Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од MilKol

  1. MilKol

    Kup Radivoj Korać 2024

    Ma svaku rec mozemo da merimo, zato sam napisao interpretacije... Paralela nije za poredjenje niti poredim zeljka sa kriminalcem, nego za logiku i opis situacije, al nebitno... Kao sto napisah a evo i sad citam govnave vesti, uzas... Kakva hajka... Zeljko ne daj se...
  2. MilKol

    Kup Radivoj Korać 2024

    Nisam pisao baš dugo, pre svega jer se forum drasticno izmenio, poslednji put kad pisah ispadoh cigan, sto zbog emocija sto zbog interpretacije, plus defetizam itd... Nebitno... Sustina prosta i tada kao i sad... Partizan ne postoji kao nezavisna instanca.... Skup ljudi u datom trenutku na...
  3. MilKol

    KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    Moj poslednji odgovor ovde na tvoj post jer trujemo ljude... Odgovaram da pokusam da ti pomognem jer ocigledno imas neki probelem... Kad napisem Zeljko, ne on kao licnost nego njegov rad i zamisao ove sezone. Mislim da ako ne bude 20 miliona mora da menja nacin i to je sve. Moje misljenje i...
  4. MilKol

    KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    Prvo prozivanje i misljenje su dve razlicite stvari... Mada iskreno u afektu kako sam napisao zvuci... Drugo da bi bio covek moras da znas da ako neko misli drugacije od tebe nije necovek, vec onaj koji vredja i glumi mangupariju preko neta... Pritom ne mislim na ono, hajde da se nadjemo i...
  5. MilKol

    KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    Iako verujem da je ovo za ban, molim ko god odlucuje o tome da ne banuje coveka, momka sta god da je... Svaka cast i ako znas sta je oltar strasno je da ovo i napises, al kako god... Pa verovatno je isao na ovo sto je neko napisao, u smislu da se plasio sudija... Ko ce ga znati. Ne znam sto...
  6. MilKol

    KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    Ja shvatam ljude koji brane zeljka. Prvi bih voleo da ostane do penzije jer je grobarcina... Ali to branjenje kao da je bezgresan i svi su krivi a on je... Pa ne kaze niko da je zeljko cigan, nego ljudi iznose ono sto misle... A komentari popusite i slicni... Sta reci. Nadam se samo da ce ne...
  7. MilKol

    KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    Iskreno iako to mnoge boli pa i mene, najveci problem ove godine je Zeljko. Jednostavno navikao na 20 plus miliona i kosarku gde se cita situacija... Ovde toga nema jer nema para a on jednostavno ne odustaje od toga. Te price da radi verujem da radi, ali iskreno nije se on prilagodio ekipi i to...
  8. MilKol

    KK Partizan 2018/19

    Canak ima dosta da uci i to je neupitno. Da ima gresaka ima koliko hoces ali da ima i znanja i slifa i to ima. Sto rece stojance sa njim opet osecam partizanstinu i borbenost, a i sta ljudi tripuju da je mornar losa ekipa. Za ovu abu su zajebani ko kratko cebe, i igraju igru ako ih krene...
  9. MilKol

    KK Partizan 2017/18

    A šta ste drugo očekivali??? Ovo je slika našeg kompletnog društva. Sve se srozalo i ni mi nismo bolji. Ne radi se samo o Partizanu nego o svemu. Nema više niko da digne glas, da povuce masu, a i pitanje je koju masu kad niko ne bi ni ustao. Ja Todorica ocima ne mogu da vidim i možda je picka...
  10. MilKol

    KK Partizan 2017/18

    Sve se polako urusava. Navijace razumem sto ne dolaze i sta imaju da vide... Jedino što bih ja podržao je da se dodje napuni hala i od prvog minuta viče Muto odlazi pa sve do zadnjeg makar vodili 20 razlike... Ionako jadan i tužan Partizan su dodatno pretvorili u cirkus dovodjenjem ovog...
  11. MilKol

    KK Partizan 2017/18

    Nadam se da muta odlazi i vodi milera... Ali sto bi. Ne verujem da on ima toliko obraza. Ima lebac a i radi kako treba. Ovi iz njegove stranke ce biti bas srecni...
  12. MilKol

    KK Partizan 2017/18

    Oko načina iskazivanja nezadovoljstva možda se može pričati o ukusima ali to da je neko amnestiran zato što je obukao naš dres a igra kao poslednja sisica ja lično ne prihvatam. Pritom ne govorim o veštini nego o zalaganju i pogibiji i o ovome što je i Jasmina napisala. Ne mogu neki novi...
  13. MilKol

    KK Partizan 2017/18

    Miler je najveća sramota trenutno za sveti dres. Ne zbog sinoćne predstave nego od početka sezone. Čovek koji ruši koncepciju napada i ok jer može se i opravdati na osnovu atributa koje poseduje, ali onakva igra u odbrani na bukvalno svakoj utakmici govori dovoljno ne samo o njemu nego i o...
  14. MilKol

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Vuk je zverka cudljiva i gadna, Sad zbog proslih sadasnji se znoje, Pazi guza da ne bude gladna, Dos'o djavo da pokupi svoje. Gde su pare tu ljubav prestaje, I sujeta mrznju seje samo, Krupna rec, junastvo nestaje, Nek se gasi kad ja nisam tamo... Pa se jave svi verni sinovi, Crnja, mrsa i...
  15. MilKol

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Ne radi se više ni o kvalitetu nego o pristupu. Neko ko je igrački nekvalitetan a tu je možeš da podvedeš pod višu silu pa da i ispraviš radom... Neko ko je beskrvan i igra kao pičkica, ko ne gine za dres, ko ne oseća partizan, a pritom nije ni dovoljno veliki profesionalac da daje sve od sebe...
Top