Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од grobar-do-groba

  1. grobar-do-groba

    FK Partizan 2023/24

    Поздрав браћо Гробари! Може ли неко да баци неки линк за гледање данас?
  2. grobar-do-groba

    FK Partizan 2022/23.

    Ако неко има линк нека окачи Цркни курво циганска
  3. grobar-do-groba

    Zimski prelazni rok(Radio Mileva) 2022

    Јојић је био крив за сваки друг гол противника који је кренуо са њихове половине. Човек није трчао на средину терена, није га претрчао само онај ко није хтео. Буквално бол у курцу за одбраном и праћењем играча. Ужасан играч, није му до фудбала, а срамота га је да оде у пензију.
  4. grobar-do-groba

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Пантер :krsti: човече, шта радиш???????????????????????????????????
  5. grobar-do-groba

    KK Partizan - uprava i marketing

    Да та иста држава и то говно коме се улизујеш није нас саплитало ми би смо били далеко, а говна циганска не би постојала ни у фудбалу, ни у кошарци. У кошарци не постоје, али опет играју ЕЛ, сипају се милиони и милиони у њих. Јебо те диктатор по сред чмара.
  6. grobar-do-groba

    Zimski prelazni rok(Radio Mileva) 2022

    Петрић ме је уверио да му треба веровати, и ја му верујем. Иако сам био скептичан према њему, али сам био за то да се највећи саботер и издајица склони са клупе. Петрић прави грешке зато што нема знање или искуство, али није саботер, није пичка продана. Гордан је извукао што је могао ову сезону...
  7. grobar-do-groba

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Ко год је сумљао у Жељка Обрадовића да се напуши гробарског курца!!!
  8. grobar-do-groba

    Renoviranje stadiona

    Ренорвирање Чаира и изградња новог запада, са покривањем целог статиона, пре годину и по дана требала је да кошта према пројекту негде око 40-50 милиона евра. Данас кажу није испод 70-80 милиона. Иначе нова трибина би требала да има 10 хиљада места. По мени бачене паре...
  9. grobar-do-groba

    FK Partizan 2022/23.

    Без потребе са три штопера...
  10. grobar-do-groba

    FK Partizan 2022/23.

    Дајте браћо линк РД ми не ради
  11. grobar-do-groba

    Liga Konferencija 2022/23

    Нисам писао дуго, па да кажем коју. Свака част Петрићу и играчима Партизана. Момци изгинули и рутински одрадили Келн у Београду. Не бих сада да причам о игри, почеће ми утакмица против Чуке. Само још да додам да се Анђус онако добро напуши курца Партизану. Жељко Мормон Пантић да пред камерама...
  12. grobar-do-groba

    Liga Konferencija 2022/23

    Циганска говна, јебем вам матер. Нешто најгоре што се десило Партизану инсталација подгузних мува, цигана вучићевих на југу. Цркли дабогда свих. Сигурно, стигла наредба од психоделије да се саботира Партизан ако има повољан резултат.
  13. grobar-do-groba

    FK Partizan 2022/23.

    Ако неко има линк био бих му захвалан.
  14. grobar-do-groba

    FK Partizan 2022/23.

    Још један проверени Гробар....
  15. grobar-do-groba

    FK Partizan 2022/23.

    По мени Менинг је увек лош. Тотално некористан играч. Могу да схватим да наш играч типа Јовић и Петковић могу да буду константно лоши, али станац не може. Менинга треба продати колико ноћас. На крају ће Јовић да оде за веће паре од њега.
Top