Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Giller1984

  1. Giller1984

    FK Partizan 2018/19

    Kradu oni non stop, bio pun ili prazan stadion. Da su nam najbolji ljudi u upravi isto bi to radili, svi mehanizmi vlasti su u njihovim rukama. Ljudi na vlasti su psihopate, navijaci su im zadrigla umobolna praznoglava masa. Ovo je kao da si u nekom svetu zombija.... Samo hrabro iz sve snage...
  2. Giller1984

    FK Partizan 2018/19

    Ma, boli me patka za njihovu ligu sampiona, isto mi je dal izgubili ili sta god, veceras su se usrali u gace, sutnuli 3 puta na gol za 90 min, nisu znali sta ih je snaslo, isli smo im u meso. Dzabe im svo silovanje sa preskupim strancima za nase pojmove. Jednostavno ovo je razocaravajuce, i oni...
  3. Giller1984

    FK Partizan 2018/19

    Treba ih naterati da se blamiraju, da ovako kradu, da bude sve ocigledno da nista ne moze da ih opere, doci ce dan, kad tad, da ovo prestane, a da sve ostane zabelezeno i dokumentovano da ih jednom posaljemo u neku 5. Ligu gde im je i mesto, pa nek svinjske glave tamo igraju oko one njihove...
  4. Giller1984

    FK Partizan 2018/19

    Ja sam uveren da nije gol, al i da jeste i da nije, bice gol za njih, to je jasno, kao i na suprotnoj strani da je bila ista situacija, ne bi se priznao gol..... Cigani su izgradili ceo sistem, kao i Vucic, ovako mogu 20 godina, jedino smo mi protiv njih, u ostalim klubovima su instalirani...
  5. Giller1984

    Prelazni rok, leto 2018 (Radio Mileva)

    Nisu cigani doveli ekstraklasu i neke preozbiljne igrace, nego smo mi doveli debele guzice iz spartaka i javora
  6. Giller1984

    Prelazni rok, leto 2018 (Radio Mileva)

    Tuga, moze moje reci da neko tumaci, vako ili nako, ali tanki smo, ja ocekujem da ova ekipa bude bolja kroz neko vreme, ali cak i kad proigra, slabi smo. Mora tu podosta igraca da se dramaticno promeni, a mi imam vagon neprofesionalaca, to jest profesionalnih sportista koji ne rade na sebi...
  7. Giller1984

    Prelazni rok, leto 2018 (Radio Mileva)

    Sto bi se reklo, treba Pantica zavaliti za 4-5 miliona, da bi se mi ovajdili, oce to...... Samo niko nece dati ni ta 3 a ne vise
  8. Giller1984

    Prelazni rok, leto 2018 (Radio Mileva)

    Ma pusti cigane, usli su u LS, lako ce da plate to sto su doveli, a usli su u LS, zato sto mi nismo bili prvaci. Cinjenica je da oni imaju drzavni aparat iza sebe, ali nasa uprava je itekako doprinela tome, imali smo mi zaradu skoro dvoipogodianjeg budzeta prosle sezona, i sta je krme uradilo...
  9. Giller1984

    Prelazni rok, leto 2018 (Radio Mileva)

    Katastrofa, nit mozemo koga da se otarasimo, nit mozemo koga da dovedemo. Nece Suma nidje, a nije ni najgori, ima ih tu ohhoho, za metlu
  10. Giller1984

    Kvalifikacije za Ligu Evrope 2018/19

    Bili smo dobri, vec se vidi ozbiljan pomak i u igri i u odnosu prema igri. Nazalost imali smo ogroman pad koncentracije u defanzivi u vecem delu prvog poluvremena, cini mi se najvise zbog straha. Mozemo ovo da dobijemo, imamo kvalitet za to, turci imaju majstore, al cini mi se da im fali snage.
  11. Giller1984

    Kvalifikacije za Ligu Evrope 2018/19

    S obzirom da je ljubiteBatica tek stigao, ovo je za mene ozbiljan pomak, ovo protiv Danaca lici na fudbal, bilo je perioda u kojima smo stvarno igrali. Energija, teznja ka jednostavnijim resenjima i brzem oslobadjanju lopte, dupli pas :). Kosovic me je prijatno iznenadio,
  12. Giller1984

    Kvalifikacije za Ligu Evrope 2018/19

    Ako ti je Pantic sinoc bio dobar, onda bi trebalo da se upiskis od srece kad vidis Sumu na terenu. Ono sto je Bata mogao da popravi za ovo kratko vreme, to je i popravio, trcalo se borilo se.... I to je uticalo na rezultat.
  13. Giller1984

    Kvalifikacije za Ligu Evrope 2018/19

    Igramo sa mnogo vise energije i trcanja, samim tim vec stvari izgledaju bolje, ispeglace to Batica, licice ovo na nesto samo da se isfiltrira ko moze a ko ne.....
  14. Giller1984

    FK Partizan 2018/19

    Mislim da ce Bata Mirkovic da digne ovu ekipu, nije marioneta, uvek je bio borac, i nije dao na sebe. Mislim i da moze da bude ozbiljan trener, poput Stanojevica i Marka Nikolica. Nisu ni ovi igraci toliko losi, ima tu da se probere, samo sto je to trenutno razbijena banda, koja je do juce bila...
  15. Giller1984

    FK Partizan 2018/19

    Sudbina se poigrala sa nama, ne mogu da poverujem da ovo pisem, sad bi obe ruke digao, da dzoramo Ricarda i Ozegovica za tandem Scepovica.
Top