Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од mistercarapa

  1. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Izgleda nista od Penave,ali ne zna se jos nista,on ima zelju za Amerikom
  2. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Osigurao poziciju mog miljenika sledece sezone
  3. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    ovo je svakako napredak,nema vise robinsona i gordona,dovode se mladi i ambiciozni igraci
  4. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Ajdin Penava pred potpisom,ocekuje se crnac na 2
  5. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Ja sam ga gledao na Purduu,on ima osjecaj za igru,prednosti:igra u reketu,penali,odbrana reketa,atleticizam mane:spor,nema sut,mal broj skokova za njegovu visinu i minutazu
  6. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    sama cinjenica da smo zeljeli igraca kalibra hantera govori da imamo neku ambiciju..
  7. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    navodno u toku ove sedmice bi trtebali dobiti pojacanje u reketu
  8. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Lerti za parama mnogo
  9. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Najpouzdaniji izvor na instagramu kkpartizaninf (objavili prvi za vona,nikolica,pejdza,sija,...),On je opcija ono sto ja znam nba proskepkt ocekivana pristojna nba kariera,povrede neke i prelazak u nba razvojnu
  10. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    da se vratimo malo na transfere,vrti se ime brajsa dzonsona pa ako neko zna vise
  11. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Da ne bude zabune,ja sam Nikolica smatrao za stranca jer ima 2 drzavljanstva,BiH i Slo
  12. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    PG: aige,Nikolic SG:Marinkovic,Aranitovic SF:Sy,Zagorac PF: pojacanje(PF,C),Velickovic,Pecarski C: pojacanje,Gagic ocekuju se po loncaru i canku jos 2 igraca u reketu,od toga imamo pravo na jos jednog stranca(vjerovatno 4/5) i jedan centar,potreban nam je igrac sa 15p i 7sk u rukama ako...
  13. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Po meni samo reket popuniti jos,nit imamo sredstva za 15 upotrebljivih u rosteru,niti nam treba jos bekova,trojka i nekako,ali bekovi ne
  14. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Marcus je igrac ritma,pobednicki mentalitet,nema straha od odgovornosti,kao i nwg
  15. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    ja ne znam kad smo zadnji put imali ovakvog strelca
Top