Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Homo Sacer

  1. JSL 2012/13

    Ја се плашим...плашим се само из тог разлога, јер ми на клупи немамо тренера! Он је јбт гори од Плавог, а плус је умишљен....туга....
  2. Superliga 2013

    Овај цигански (или фмп-овски) умноболни покушај са картама нам је дошао као поручен. Још једна доза квалитетног "ложења" пред утакмицу, још један доказ њихових поремећених мозгова. Мислим да у ову утакмицу улазимо најбоље психички припремљени од свих досадашњих у овој сезони.
  3. Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    Све је тачно, осим квалитета екипе. Танки су на штоперима, да то није нормално. И напад им је био тужан, док нису довели овог Великса. Раћа и Тошић најбољи играчи, Томић одличан у ових пар утакмица.
  4. Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    Раћа прешао у Генчлебирлиги
  5. Liga šampiona 2012/13

    Не може се у нас Срба постићи исто мишљење никада, да се сложимо у нечему сви, па ни за ствари толико очегледне! Волимо да контрирамо па то ти је. Елем, да се вратимо самој утакмици. Пре сваке речи написане мора одмах да се истакне против кога смо ми играли. Тим који је мало бољи од аматерског...
  6. Radio Mileva - leto 2012

    Свако ко мало прати озбиљније прати фудбалицу, а посебно наш Партизан зна какав је потенцијал (а сад би већ требало да буде и изграђен играч) Стефан Шћеповић? Врло танак. Шћепакадабра је за њега измислио фудбалску вештину у сваком смислу, а што каже Црно - Бели, они нама старијег представљају...
  7. Radio Mileva - leto 2012

    Оно што сам ја данас сазнао је да Смиљанић одлази сигурно, а Томић врло тешко....има неке понуде, Хетафе је најреалнији, али све то иде отежано... @ Pajas Брате, па немојмо баш толико претеривати!
  8. Radio Mileva - leto 2012

    Право у центар! У реду је, довели смо колико толико добре играче, али сад кад крене распродаја, ау како ћемо да се чешемо. Нема нама сна....
  9. Radio Mileva - leto 2012

    Вермезовић:Довео бих Петровића и Вукчевића Контакт итекако постоји, чека се отварање управе, али то се неће дочекати.
  10. FK ĐurGarden 2011/12

    Ми као народ хронично нешто очекујемо, а требају нам и нови разлози за отварање алкохолних текућина...:D
  11. Radio Mileva - leto 2012

    Контактирани су врло јаки играчи ових дана, видећемо шта ће се обелоданити у наредним... Намазани трио ради пуном паром!
  12. Superliga Srbije 2012.

    http://www.sportlemon.tv/c-6.html
  13. Sale Stanojević

    Браво за Салета, у директној борби извојевао победу! Сале, само напред!
  14. FK ĐurGarden 2011/12

    Ау бре, па тачно ова киша зна када да падне! Пу, несрећо болесна! שלום!!!
  15. Kup Srbije 2011/12

    Најбитније од свега је психичка припрема! А о тактици можемо да раглабамо колико хоћемо, али по мени само треба ископирати СС-а од последњег дербија и ништа више ту не измишљати (наравно са овим играчима који су нам сада на располагању). Она формација коју Муња ставио на другу тему је мени...
Top