Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Milos

  1. Milos

    Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

    https://www.mozzartsport.com/kosarka/vesti/lesor-obrazlozio-izjavu-o-dzungli-u-areni-ja-sam-majmun-slukas-delfin/477764 Лесор животиња, јебе сваки дан по 5 пута .
  2. Milos

    FK Partizan 2023/24

    Написао сам да имамо заједничке пријатеље и да га познајем. И да био је добар дечко и поштен у животу никада зајебао није. Ни једном нисам написао да неће навлачити, красти или судити поштено. Тако да Ђомлице знам да си се трудио да испаднеш вицкаст , свака част. Судио је очајно , навлачио...
  3. Milos

    FK Partizan 2023/24

    Опет кажем познајем дечка 20 година, преко заједничких пријатеља дружили смо се у младости доста. Све то на страну можда сам субјективан, али имам 2 правила у животу, прво је шта кажу Енглези или УСА увек ради супротно или буди на супротној страни и у већини случајева нећеш погрешити. Друга...
  4. Milos

    FK Partizan 2023/24

    Павле Илић, знам га отприлике 20 година кретали смо се у сличном друштву, имамо заједничке пријатеље. Што се тиче као особе знам да је дечко на месту, изузетно добар момак. Увек је у овим нижим лигама имао ауторитет односно није се плашио да ће га сељаци бацати у бунар, за псовање , псовао и он...
  5. Milos

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Хвала Богу нисам био у прилици да гледам ово вечерас. Друга ствар нема сумње да су звиждуци апсолутно били заслужени, јер долазе од људи који не пропуштају ни "мање" утакмице Партизана и то у 19ч понедељком. То су за мене највернији и ако су од њих произвели такву реакцију онда нема даље...
  6. Milos

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Баш бих волео да уђемо растерећено, да опустимо руку, али наравно са доста трчања и јаким темпом , онда би ово добили убеђен сам. Некако ми је доста разигравања полуиграча , ако треба нека Џејмс да 25, Лојд и Окобо по 12, али остале морамо да зауставимо. Не смемо да уђемо тако да у првој...
  7. Milos

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Наравно да нико није то очекивао , тамо је алфа и омега , и наравно да ће имати такве бројке. Али и ове партије на нивоу неког омладинца који тек прелази у сениорску кошарку , исто сам убеђен да ни Обрадовић није очекивао и 3-7 минута по мечу. Он је у баш доста јаком Зениту увек имао добре...
  8. Milos

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Браћо још не могу све утиске да сумирам. Прва утакмица ове године на којој сам био, грло сам оставио тамо и сву енергију. Прво ме паркинг убио, гужва, кашњење. Какав почетак , баш нисмо знали где бијемо. Још на онај очај, слошило се једном детету, па сам пропустио део и вратио се на -24. И...
  9. Milos

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Гледао сам синоћ Макаби, мислио сам да су лошији искрено. Сасвим фино избалансирана екипа , и лично мишљење са најбољим паром плејмејкера Брауна и Балдвина, Небо одличан на центру, а нама какве смо среће, увек искочи неки Блат или Дибартоломеу да нас затрпа тројкама. Углавном морамо да...
  10. Milos

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    https://basketball1.sportshub.stream/ Мени овај ради сваки пут одлично, на почетку искачу досадне рекламе док не пустиш тон и слику после целог екрана. После не сецне никада слика чиста. Гледам преко телефона, а није да ми је неки врхунски нет. Заборавих најважније, напред Партизан, смрт...
  11. Milos

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Добили смо Огија дефинитивно, све је бољи и бољи , и много ми је драго што тај лимитирани еврокуп играч показује да није заборавио да игра , да му је фалило само мало да преломи, имаће успона и падова али и своје место у ротацији. Смит исто , тек ће бити добар , сигуран сам у то, само да нађе...
  12. Milos

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Одлично појачање, ако се уклопи, може да буде два пута бољи од тренутних очекивања навијача. Добар шутер, одличан одбрамбени играч, надам се да ће и он преузимати одговорност када буде требало, у најбољим играчким годинама. Што пре да се уклопи , требаће нам наредних месеци.
  13. Milos

    FK Partizan 2023/24

    Помрли сви цигани распали заједно са коментатором арене, улажи још 100 милиона , али пре тога да ми се напушите курца , јеби говна и кад нас јебу са свих страна .
  14. Milos

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    2/2 , јесам прижељкивао наравно, али нисам очекивао. Да ли са годинама постајем јебени песимиста, немам појма. Гледао сам, на тренутке сам добио жељу да искључим стрим и прошетам пар кругова по дворишту. Баш сам постао пичка , много ми је тешко да гледам сам у кући, у кафани или кладионици бих...
  15. Milos

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Али брате искрено мени је ово више смешно, ко озбиљно њега схвата, он је у рангу са оним ликом што је анализирао суђења беше на РТС-у , служи за увесељавање широких народних маса. Само нека лупа он своје, ми радимо своје. Иначе онаква подршка Јарамазу, свака част свакоме у хали, опет ми враћа...
Top