Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од marinho94

  1. marinho94

    FK Partizan 2023/24

    Po meni, sustina problema ovog tima koji izaziva ogroman dizbalans i rupetine u defanzivi prilikom gubitka lopte i tranzicije protivnicke ekipe su: - Kanute: nedovoljno dobar u defanzivi da pomaze Belicu, koliko god bio dobar pas distributer - Kurcobolja i nezalaganje Meniga i Severine u...
  2. marinho94

    FK Partizan 2023/24

    Po mojoj proceni, na osnovu ovoga sto sam video, najvise bih voleo da vidim ovaj tim, bez Meniga i Severina (zbog neverovatne kurcobolje i nezalaganjem u odbrani). Treba da igramo ultra-ofaznivno u formaciji 4-1-3-2. Antic na klupu, Sehovic nek igra zajedno sa Stojkovicem. Filipovica na desnog...
  3. marinho94

    Liga Konferencije 2023/24

    Jednostavno nas fudbal zahvaljujuci nasoj ligi je katastrofalno SPOR. U Srbiji se talenat gleda kroz driblanje i zongliranje u mesto da se gleda kroz kombinaciju fizicke spreme i brzine donosenja kvalitetne odluke na terenu. To se vidi u svakoj nasoj ekipi koja je ove godine igrala u Evropi...
  4. marinho94

    Liga Konferencije 2023/24

    Sta ocekivati vise od 4-to plasirane ekipe Mozzart Sport Super Lige?
  5. marinho94

    Letnji prelazni rok 2023

    Samo da smo se otarasili Miljkovica, Vujacica, Fejse, Andradea, Lutovca, Holendera, Obradovica, Brezancica, Smiljanica, Jojica i ostalih polu invalida. Ja sam nazalost bolesno optimistican, i stvarno se duboko nadam a i verujem da sa ovom ekipom cemo izgledati drasticno bolje. Jedan jako...
  6. marinho94

    Letnji prelazni rok 2023

    Mislim da je ovo projekcija za nasih startnih 11, uz potencijanlo igranje Pantica/Scekica/Natha/Nikolica kao neke 'udarne' igle sa klupe. I naravno pod uslovom da zavrsimo Nastasica. Medjutim meni i dalje mnogo upada u oci katastrofalan tandem nasih bekova. Odavno nisam gledao gore bekove kod...
  7. marinho94

    KK Partizan - transferi

    Sve najbolje Miroticu. Ne interesuje me. Nemojte da dozvolite da sve ovo narusi nasu donedavnu srecu sa mnogo mnogo bitnijim zavrsenim produzecima Nanelija, Pantera, Zeka, Avrama itd. Imamo kostur ekipe, najboljeg trenera u istoriji i najvernije navijace na svetu. Jedan Mirotic nece uticati ni...
  8. marinho94

    Dres Partizana - nekada i sada

    Oterati celu marketing upravu... kakav je ovo nivo neprofesionalizma...
  9. marinho94

    Dres Partizana - nekada i sada

    Zar je tesko da urade ovako nesto sa MTS logom?
  10. marinho94

    Dres Partizana - nekada i sada

    Okacio je Partizan.net ali ih je ubrzo skinuo.
  11. marinho94

    Dres Partizana - nekada i sada

    Pisao sam odavno jos (kao neko ko je radio u Nike bazi u Holandiji za Evropu) - mi jednostavno nemamo mogucnost da ispunimo kvantitativni minimum za porudzbine od velikih brendova da bi oni nama pravili nesto unikalno. Mislim da je Puma tu neka sredina. Nike i Adidas minimumi su jako veliki. Oko...
  12. marinho94

    Letnji prelazni rok (Radio Mileva) 2022.

    Bas tako @da1981 ! Katastrofalno organizovane pripreme, kasni dolasci transfera i kasni dolasci kljucnih igraca nisu dozvolili Stolici da implementira filozofiju...
  13. marinho94

    Letnji prelazni rok (Radio Mileva) 2022.

    Pa dobro, ja razumem i saglasan sam da Jojic apsolutno nije na nivou Partizana, ali samo kazem da je trcao dosta i dosta smetao protivnickoj ekipi. Nisam rekao da nam fali, nego da nismo nadomestili njegov odlazak adekvatnom zamenom uz fokus na trkacku sposobnost i prekid. Takodje, nemojte da...
  14. marinho94

    Letnji prelazni rok (Radio Mileva) 2022.

    Ne zavisi nama sve od jednog igraca, nego taj jedan igrac igra u specificnoj poziciji koja nam je prekopotrebna da bi se uspostavio balans u ekipi i da bi se dobila zdrava kombinatorika za sva 3 fronta koja nas ocekuju ove sezone. Nemojte da zaboravite da je trenutna defanzivna linija (bez...
  15. marinho94

    Letnji prelazni rok (Radio Mileva) 2022.

    Veruj mi, ja koji sam streber za analizu i taktiku i formacije, najveci problem je to sto smo vukli jako veliki roster jos od vremena Milosevica koji je bio napravljen da se igra u 4-2-3-1 formaciji. Cak je i Stanoje govorio da je tesko menjati formacije na 3 pozadi jer nismo imali wingback-ove...
Top