Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kentucky - најновије активности

  • Kentucky
    Kentucky reacted to JasminaT's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    U nekim prethodnim utakmicama smo pobeđivali neverovatnim preokretima, golovima u nadoknadama. Ekipa se borila - momci na terenu, klupa...
  • Kentucky
    Kentucky reacted to malicovek's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Kako ne shvataš, najfer sportsko takmičenje na svetu ne sme ni po koju cenu da se prekine da se Jedan ne bi uvredio i da se ni slučajno...
  • Kentucky
    Kentucky reacted to Bazzile's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Igrali smo dobro u odbrani - primili 3 komada i izgubili od Vojvodine kod kuce. Cilj od pocetka drugo mjesto - sta reci za ovo...
  • Kentucky
    Kentucky reacted to LazarP's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Ako je ovo istina, još jedan ekser u kovčeg Srbije...
  • Kentucky
    Kentucky reacted to The_B's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Još gore, zajedno sa svakim ko sebe naziva navijačem Partizana, a glasao je za bolida.
  • Kentucky
    Kentucky reacted to Centurion's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Kako se ono kaže - "najcrnje je pred svitanje". Dok nesoj slavi "titulu" a mi tumaramo kao nokautirani bokser, kog bije ko hoće i kako...
  • Kentucky
    Kentucky reacted to BELI BG's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Gledam sa tastom(starim Grobarom) kombinovani prenos Lige Konferencija i LE... Prebacivali malo i na Chelsea Totenhem. Komentarisemo...
  • Kentucky
    Kentucky reacted to Van Der Berg's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Kako neće biti smjene, smjeniće Nađa kad izgubi još par utakmica i izblamira se u Evropskim kvalifikacijama sljedeće sezone. Ako sam...
  • Kentucky
    Kentucky reacted to MikiBL's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Kad mi poslije 59 godina strastvene ljubavi, uz sve radosti, ali i krize, sad dođe da ih sve pošaljem u pm!
  • Kentucky
    Kentucky reacted to Detelinarac90's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    ОЧАЈ! Слика и прилика овог клуба! После пет везаних пораза у кључном делу сезоне, јасно је да је овај клуб и клинички мртав...
  • Kentucky
    Kentucky reacted to Dr.Hofmann's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Ovako nešto sam i očekivao tako da mi ne pada toliko teško, od početka sezone se videlo koliko smo loši, vrlo blizu amaterskog fudbala...
  • Kentucky
    Kentucky reacted to Rebellion's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    sledece sezone se nece desiti da cemo da rasipamo zvezdine poene u ligi konferencija. uloge su lepo podeljene a nama je napokon nasa...
  • Kentucky
    Kentucky reacted to Nisi's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Da li moze da se kaze da je nadj jebeni oportunista i pijavica ili je i on kakav, takav ali nas? Hteo bih jos da kazem da je Radja...
  • Kentucky
    И озбиљна критика за трибину, која је се врха овог дебилног бојкота?
  • Kentucky
    Kentucky reacted to milance032's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    UMRI UPRAVO!!!
Top