Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од mileta51

  1. FK Partizan 2023/24

    To i jeste nas najveci problem sto se pored govana iz uprave koja nikad nisu u proslosti imala veze sa nama a ni sa fudbalom ( sto rece Prekazi onomad nisu sutnuli macku s praga ) u urusavanju kluba ali svake sezone nadje neko nase dijete ili bivsi igrac ,u ulozi trenera pomocnika ili sd.
  2. FK Partizan 2023/24

    Sad kad je otisao bilo bi dobro da nam kaze sta se to desavalo iza kulisa.
  3. FK Partizan 2023/24

    Znaci pljuvanje Duljaja je kad neko postavi pitanje ko je prije njega dobio derbi a ja odgovorim kratko i jasno Savo???? :pop Onda na komentar Malog Dzina napisem dabogda vazuri bio zadnji tompus,jel i to pljuvanje Duljaja??? Druga stvar uz svo duzno postovanje nemoj molim te da mi stavljas u...
  4. FK Partizan 2023/24

    Ima ih djilas jeremic itd da ne nabrajam ali svi kad se saberu ne mogu ni osoliti oskaru sto se tice mrznje prema nama.
  5. FK Partizan 2023/24

    Ma u ovom oskarovom matrixu alkohol je ko da si limunadu popio u normalnom zivotu, ne pomaze.
  6. FK Partizan 2023/24

    Slazem se da je kriva uprava ali zar Duljaj onomad ne rece da je on trazio igrace koji su dovedeni i time abolirao upravu od bilo kakve odgovornosti sto se tice igrackog kadra???
  7. FK Partizan 2023/24

    Ne mozemo mi da zivimo kad tad ali ne sad. Mi sad moramo da zivimo i prezivimo ovo zlo pa i na aparatima ako treba. Nismo mi ko cigani u basketu da se vampirimo fuzionisemo i mjenjamo imena.
  8. FK Partizan 2023/24

    Dabogda mu bio zadnji u zivotu.
  9. FK Partizan 2023/24

    Savo
  10. FK Partizan 2023/24

    Ma jesam brate da nisam skontao bio bi reply :D
  11. FK Partizan 2023/24

    Druze nisi shvatio poentu niko ne kaze da je problem u Duljaju vec je problem sto ovakvi kao on ,za koje vecina nas ovde misli ili je mislila da su Partizanovci , sluze kao balast govnima iz uprave i to rade pri cistoj svijesti i zdravoj pameti tu nema dileme.
  12. FK Partizan 2023/24

    Prije ce biti ovo drugo
  13. FK Partizan 2023/24

    Da imaju trenera igrali bi , ista uprava je bila i sa Nikolicem pa smo se igrali fudbala sa ganferima.Za mene je trener i mozak i muda ekipe.Ias trener imas sve , nemas trenera nema nista bez obzira na govnjivu upravu.
  14. FK Partizan 2023/24

    Sto bi podnosio odlicno obavlja posao ,plata ide redovno njemu se ne duguje kao igracima , oskar zadovoljan bole ga kurac
  15. FK Partizan 2023/24

    trener i uprava mogu kod cigosa u svlacionicu na jedan blow job igraci nisu nista krivi.
Top