Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од ImodiumPFC

  1. ImodiumPFC

    Za Partizan sve, od Partizana ništa! | Donacije za KK Partizan

    Danas sam bio na blagajni Ticketlina(TC Stadion), preuzeo sam bez problema svoju clansku i majicu nije bilo guze tacnije nije bilo nikog osim mene, preuzeo sam takodje majice i clanske za par ortaka i procedura za preuzimanje u ime nekog drugog je sledeca Btw video sam da majica ima koliko...
  2. ImodiumPFC

    KK Partizan - uprava i marketing

    Cekao si tolike godina da igras top 8 propatio si 10 godina gledajuci kako se svi izivljavaju na tebi i sad ti skupa karta. ko zeli kartu sezonsku nacice nacin. seccam se ranije da sam uzimao pozajmicu od firme u kojoj sam radio da kupim pakete karata za EL itd...
  3. ImodiumPFC

    KK Partizan - uprava i marketing

    Ja ne znam sta vi hocete, ako pricamo sa ciste ekonomske strane ovo je momenat koji treba iskoristiti da klub inkasira sto je moguce veca sredstva
  4. ImodiumPFC

    Za Partizan sve, od Partizana ništa! | Donacije za KK Partizan

    Problem je sto svaki dan u razlicito vreme azuriraju tabelu... i naravo da je problem sto ne moze da se vidi komplet spisak sa uplatama, kapiram marketinski trik sa prikazom 1992 uplate ali mislim da je mnogo transparentnije da se vidi sve, ako vec zelis da top 1992 donacije budi posebne nagradi...
  5. ImodiumPFC

    KK Partizan - uprava i marketing

    Nikog ne branim (da se razumemo) ali izjava je bila citiram "Svako od nas ko može, a sedi u Upravnom odboru bespovratno će uplatiti po 100.000 evra za vraćanje poreskog duga" tako da tih 19 clanova ne znaci automatski da ce svi uplatiti, jer u UO sedi i jedan Bogdan Diklic za koga cisto sumnjam...
  6. ImodiumPFC

    Za Partizan sve, od Partizana ništa! | Donacije za KK Partizan

    Evo i mojih uplata od pre 10 godina samo na mom old school screanshotu se blizila utakmica sa barsom :D
  7. ImodiumPFC

    Liga konferencija 2021/22.

    Zena je odavno naucila, jos dok je bila u funkciji devojke da u mom zivotu postoje prioriteti :)
  8. ImodiumPFC

    Liga konferencija 2021/22.

    Braco bacite neki stream ako imate za veceras trnutno sam u grckoj i mrtvi eon blokira rts kad si van srbije, supernova takodje
  9. ImodiumPFC

    Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

    Ali sa ovakvim veznim redom sa sumom koji igra onako kako smo ocekivali kada je dosao, spic tipa djurdjevic tih karakteristika bi moga da ima opasnu golgetersku sezonu...
  10. ImodiumPFC

    Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

    Da ne ulazimo u dalju polemiku po meni nama treba spic tipa djurdjevca igrac koji ce da ima 25golova u nogama i tu greske nema :) Ps. Takodje smatram da je sadik za ozegovica izmislio fudbal
  11. ImodiumPFC

    Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

    Vrhunske karijere napravise i Stefan i Marko ekipe iz liga 5-ice se polomise oko njih
  12. ImodiumPFC

    Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

    Skuleticu svaka cast za onu sezonu koju je odigrao kod nas, ali on to niti je ikad ponovio niti ce u to budite uvereni
  13. ImodiumPFC

    Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

    Poruka za Scepovica i Skuletica: ne dajte se pasjim sinovima :) :)
  14. ImodiumPFC

    Uprava i marketing

    Jedina legenda kompletnog SD koju ja pamtim, a koja nije dozvolila da bude potrosena tako lako je Gospodin Dragan Ciric, dosao covek video sta se desava i rekao dovidjenja. Nadam se da ce Sale ako se uopste prihvati neke ozbiljnije funkcija postupiti isto
  15. ImodiumPFC

    Liga Evropa 2017/18

    jesmo igrali sa dva zadnja vezna ali drugi pored Jevtovica je bio Pantic koji ima znatno ofanzivnije karakteristike za razliku od Zdjelara i na sve to si imao i Sumu koji opet kazem kakav god da je ofanzivan je igrac mozda bih cak probao i sa ivanovicem na toj suminoj poziciji iz prosle utakmice...
Top