Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Ofanziva PFC

  1. Ofanziva PFC

    Uprava i marketing

    Marketing će imati efekta kada ga budu radili profesionalci, a ne priučene manekenke sa Pinka. Pitanja iz spomenara, tipa Koja vam je omiljena boja i Da li broj na dresu ima veze sa horoskopskim znakom ne zanimaju nikoga, pa ni samu autorku. Postoji destruktivni, neprimetni i efektni marketing -...
  2. Ofanziva PFC

    Uprava i marketing

    Mi treba da oteramo ove štakore iz uprave i marketinga inače nam nema spasa. Uprava treba da shvati da je smenjiva, a ne da pljuje sopstvene navijače. Amaterizam i neprofesionalizam je ono što nas je dovelo do ovde. Bilja da se vrati u City, jer njenoj aroganciji nije mesto u Partizanu o kome ne...
  3. Ofanziva PFC

    FK Partizan 2018/19

    Od utakmice protiv Budućnosti se videlo ko je Đukić. Već godinu dana nas Iliev i Pantić "ubeđuju" da ne vidimo nešto što oni - vizionari vide, prave se pametni i vređaju. Fuj bagro jedna! Sramota me je od vas koliko ste licemerni. Niste dostojni Partizana, ne razumete ništa i nemate...
  4. Ofanziva PFC

    Uprava i marketing

    Pohvala za marketing, PR, Biljanu, Snežanu, Sandru Partizan, Tijanu Aj na fon i Pinkove zvezdice! Šta je sledeće? Počasno mesto u loži za Mimi Oro? #kakovasnijesramota #menejesteodvas
  5. Ofanziva PFC

    Uprava i marketing

    Pantić kaže da su prozivke počele kada je Stanojević dobio otkaz, što je laž, jer su prozivke Đukića počele još od utakmica protiv Budućnosti. Njegov lični rat protiv Đurića je bio uzrok njegove pljuvačine protiv tadašnje uprave, pa je delovalo da se zalaže za Partizan. Ovim uvlačenjem u bulju...
  6. Ofanziva PFC

    FK Partizan 2017/18

    Pre mesec dana dobijem kaznene poene jer napišem da je ĐUKIĆ GLUP! Kaže ne mogu da dokažem... Kojom skalom se meri ova kurcobolja trenera?
  7. Ofanziva PFC

    Uprava i marketing

    Posto se tema o B.Obradovic rasplamsala gde joj nije mesto, iskazacu svoje misljenje ovde. Kao dugogodisnji radnik u marketingu znam da B. Obradovic nema pojma! Argumentovacu: nepismena je i nema dikciju za nekoga ko se toliko guzi da se ekranizuje, nema pojma o temama koje zanimaju...
  8. Ofanziva PFC

    FK Partizan 2017/18

    Đukić je neinteligentan čovek, samim tim i glup trener
  9. Ofanziva PFC

    Uprava i marketing

    https://m.youtube.com/watch?v=oYNpFtnlLxg Kao kontrast onoj steti koju nam nanose bivsa direktorka marketinga i ove sadasnje metastaze. Dijana odlicna!
  10. Ofanziva PFC

    Uprava i marketing

    Ovo nije normalno: http://sport.blic.rs/fudbal/domaci-fudbal/gosti-blica-bracni-par-borjan-zvezda-na-krilima-snezanine-podrske-foto-video/v672qjw
  11. Ofanziva PFC

    Uprava i marketing

    U svetlu marketinških aktivnosti koje sprovodi Partizan poslednjih godina imam potrebu da napišem par reči kao neko ko se deceniju bavi marketingom. Promovisati jedan ovako veliki fudbalski klub je ogromna odgovornost kojoj, čini mi se, ljudi ispred Partizana, nisu dorasli. Setimo se čuvene...
  12. Ofanziva PFC

    Uprava i marketing

    Meni je Biljana Obradović potpuno neadekvatan lik za svoju poziciju. Ima toliko entuzijasta i poznavalaca koji bi to sa više strasti radili. Ove reportaže kao u spomenarima, pitanja tipa "koju boju voli Radin?" su van pameti.
  13. Ofanziva PFC

    FK Partizan 2016/17

    http://www.tracarenje.com/Sport/Srpski-fudbaleri-puse-i-piju.html Dvojica aktera ove priče su trenutni fudbaleri žlezde Samo kažem
  14. Ofanziva PFC

    Zimska Radio Mileva 2017

    Bugarin ostaje? Dobro smo prosli, ukoliko niko nije otisao, a nema i dalje informacija da jeste.
  15. Ofanziva PFC

    FK Partizan 2016/17

    Ulepsali ste mi vikend!
Top