Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Genius

  1. Genius

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    http://mondo.rs/a966903/Sport/Kosarka/Drazen-Dalipagic-KK-Partizan.html Vladar iz senke kratko i jasno o kriminalcima i igracima. Uprava nek procita 3 put.
  2. Genius

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Sta drugo i ocekivati od kluba koji dozvoljava da mu biju navijace nego da i on sam dobija samare i da cuti.
  3. Genius

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Koliko puta sam u zadnjih par meseci kao papagaj pisao iste postove... a drugi me ubedjuju da nisam u pravu. EC Ls Karte za kriminalce Rakicevic i saginjanje velikom vodji na svakom koraku. Plus jos ovo danas. Sta jos treba da urade? Posto nas vec biju po utakmicama red je da pocnu sa...
  4. Genius

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Al smo im ga uterali. Morali su da nam vrate sve do zadnjeg dinara. Bukvalno. A posto smo mi dali evre i tu su nas zajebali. Polupopunjena pristupnica koja nije zavrsila u KSS. Valjda ce neko da odgovara za ovu sramotu. Sprdaju se sa ugledom kluba zadnjih par meseci.
  5. Genius

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    E da je... onda mi ne bi krivo bilo ... Uvlacenje premijeru na svakom cosku Sramota oko EC Poklanjanje karata i davanje ispod cene Rakicevic Malo li je za ostavku. Kad se toliko saginju bar jednu stvar su mogli da izvuku na svoju vodenicu.
  6. Genius

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Pa bolje bi bilo da u klubu postoji bar jedan pravnik jer bi sad tai decko bio suspendovan. Ovako nas dragi KK ostavlja 'narodu' da odluci ko je u pravu. Kakva glupost. Sta mi imamo od toga? Preveslali su nas po ko zna koji put. I posle ko ce nam udovoljiti. Ako vec moraju da se sagnu...
  7. Genius

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Bolje da su cutali. Ili da su izasli sa saopstenjem ko ce u klubu da dobije otkaz zbog ove sramote i nacina na koji se isplacuju pare itd. Sad ce coravi da izbaci saopstenje u kome ce lepo da objasni koliko je nasa uprava nesposobna da napravi valjan predugovor i obezbedi da igrac nece preci...
  8. Genius

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Pisanje po Kku. Sad cemo da vidimo reakciju kluba. Da li ce da bude hvala premijeru. Ako je potpisao neke papire i uzeo pare a ne suspendujemo ga onda je to najveca sramota kluba (sto bi neko rekao u novijoj istoriji) . S obzirom da ga je Dzile juce javno prozvao da je uzeo pare klub...
  9. Genius

    KK Partizan 2016/17

    Prolupao sam .. oce to s godinama :D Sutra je utakmica :)
  10. Genius

    KK Partizan 2016/17

    Da da Veceras utakmica u 20:00 uzeleo sam se poprilicno. za Novicu cemo da saznamo veceras ako bude igrao :)
  11. Genius

    KK Partizan 2016/17

    izgleda nema edit na forumu pa moram da ubacim jos jedan post Drago mi je za Andrica sto se ovako zategao posle povrede. imao je dosta vremena da se spremi ... bice nam vazan igrac s obzirom da smo najtanji na trojci
  12. Genius

    KK Partizan 2016/17

    U klubu izgleda teku med i mleko ... i dalje karte na popustu...
  13. Genius

    Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    Zaro posto ne znam kako da ti se javim a ne moze na pm svrati na staro mesto ponekad :) cekamo te.
  14. Genius

    KK Partizan 2016/17

    Valja nadoknaditi onu gomilu karata koju besplatno podele
  15. Genius

    KK Partizan 2016/17

    Jel se promenilo nesto ove godine sem fantomskih karata za inostranstvo? I dalje ce da daju dzabe po 1000 karata za zasluzne gradjane? da bi mogli nesto i oni da zarade preprodajom? Sprdnja je sta su uradili od kluba. Vucko ni sam nije ocekivao ovakav uspeh. Bolje onu ludu od Mladje da su...
Top