Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од fluid

  1. fluid

    KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    Meni je ova titula zalečila sve rane, pa i fudbalske! :shal Ova peta utakmica je pokazala da u normalnim uslovima i sa normalnim suđenjem cigani nisu imali šta da traže protiv ove Žocove mašinerije! Da je bilo sve regularno, trebalo je da bude "metla", ali možda je ovako slađe, mada svakako nije...
  2. fluid

    KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    Meni je bilo jasno u prvih 5 minuta da nam večeras neće biti dozvoljeno da pobedimo. Prvo 3 slobodna bacanja za Vildozu za faul na pola terena van bonus i to bez šuta na koš, a zatim i udarac u glavu Ledeja na skoku gde usled toga lopta odlazi u aut i oni dobijaju drugi napad i, koliko se sećam...
  3. fluid

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Neverovatno, glavni inicijator celog incidenta Dek samo jednu utakmicu?! Da nije bilo njegovog nastraja ništa se od svega ne bi dogodilo.
  4. fluid

    FK Partizan 2021/22.

    Ubeđen sam i da bi u situaciji pre njihovog gola nama svirali faul u napadu zbog opasne igre - visoko podignuta noga! Tu uopšte nemam dilemu. Kad je trebalo da se odluči da li je bio regularan gol za Partizan u Novom Pazaru, to je trajalo čitavu večnost, a gol na 0:3 apsolutno ništa nije...
  5. fluid

    FK Partizan 2021/22.

    Pa da, ali ako ovi iz VAR sobe nisu sve ovo videli na snimcima iz više uglova, onda koji će nam pištolj VAR?! To kod nas ne radi, treba da se pokupi ta skalamerija i da se vrati, valjda je još pod garancijom. (Nadam se da su sačuvali račun.)
  6. fluid

    FK Partizan 2021/22.

    Držeći se za šorc Vujačiću napravio je polugu da podigne nogu i pokušao da odigra petom u vazduhu jer je video da ne može do lopte glavom.
  7. fluid

    FK Partizan 2021/22.

    Bila su dva faula u napadu od istog igrača u roku od dve sekunde! Posle ovoga nema šta da se komentariše, kako god da smo igrali pokradeni smo i pored VAR-a!
  8. fluid

    FK Partizan 2019/20

    Ovo protiv Javora je bila jedna od utakmica kad si siguran da ćemo da pobedimo, iako i oni stvaraju šanse, a sve zato što je kvalitet ekipe očigledan ili bar dobro ukomponovan. Brine što starina Ostojić nije odmarao, jer sad slede još teže utakmice.
  9. fluid

    FK Partizan 2019/20

    "Stručnjak" reče da je njegova procena da nije imao potpunu kontrolu nad loptom. Dakle, ovaj je mogao Stojketa i da osakati i nikom ništa. Baš me interesuje da li će klub zvanično da se oglasi ovim povodom, Pantić je već analizirao ovu situaciju, kao i za sve nas i on nema dilemu da je faul.
  10. fluid

    FK Partizan 2019/20

    Je l' slušate vi ovo na Areni šta pričaju? Nova pravila kažu da ako golman nema kontrolu nad loptom (to znači da je uhvatio sa obe ruke), bez obzira što je prvi dodirnuo, napadač može da ga oduva bez problema i nije faul. Veću glupost skoro nisam čuo. Ima li gde da se pročitaju ta nova pravila?
  11. fluid

    FK Partizan 2019/20

    Ima, ima... :D
  12. fluid

    Liga Evrope 2019/2020

    Samo da vam javim da Partizan tek treba da igra protiv Malatije, a vi već pričate o Moldeu. Pre 15-20 minuta na RTS 1 išla najava utakmice Malatija - Partizan, kako Partizan treba da sačuva prednost u Turskoj! Očekujmo da zacrne ekran kad im budu javili da je Partizan prošao dalje još prošle...
  13. fluid

    KK Partizan 2018/19

    Sad gledam statistiku, zaklale nas izgubljene lopte 15:10, ali smo ih nadskakali 38:27, što je pozitivan pomak, jer u prethodnim utakmicama ili je bilo tu negde ili smo nadskakani.
  14. fluid

    KK Partizan 2018/19

    Izgubili samo prvu četvrtinu i izgubili utakmicu. Očigledno se nisu snašli na početku, jer nakon odlaska Čanka i vođenja utakmice od strane pomoćnog trenera nije se ni očekivalo više. Na kraju samo 5 razlike za Turke, tako da verujem po onome što sam video da ćemo ove u Beogradu razvaliti sa...
  15. fluid

    KK Partizan 2018/19

    Ja gledam ovde http://www.betturka1.tv/de/watch/turk-telekom-b-k-kk-partizan
Top