Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од MRTN_kingsk

  1. MRTN_kingsk

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    drzAVa zabranila Nanelija
  2. MRTN_kingsk

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Prvi potez sledece sezone ako postoji bilo kakva sansa da se dovede u strucni stab neki bivsi igrac bilo u ulazi pomosnika ili tim menadzera(umesto ovog naseg trenutno zalizanog koji je jos mlad i necu da sudim, ali on bi proso u neki evropski tim, tu kod nas na balkanu nema mesta za takvih...
  3. MRTN_kingsk

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Sezona je bila izgubljena jos u jul/avgust, puna podrska Zeljku, bila je losa selekcija i nisam neki psiholog ali mislim da smo psihicki pali nakon one serije sa realom... Idemo da zavrsimo sezonu u stilu, pa da se selekcija odradi kako treba.
  4. MRTN_kingsk

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Hoce li igrati Naneli 4tu i 5tu utakmicu?
  5. MRTN_kingsk

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Da bog da se raspala smrdasport, ugasio sam kabelsku i pustio sam IPTV, na slovenskoj i hrvatskoj areni tresti hala a kod ovih bilmeza je hala na mute i moram slusati kako prde u studiju
  6. MRTN_kingsk

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Naneli brat! Teske telesne povrede :D
  7. MRTN_kingsk

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Idemo dalje, hvala puno svim dobrim grobarima sto su sve ovo objavili na tviteru
  8. MRTN_kingsk

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Sta mi gledamo i na sta gubimo vreme, nek igraju sami ligu u ovom mulju, jebem im sve
  9. MRTN_kingsk

    KK Partizan - uprava i marketing

    Informer i njihov komsija kao izvor https://informer.rs/sport/partizan/902375/kevin-panter-napusta-partizan-na-kraju-sezone
  10. MRTN_kingsk

    KK Partizan - uprava i marketing

    Jel pitao neko dal je platio porez?
  11. MRTN_kingsk

    KK Partizan - uprava i marketing

    Ostoja najavio obracanje javnosti u 15:00 u Kraun plazi.
  12. MRTN_kingsk

    Rukometni klub Partizan

    Uh jebote, kad smo promasili onaj penal za +1 i 2 minuta igraca viska na kraju prvog produzetka pomislio sam da smo tu izgubili titulu ali su se momci uzdignul i posrali ih. Sto bi reko Dule, mangupi u tudjem dvoristu :)
  13. MRTN_kingsk

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Samo ti svoje isporuci u maju, pa ovo veceras im je oprostaj sa EL
  14. MRTN_kingsk

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Suze su same krenuli kad je Zeljko "potpisao". Jos jedan utisak veceri je Vlada Androic na kraju utakmice kako ide prema tunel pun suzama u ociju. Ziveces Partizane!
Top