Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Maestro

  1. Maestro

    FK Partizan 2023/24

    Pusti degenerika, pre toga je rekao da nije crveni hvanga jer bi Kalulua stigao ovaj drugi zvezdin igrac, vec je bio blizu a igrac sa loptom trči sporije... :rolleyes:
  2. Maestro

    FK Partizan 2023/24

    Celu utakmicu govno navlacilo, od starta! Jebeni faulnije hteo da nam dune. Direktno im je stvorio 2x situacije 1 na 1 zbog nedosudjenih cistih faulova nad nasim igračima! Onaj faul kod slobodnjaka na 20ak metara isto nije bio, a ste tek reci o skandaloznoj postavci zivog zida, 11, 12m od...
  3. Maestro

    FK Partizan 2023/24

    Kakva je ovo kradja! Bruka! Kako ih ne mrzeti iz dubine duše!!?!
  4. Maestro

    Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    Vlahović 2 gola i asistencija.
  5. Maestro

    ПАОК

    Kažem ja da su ukleti, i veći baksuzi i od nas. Majstori da useru stvari!
  6. Maestro

    Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

    A Memedovicev komentar pre odgovora: nemojte da se brukamo. :)
  7. Maestro

    KK Partizan - uprava i marketing

    Edituj to veliko z da ti ja ne bih menjao!
  8. Maestro

    Kup Radivoj Korać 2024

    Ne znam šta su merila rasula... ali, od ng smo u el pobedili 2x a izgubili 6x, u abi smo 2x izgubili uz ono sramno tamburanje od strane Splita usred arene. Sad u kupu 3. put u 5 nedelje gubimo od cigana, a pre toga prakticno bili egal3 četvrtine sa Gajdobrom i Vojvodinom.
  9. Maestro

    Kup Radivoj Korać 2024

    Ako juris tacan izraz "izgubio svlačionicu" onda si u pravu, nije rekao. Ako ne želiš da izvrces stvari, i sustinski vidiš šta je rečeno, onda lako shvatis da "prosli su moji limiti na ekipu, ne mogu više da utičem na igrače" praktično znači da jeste izgubio svlačionicu, ne slušaju ga, teraju...
  10. Maestro

    Kup Radivoj Korać 2024

    Svašta novinari izvrnu, naročito ako su cigansture... ali ovo gore je rekao sinoc. Nemoj da zabijamo glave u pesak kao nojevi!
  11. Maestro

    Kup Radivoj Korać 2024

    Na stranu i poraz i jos jedna propustena šansa da dodamo jos jedan trofej u svoju kolekciju... mnogo je veći problem, bar za mene, Zeljkovo priznanje da je izgubio ekipu, da ga ne slušaju uopšte i teraju po svom, nema kontrolu nad njima. Ponavlja mu se poslednja sezona u Feneru. Čovek je...
  12. Maestro

    ПАОК

    Ne razumem ovu logiku da prave fotke koje kace po svim mrezama, sa dizajnom na kome nema imena klubova nego samo logo?! Pa valjda ih prati i neko van Grcke da ga jebem bas, kako da bilo ko prepozna klubove po grbovima? Jes da znam gomilu grbova sirom Evrope, ali bas toliko zamlacen nisam.
  13. Maestro

    Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    Vlahovic novi gol za Juve, za 1-0 vodjstvo protiv Empolija.
  14. Maestro

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Reče ti kolega, solidan :D Nema kod nas sredine nikako. Kad je loš tad ga razapinjemo, kad odigra utakmicu da pogodi 3 zicera tad je najbolji i odmah kontra prozivke. Cuvajte živce ljudi i polako, nit je Kaminski sinoc naprasno vratio formu, nit je zadnjih mesec dana zaboravio potpuno košarku...
  15. Maestro

    Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

    Vlahovic 8. gol u sezoni. Bas lep gol, iz kolena sa 20ak m, pod prečku.
Top