovanje Lončara kod Edina i Koleta "U obruču" i moram da priznam da je ostavio veoma dobar utisak na mene. Ozbiljno se radi sa igračima u klubu, gledaju se svi mogući detalji i pažljivo se biraju igrači. Naravno apostrofirao je nekoliko puta da je naš najbolji igrač ustvari trener i...
  5. dominiramo

    Zimski prelazni rok (Radio Mileva)

    Izgleda da smo dobili ponudu od 12M za Sadika i da se ozbiljno razmatra
  6. dominiramo

    Zimski prelazni rok (Radio Mileva)

    Rekao bih da grešiš. Kada igrač dobrovoljno potpiše raskid ugovora odriče se tog dela do kraja ugovora i dobija "čiste papire". To što on oprašta su neisplaćene zarade, bonusi i premije.
  7. dominiramo

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Bambi doveo Natha, pun pogodak, ako se završi ova Pejdžova akvizicija, nadamo se istom. :)
  8. dominiramo

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Koliko ste vi ljudi neverovatni. Na koliko vas, koji niste za to da dodje, su uticali ovi bezvezni novinski članci? On je igrač koji bi i sa jednom nogom bio najbolji centar EC. Molim vas da batalite moralisanje, brigu o njegovoj (ne)disciplini i "noćnom životu". Treba da se šutiramo u dupe, ako...
  9. dominiramo

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Da podelim jednu informaciju. Ako ne dodje do nekih dramatičnih promena, odustalo se od Tilmana. Jedna je priča da neće da ga pusti klub, a druga je da mi nećemo da platimo obeštećenje. Pojavila se druga opcija iz G lige, uskoro će se znati sve oko toga. Info je od ljudi bliskih klubu, da ne...
  10. dominiramo

    KK Partizan 2019/2020

    Pa rekao je Trinki da je malac od dolaska do danas podigao kilažu za 10 kg, što znači da se ozbiljno radi sa njim. Čim je dobio prednost u odnosu na Tanaskovića, sigurno vide nešto što mi ne vidimo.
  11. dominiramo

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    A Brezovac(Maxbetsport) na tviteru objavio da ima info iz Grčke da Janković igra poslednju tekmu za vikend. Naravno da više verujem Tegiju, ali pitanje je šta se tu dešava.
  12. dominiramo

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Dobrodošlica Redžiju, nadam se da će nadmašiti naša (ne)očekivanja. Što se tiče Stefana Jankovića, koliko sam shvatio, AEK ga vraća valjda zbog neke povrede ruke. Nisam siguran da se od iste potpuno oporavio ili nije, ali ako jeste, neka bude tu za neku rotaciju, ne može da škodi više nego...
  13. dominiramo

    Liga Evrope 2019/2020

  14. dominiramo

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Reću samo da nisam nigde pročitao :) Edit: I da dodam, da sam rekao da ne znači siguran odlazak, mada postoji i ta mogućnost.
  15. dominiramo

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Čuo sam da čak Belov dolazak ne znači siguran odlazak Pejnersa.
Top