Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од GolmanRade

  1. GolmanRade

    FK Partizan 2023/24

    Ne znam sto bi smenjivali trenera 4 kola do kraja ili koliko vec ima? Bicemo drugi i ovako i onako. Da dovedemo nekoga samo da brukamo i sebe i njega za 4 utakmice je bas glupo. Prvo treba smeniti nesmenjivu upravu. Pa onda neka nova uprava bira trenera. To sto bi vecina od nas volela Vladu...
  2. GolmanRade

    FK Partizan 2023/24

    Svi bi mi to voleli ali nam nazalost oataje ista uprava, u najboljem slucaju dovode Lazetica za trenera da nam zamazu oci i par nepoznatih pojacanja kad prodaju Saldanju i sve ostale za koje stigne bilo kakva ponuda.
  3. GolmanRade

    FK Partizan 2023/24

    Bravo momci!!! Svaka cast momcima na terenu i Dukiju i ostalima iz strucnog staba. Jebi ciganeeeee
  4. GolmanRade

    PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

    Pripreme za timske fotografije
  5. GolmanRade

    Liga Konferencije 2023/24

    Ja sam mator konj ali se ne secam da nas je neko skoro ovako razmontirao. Ni Real ni Mancester niti iko u poslednjih 20 godina. Ovaj klub juce osnovan imao je vise zicera protiv nas nego bilo ko na jednoj utakmici bar koliko se ja secam. Sta treba da se desi da ovi lopovi napuste klub?
  6. GolmanRade

    FK Partizan 2022/23.

    Jbg stiglo nam na naplatu neke srecne pobede u ovom prvenstvu. Nadam se samo da nam se vrati u Evropi za one malere koje smo tamo imali. Red bi bilo. Upravi sve najgore!
  7. GolmanRade

    PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

    Dusko Radovic sa nasim navijacima u Kijevu.
  8. GolmanRade

    FK Partizan 2022/23.

    Koji li je razlog zbog kojeg se Savo predomislio? pbg news je napisao da se predomislio jer pomocniici nisu hteli da prihvate da rade. A ja nesto mislim da je lopovska uprava odbila da plati onih 300000 evra koliko mu sleduje od Olimpije.
  9. GolmanRade

    FK Partizan 2021/22.

    Ma kakve strane sudije To se nikada nece desiti makar profesor Vuletic bio predsednik drzave, Vazura predsednik FSS a Iglica predsednik Partizana. Saletu osim kadrovske politike imam da zamerim par stvari. Kvinsi se preziva Menig a ne Mening. Do sad si mogao da naucis. Druga stvar, stadion na...
  10. GolmanRade

    FK Partizan 2021/22.

    Objektivno novinarstvo
  11. GolmanRade

    FK Partizan 2021/22.

    Stanoje uvek igra cekalicu. Doduse u prvom mandatu je uvek imao prednost na tabeli a imali smo i mnogo bolji tim pa smo dobijali sve derbije. Mislim da je izgubio samo onaj derbi u kupu 0:1 ali smo ipak prosli dalje jer smo prvu dobili 2:0 kod nas u Hramu. Ne znam da li moze, hoce i sme da...
  12. GolmanRade

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Zavrseno je to. Evo i Mocart potvrdio
  13. GolmanRade

    Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    Pocivaj u miru majstore.
  14. GolmanRade

    KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    Tačno tako. Mi imamo mnogo više prostora da napredujemo, milion puta boljeg trenera, bolje navijače, ime, tradiciju, sve. Da budemo iskreni oni su doveli Markovića, onaj Amerikanac im ne igra celu sezonu tako da će i oni biti jači i neće više igrati penzioneri Zirbes i Simonović. Mnogo će...
  15. GolmanRade

    KK Partizan NIS – Anadolu Efes S.K (oproštaj kapitena od crno-belog dresa)

    Emocije, puna sala Grobara, Dule i Željko pored parketa, Duda nas gleda sa neba, Novica ubica objašnjava kako se voli klub, Partizan pobedjuje aktuelnog prvaka Evrope. Ima li šta lepše?
Top