Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од jovopartizan

  1. Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

    Oplakah... šta reći...
  2. KK Partizan 2018/19

    Stokorak....majku vam jebem naprednu...ne smiju ni komentatori da kažu
  3. Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

    Čitam da ovaj lakićević uopšte nije igrao zadnju sezonu...ni malo mi na dobro ne miriše ovaj prelazni rok.ali hajde da ne sudimo unaprijed.
  4. KK Partizan 2018/19

    Znači...ne smijemo govna pobijediti i tačka ..sve će se ovo jednom lane zvati..
  5. KK Partizan 2018/19

    Ajmo !!!!!!!!!!!!!!!
  6. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Nije mi jasno zašto arena sada kada Vesić hoće da renovira pionir i proširi ga na 11000(doduše ne znam kako je to izvodljivo)...ali ajde da vidimo i to čudo
  7. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Nije mi jasno samo kako ćemo se organizovati kada u areni ima non stop nekih događaja,koncerata i slično... onda se vraćamo u pionir ili šta...dođe krka u arenu... bože pomozi...ako ovo znači EL onda pozdravljam,u suprotnom nisam za.
  8. Uprava i marketing

    Šta se dešava sa tužbom... šta su se ućutali...ili ide Mačva scenario...neko je rekao da se ne talasa,...Crkli majci!!!
  9. Uprava i marketing

    Ma eto njega u FSS ili reprezentaciji uskoro... živi bili pa vidjeli...
  10. FK Partizan 2018/19

    I to što kažeš...ću ako ponove nivo iz LŠ...a mogao bi i Stojke grobar prestati da se izvinjava ,da ne kažem koju grublju riječ... Dobijamo večeras...Borba bre !!!
  11. FK Partizan 2018/19

    Ničija nije do zore gorela ... Sad bi dao platu ,bez razmišljanja , da im se useremo u rupu i da 22 digne pehar !
  12. FK Partizan 2018/19

    Nama treba Žuka,Dijara,Moreira - prelazni rok ...i kako znamo i umijemo da se plasiramo u LE..titula je pod obavezno, zadnjih 6 godina gani su prvaci 4x... to se nije dešavalo od raspada SFRJ... znači nema zajebancije već odmah krenuti jako .
  13. KK Partizan 2018/19

    Da je Cedevita u pitanju stao bi iza ljudi i podržao ih...ali dps ekipa i sns ekipa su isti i zato podržavam neutralnost...a i pudla nije slučajno podržala nas za vajld kard EL.. iskreno nadam se EL.
  14. FK Partizan 2018/19

    Samo treba još više voljeti Partizan !!! Gazimo danas Neškove pulene kao plitak potok... veoma važna utakmica.
  15. FK Partizan 2018/19

    Jučer je 2 godine od kada je Marko zatrpao rupu bez da su napravili kršteni šansu osim gola.... poslije Krova sam mislio da ide 5 zaredom barem,da ćemo ih ovaj put stvarno ugasiti jer u fudbalu nema uppr ,a vidi na što ličimo...70 posto su za ovo kriivi mi navijači Partizana svih fela i frakcija.
Top