Недавни садржај од LazarP

1. FK Partizan 2018/19

Ne želim da umanjim suštinu tvog upisa, ali mislim da mi počinjemo takmičenje dobrano pre nego što se igrači klubova iz najjačih liga vrate sa svojih odmora. Dotle smo, nažalost, stigli.
  2. Prelazni rok, leto 2018 (Radio Mileva)

Reagovao si džiberski, a ovaj pokušaj opravdanja ti je glup. Robovanje taktičkom sistemu može da se kritikuje na milion načina, argumentovano, ali ne može da se nečije mišljenje omalovažava uz navođenje konkretnog "poslednjeg pasusa" (iz Blica, što je još smešnije) kao potpore, ako je potpuno...
  3. Prelazni rok, leto 2018 (Radio Mileva)

Čemu takav odgovor Kruni? U pravu je čovek. Ančeloti je stopirao transfer Roberta Bađa u Parmu u svojoj drugoj sezoni na klupi tog kluba, trećoj od početka "samostalne" trenerske karijere, tako da nikada u karijeri nije trenirao Roberta Bađa, ako se izuzme vreme koje je proveo kao pomoćnik...
  4. Dres Partizana - nekada i sada

Neće biti. "Centralna" buktinja je dizajnirana da sadrži "dva dodatna plamička" kako bi ih bilo ukupno šest, što je, kako je poznato, činilo broj Republika, konstitutivnih jedinica federacije SFRJ.
  5. Dres Partizana - nekada i sada

Zastava Srbije na dresu Partizana može da se uzme u razmatranje kad se onih šest stilizovanih buktinja izbaci iz našeg grba.
  6. FK Partizan 2017/18

Niti je uspeh tada bilo išta osim titule i karanja ciganke, niti je bilo po jačini 5. prvenstvo u Evropi. Isto kao što ni JNA nije bila 4. ili 5. po jačini na svetu, zaboravio sam već tu demagogiju.
  7. Prelazni rok, leto 2018 (Radio Mileva)

U pravu si. Umesto da kao Stanojević i Nikolić odradi do kraja svaki ugovor. Jesi se raspitao za Vojvodu Spasića? Bez provokacija! Spejs
  8. FK Partizan 2017/18

Pre nekog vremena napisao sam da bi ciganin Lalatović bio upgrade u odnosu na ciganina Đukića. Stolica je neupitno Partizanovac. Šta mislim o njegovom angažovanju?
  9. FK Partizan 2017/18

Jako razložno napisano, međutim, sa navedenim se ne slažem iz nekoliko razloga. Prvo, smatram da ovakvi karakteri ne postoje. Politička pripadnost je ispoljavanje moralnih načela čoveka, a trenutno nema takve političke organizacije koja bi bila blizu našeg partizanskog crno-belog morala...
  10. FK Partizan 2017/18

Objasni ovo
  11. Dule Vujošević

Gutaju naše penise cele
  12. FK Partizan 2017/18

Niko od naših igrača ne može da igra u formaciji 4-4-2. U toj formaciji nema igrača na svetu koji može da "drži vezni red", a da igra sa bočnim igračima I drugim špicem kakvi su naši. Naročito je ovo neizvodljivo sa "trenerom" poput Đukića, koji je uspeo da napravi najnedisciplinovaniju ekipu...
  13. FK Partizan 2017/18

E, moj dečko... Ne skači na prvu kao tetreb udovac. Odgovorio ti je Goran Tomić. Ja bih sad bio spreman da platim najskuplju ravu na svetu da narkomanu Ilievu uradi rimjob, samo da nam vrli direktor dovede nekog sličnog Predragu Spasiću. Spasić -Đurovski - Šćepović. Gori Glazgov, Jordan...
  14. FK Partizan 2017/18

@ Vojvoda Putnik Dobro došao na Forum. Molim te da mi objasniš da li su nam napadači solidni i za čega (čak je i #51 korektan) ili nam ipak trebaju pojačanja na tim pozicijama? Ili su i krila pozicija "napadača"? Gornje me i ne zanima preterano. Hteo sam da te pitam zašto ti je nick Vojvoda...
  15. FK Partizan 2017/18

Milinković je izveo ekipu rezervista protiv Novog Pazara i ušao u evropske kupove. Ovaj mentol je danas izveo ekipu rezervista i izgubiće Kup.