Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од NikolaDrammen

  1. Liga Evrope 2012.

    Druze Norvezani nikad nisu rekli da ce odlepiti Partizan,hrabrili se jesu ali se nisu kurcili. Rekli su samo da ce biti jeko tesko.Nase novine,ili boljereci nasi novinari (ako ih covek moze tako nazvati) su sve to palili i dizali tenziju. Pa covek se zahvalio na dobrodoslici i cestitao...
  2. Liga Evrope 2012.

    Bila je neka solucija da se ide,ima nas dosta u okolini Osla ali je nista od toga. Dok odem gore i vratim se,hotel bez 300-350 evra nemos da ga jebes. Dali treba jos nesto da ti objasnjavam. :confused
  3. Liga Evrope 2012.

    Ljudi nelupajte gluposti,nema veze sto smo mi imamo duplo skupli tim od njih ali nase balerine se za 90 min fudbala ni ne oznoje a kamoli sta drugo. Imaju oni 4-5 solidnih fudbalera. Koppinen koji je igrao za Rozenborg dosta godina je tamo,imaji ceha nekog koji je strasan igrac. I po meni...
  4. Radio Mileva - leto 2012

    HE HE :prekrsti Neznam meni se decko svidja, pravi borac. Trci na svaku loptu,dobar duel igrac a ima nos za gol. Medjutim taki su nasi igraci kad igraju preko ali kad dodju nazad odigraju 90 min a ni da se oznoji jbg. :banghead Njega je trazio i Rozemborg ali nisu zeleli da daju 10-12 milki...
  5. Radio Mileva - leto 2012

    Neznam dali je ovo vec bilo ali evo postavicu:http://www.vg.no/sport/fotball/artikkel.php?artid=10053676 -3 odlomak: Nikola Djurdjic je vec na "putu" za Partizan po pisanju sdtampe ovde. Evo prevescu ovaj mali odlomak: "Nikola Djurdjic har aldri scoret mer enn 12 mål i eliteserien. Han håper...
  6. Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Mutavi opet zamuckuje (cak i u pisanjem izdanju) pa za njega je Soic doktor nauka PFC Casuals Belgrade Finest
  7. Ajd postavi novu "temu" ili kako se to vec zove?Mislim da postavis forum za diskusiju...

    Ajd postavi novu "temu" ili kako se to vec zove?Mislim da postavis forum za diskusiju ARSENAL-PARTIZAN,ima nas dosta sto planiramo za london pa lakse je doci do informacija itd.Moje misljenje je da je to jedno od naj gostovanja zadnih 10 godina.
  8. Liga šampiona 2010/11

    Ako neko slucajno planira za helsinki neka se javi na 004741001991,ja slecem u helsinki oko 10.Nadam se da ce jos neko iz skandinavije jbg.Cuo sam se sa drustvom i svi se loze bna put za solun,svaka cast PAOK-u ali LS je LS Citam da neki predlazu rozemborg za protivnika,ljudi samo ne njih.Kao...
  9. ПАОК

    Enga-PAOK VAALERENGA-PAOK http://yfrog.com/jnengapaokj Bilo nas je 5-6 Grobara.Veoma lose vreme,kisa,strasno.Dobro izdanje PAOKA.Uglavnom grupe iz nemacke. PFC Casuals
  10. Partizan i mediji

    Ma ljudi kad ste vi videli da novinari pisu nesto objektivno u vezi tribine ili naseg nacina zivota. Pokusali jesu,svi smo mi gledali Dosije navijaci,ali sta su na kraju napravili? Tamo neki eksperti i psiholozi ubedjuju nas da smo mi sljam. Ali i mi sami moramo da otvorimo oci i budemo...
  11. Liga Evrope 2009/10

    Citam i cudim se. Nije sram izgubiti od briza u belgiji ali je sram nepokusati parirati suparniku. Izuzev nekoliko igraca pozrtvovanosti nije bilo. Nisu cak ni probali. A pojedinci koji misle da u engleskoj mogu igrati a de se ni ne uznoje onda mnogo grese. Jedno sam 110% siguran a to je da...
Top