Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Mr Petrov

  1. Mr Petrov

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Jutro posle...nije promenilo ništa. Depresija i vapaj za nekom sportskom pravdom, ne jenjava... Rezime G1: moramo biti bolji za 10 razlike, da bi dobili samo za 1 loptu. Znaju to i Željko i Savić i igrači. Znači, idemo težim putem. Izuzetno sam srećan što niko od igrača nije dao izjavu sinoć...
  2. Mr Petrov

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Jbn. def. skok, koji nismo uzeli, pre mrtve lopte, u finišu... Jbn. mrtva, koju nismo uzeli + 2 laka poena iz penala. Znalo se da je kraj. Dobijaju nas po difoltu, ni iz čega. Bukvalno. G.James u : naklon do poda Legendo! O sudjenu i penalima: tu je Željko i Savić. Neka oni kažu, ako ne, znači...
  3. Mr Petrov

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Mi znamo koga volimo i za koga navijamo. Napred KKP !!!
  4. Mr Petrov

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Ne vidim nikakvu razliku između tima iz Pg i mutanta, kada igraju protiv KKP. Ajde na terenu, ali i kod njihove publike, kada smo pred njima. U ovo depresivno vreme, svaka pobeda Partizana, donosi kiseonik. Prvo pol. sam gledao...loše, gotovo frustrirajuće. Drugo pol., naročito 4/4 recept za...
  5. Mr Petrov

    Uprava i marketing

    Konačno neko od bivših asova da progovori u etar, javno. Bravo Djordje Tomiću. Za sada, samo on i Golac. Ako progovori još neko, od onih koje je pobrojao Djodrje, možda krene i lavina, pa se stvori neki hajp ili pritisak...pa bar da se pomerimo sa mrtve tačke...Ma koliko bi to bilo lepo, niko...
  6. Mr Petrov

    FK Partizan 2023/24

    u 2.pol. nije bilo ni želje, ni volje, ni snage. Na žalost, zaslužen poraz. Ne vidim lično, ni tračak svetla za dalje.
  7. Mr Petrov

    FK Partizan 2023/24

    Depresivnoapatičnimelanholičnidelirijum. Što gledam? Gledam, a ne čujem. Slušam, a ne vidim. Raspad se prelio i na teren. Za mene očekivano. Logičan sled, toliko puta vidjen, zadnjih sezona, ovog udruženog zločinačkog poduhvata.
  8. Mr Petrov

    FK Partizan 2023/24

    Jbn. je teško... Sve u vezi FKP. Svi veliki, naši igrači ćute...živi, a po pitanju kluba, mrtvi, da mrtviji ne mogu biti. Teško je ovo rečima opisati... Igračima i treneru, ne zameram ništa. Sebi, da.
  9. Mr Petrov

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Nama ništa od njih ne zavisi. Mi zavisimo od naših 15 prethodnih, i posebno od zadnje 16. pobede, ako je ostvarimo. A to što se poklopilo, da nam treba + poraz efesa, a oni igraju sa njima, pa nisam ja pravio raspored i crtao scenario za rasplet. Ja ne govorim o navijanju, čak i gledanju tog...
  10. Mr Petrov

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Pažljivo sam čitao sve. Ključno je pitanje, zbog čega je K.P. imao ovako sraman tretman ove sez.? Da je imao, jeste. I to je počelo davno, još od graktanja monaca. Nastavilo se, i po meni je to ključan razlog našeg neuspeha. Nikakve statistike, umor pri prevodjenju lopte, itd., parametri, nisu...
  11. Mr Petrov

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Težak meč. Velika pobeda KKP. Rasterećena alba + puštena tuča koja više odgovara ekipi koja juri prednost. Batine na K.P. ništa novo. Traje, i neće prestati, ostaje tako do kraja sezone. Koliko je to u pobedama više, da je normalan tretman, nzm., ali sigurno bi bila neka više. Izuzetno je...
  12. Mr Petrov

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Bravo Partizane! Bravo. Bravo. Bravo. Zack: nevidjeno, za mene lično. Legendo. K.P. : kapiten je majstor. Uh kako je Slatkoooooo... P.S. hvala za ovu pobedu.
  13. Mr Petrov

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    ...evo igre, evo rezultata. Ovako i u četvrtak, protiv odvratnih. Bravo Partizane.
  14. Mr Petrov

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Čestitke pre svega Aleksi, pa i Zacku. Odlazak Željka, da sedne na stolicu naše klupe, na skoro 3 minuta pre kraja, na: 88:72, sve govori. Dalje, K.P. včrs kritike, od mene, po 1.put. Ne zbog buncha promašaja, već zbog toga što je sigurno imao 3 puta priliku da zgrabi ničiju loptu, samo da se...
  15. Mr Petrov

    FK Partizan 2023/24

    Otišao sam malo pre, kevi za novine. Bez obzira na sve, znamo ovde svi, dobar naslov u novostima: "Partizan pao, a SUDIJA GA UBIO" ...pa u podnaslovu: "gosti poveli...a sudija OSTAO NEM NA PENAL I ISKLJUČENJE GOLMANA gostiju" i tačka. Ejjj, v.novosti. Za mene nije bilo dileme uopšte oko toga. I...
Top