Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Kad Tad

  1. Kad Tad

    Liga Evrope 2019/2020

    Ima li neko link, ne mogu da pronađem šanse nema.
  2. Kad Tad

    Liga Evrope 2019/2020

    Nije mi dobro bilo sinoć. Savo Milošević je glavni krivac za ovo sinoć. Prvo što smo uopšte došli dovde. Drugo jer smo ispali a objektivno mogli smo daleko. Međutim puna podrška stručnom štabu, greške su sastavni dio života, a ovo je pokazatelj što se dešava kad odstupiš od svojih stavova i...
  3. Kad Tad

    Liga Evrope 2019/2020

    Ne znam zašto mislite da je AZ prvi sigurno. Ja sam ubijeđen da mi tamo nećemo izgubit.
  4. Kad Tad

    Liga Evrope 2019/2020

    Kako se igramo sa protivnicima ovo je milina gledat. Mora da se popravi realizacija, da nas ne bi skupo koštala...
  5. Kad Tad

    FK Partizan 2019/20

    Uzivajte ljudi. Ko zna kad cemo opet imat priliku da gledamo ovakav Partizan. Sve je sjajno uklopljeno. Biće greota ako ne uzmemo titulu i odemo bar dalje iz grupe LE.
  6. Kad Tad

    FK Partizan 2019/20

    Kakav sastav čovječe, još saklupe Lazar, Stevanović, Pavlović, treba se odbraniti od ovoga
  7. Kad Tad

    FK Partizan 2019/20

    Zbog prvog gola siš’o S’uma. Sejduba izaziva nerne slomove.
  8. Kad Tad

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Potez u skladu sa onim sto je pokazao do sad i što će pokazat u budućnosti - nula.
  9. Kad Tad

    FK Partizan 2019/20

    Budućnost je objavila da ubuduće neće izbacivati loptu kad leži protivnički igrač i da ne očekuju da protivnik izbacuje kad leži njihov igrač. Mislim da bi i mi to trebalo da uradimo. U startu cemo tom najavom sprijeciti padanja svako malo kad ne vodimo.
  10. Kad Tad

    Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

    Kakva zamjena teza. Niko ne kaže da Lazar ne valja, nego da nismo riješili prioritetni problem, a to je CF.
  11. Kad Tad

    Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

    Zaista ne znam odakle vam ideja da će Asano da igra špica. Do sad ni jedan jedini minut se nije isprobala ta formacija, uvijek su tamo bili ili Sadik ili Fire. I uvijek je bila izmjena njih dvojica. Znači ni jedan jedini minut niko drugi nije proban na toj poziciji, da bilo koga planiraju...
  12. Kad Tad

    Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

    Uopšte nisam oduševljen, štoviše potpuno sam ravnodušan. Ovo nije ono što nam je trebalo i što nam rješava problem. Gorući problem. Ponadao sam se kad je spomenut Prijović jer je on baš ono što nam je trebalo. Lazaru dobrodošlica ali ovo je usiljena kompenzaciona odluka usljed nesposobnosti...
  13. Kad Tad

    Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

    Auh, to bi bilo fenomenalno, on mi nije ni pao na pamet kao opcija.
  14. Kad Tad

    Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

    Evo konačno lijepa vijest danas. Mislim da odavno nije bilo većeg konsenzusa na forumu kao po pitanju ovog transfera :)
  15. Kad Tad

    FK Partizan 2019/20

    Đorđe Jovanović je šutnut da bi igrao padavičar, a davao je golove svaki put kad bi dobio šansu na kašičicu.
Top