Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Enslaved

  1. Enslaved

    KK Partizan - uprava i marketing

    Real ce da glasa protiv nas uvek i svuda jer ciganjski um ne moze da prihvati da im neko pokaze zube na terenu.
  2. Enslaved

    KK Partizan - uprava i marketing

    Real? Hajde, uozbilji se
  3. Enslaved

    KK Partizan - uprava i marketing

    Vidim svi optimisti, po sistemu to ti je zavrseno. Poucen istorijom ocekujem EK a ako bude EL puna kapa.
  4. Enslaved

    KK Partizan - uprava i marketing

    Koliko njih procentualno je skandiralo ono drugo? Pa ni deset posto hale a deo njih je i nasamaran. Uostalom ne zameraju ovde koseve postignute protiv Partizana pojedinim bivsim igracima vec ciganjske, prigradske manire posle istih, podvriskivanje, vucenje sudija za revere i skakanje do plafona...
  5. Enslaved

    Uprava i marketing

    Veca je sansa da mi izraste jos jedan kurac pa da budem oktopod nego da partijski poslusnik napusti poziciju koja mu je data da zgovna sve sto se moze zgovnati
  6. Enslaved

    KK Partizan - uprava i marketing

    Nadam se da ce da se umesa siptarijah, bog ga jebo
  7. Enslaved

    FK Partizan 2023/24

    Dao je i Ktitor pa nije trener
  8. Enslaved

    KK Partizan - uprava i marketing

    Boli te kurac, neobrijes brkove jedan dan i ko ce da ima muda da ti odbije ulaz
  9. Enslaved

    FK Partizan 2023/24

    Ne mogu da lociraju gde lezi polumrtav tralalalatovic da ga instaliraju da dovodi decu u dresovima kurve
  10. Enslaved

    FK Partizan 2023/24

    Nije mi zao. Ova ekipa ne zasluzuje evropske utakmice, a uprava zasluzuje iskljucivo smrt
  11. Enslaved

    KK Partizan - uprava i marketing

    Govnar je javno skupljao pare za porez. Nije pecanje, nego se ljudi koji su uplatili pare za tu namenu interesuju da li je potroseno na istu i zasto nije. Taj jebeni porez je jedan od poslednjih argumenata pickouste placipickarske nakaze da icim uslovljava KKP, naravno da se ljudi brinu.
  12. Enslaved

    FK Partizan 2023/24

    Svima zelim isto sto i sebi, vinjak. sem ciganima. Njima zelim kurac od raka da otpadne
  13. Enslaved

    FK Partizan 2023/24

    Da nadje nekog ko sto je milosevic imao dok smo igrali fudbal, da uci od njega a da ovaj iskusniji trenira ekipu da ne budemo cirkus
  14. Enslaved

    FK Partizan 2023/24

    Ja odustajem od titule samo dok sam trezan i/ili budan.
  15. Enslaved

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Zasto mrzim smrdiju 101
Top