Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од leone

  1. leone

    Hokejaški klub Partizan

    Да се надовежем на прићу о ХК Београд,већ су почели са пропагандом и праве од њега цигански клуб...
  2. leone

    Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

    17.25 - Čelnici Bazela su izgubili strpljenje u pregovorima sa Interom u vezi transfera Aleksandra Dragovića i izgleda da Austrijanac srpskog porekla neće završiti na Đuzepe Meaci. A, razlog je milion evra razlike u potražnji Bazela i ponudi Intera. Iz Švajcarske stižu najave da se Bazel sada...
  3. leone

    Liga Evrope 2013/14

    А нисам те разумео онда...Не очекујеш ваљда да победимо некога у групи? :D
  4. leone

    Mlađe kategorije, FK Teleoptik

    Па овај мали има 14 година и крупнији је од ових матораца,није ни чудо што даје толико голова,тако је и Шкулетић трпао,па где је сад?
  5. leone

    Liga Evrope 2013/14

    Те паре се добијају тек у групама.
  6. leone

    Uprava i marketing

    http://lavigraistrast.com/home Овде може,али треба ти налог.Ја сам недавно почео да шаљем кодове,нисам знао да могу да их мењам за награде.То за столице им баш и не верујем колико је тачно скупљено,контао сам кад/ако буду хтели да ставе столице,ставиће их,па нисам слао ништа..За 150 кодова...
  7. leone

    JSL 2012/13

    http://www.mozzartsport.com/vesti/prelazzi-mi-i-oni Какав је ово текст,о које две и по шансе прича овај кад смо ми имали три-четири стопостотне.Кад ми добијамо онда је фудбал никакав а кад добију цигани онда су мала барселона.Јајаре распале.
  8. leone

    FK Partizan 2012/13

    Ја сам био најтрофејнији председник у дербијима,победио сам осам дербија...кад су били Сале и Јокан. Говно једно мутаво
  9. leone

    Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    Не верујем да је Савић тај уговор потписао због тих 400 евра месечно,вероватно је то био услов да добије шансу.Зна се шта је код нас услов да играш. Не знам ко је овај Јован Поповић,пише држи столарску радњу,али сигурно је са неким менаџером у договору.Претпостављам да су му опције биле да...
  10. leone

    ABA-liga 2012/13

    Пошто ови стримови арене знају да сецкају,а и слика није нека,ево овде хрт 2,слика одлична http://webtv.vektor.net/channel_list.php?q=hq
  11. leone

    Jelen Superliga 2010/11

    Ја мислим да ми неби требали да се узбуђујемо превише због ових њихових напада.Они овим само покушавају да скрену пажњу са наше победе и вероватно титуле,али својим навијачима,и сад цигани уместо да пизде јер су немоћни на терену,они ће размишљати о томе шта пева наш тренер.Већ је више пута...
  12. leone

    Prelazni rok, leto 2010

    А Елберу жена није хтела да живи у Србији па је морао у Бразил да се врати... :D
  13. leone

    Miloš Kostadinović

    Немој царе да одустајеш,нису коментари мерило интересовања.Ево ја први сам прочитао гомилу ових интервјуа а ниједан нисам коментарисао.Зашто?Па видиш по броју постова да ретко пишем а сигурно је још доста таквих.Свака част и само тако настави...
  14. leone

    VК Partizan, PK Partizan

    Са Шпандауом смо играли нерешено,на турниру у Орадеи.
  15. leone

    Evroliga 2009/10

    Ма накупи нас 12 дилетаната,и региструје,ми лепо изађемо на терен и поломимо их ко пи*ке.Добићемо доживотну забрану играња кошарке професионално (што нас неће много потрести) и неки друштвено корисни рад (ко Ђоле Пантић :D)
Top