Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Paja Čutura

  1. Paja Čutura

    FK Partizan 2023/24

    Mogu da zamislim sta bi bilo od strane dezurnih duljajevih pljuvaca da je on izjavio da nam je od pocetka cilj drugo mesto.
  2. Paja Čutura

    KK Partizan - uprava i marketing

    Pa nema tu sme / ne sme da se desi propust. To niko ne moze da zna kako ce biti. Eno dzejms 3 utakmice u plej ofu ne vidi se covek.
  3. Paja Čutura

    FK Partizan 2023/24

    I mi treba da igramo kvalifikacije za LS.... haha koji vic.
  4. Paja Čutura

    FK Partizan 2023/24

    Sta da slavimo? Kako ce da nas guzi tamo ko stigne dok ce gospoda da puni svoje dzepoveml.
  5. Paja Čutura

    FK Partizan 2023/24

    Duljaj je bio prvi na polusezoni i dobio je direktnog rivala sto je cinjenica. Prodajom dva igraca Belic/Ilic a ne dovodjenjem adekvatnih zamena sto je njegova greska , kao sto su onaj iz kragujevca pa posle kovacevic ovusu, ne dovodjenje drugog spica nekog rasnog da menja Saldanju gde skoro...
  6. Paja Čutura

    FK Partizan 2023/24

    Ovaj batistuta se vodi logikom vazure, posto titulu nismo videli od 2017 za sve su krivi treneri. 7 godina nikako neko drugi,samo treneri.
  7. Paja Čutura

    FK Partizan 2023/24

    Izblamirali jesmo, ali kao da nam je prvi put??? Da li smo se u poslednjih koliko godina jedino sad izblamirali? Meni je jedino krivo sto ove sezone nismo ispali od onih azerbejdzanac jer sam znao da ekipu za evropu nemamo. Kao sto je necemo imati ni za sledecu sezonu. Meni deluje da ti...
  8. Paja Čutura

    FK Partizan 2023/24

    Pa jesmo izasli na teren u decembru i strpali im dva? Izasli smo jos tri puta a taj treci nismo ni trebali i od ta tri puta tek teci su pobedili normalno... ti mozes da priznajes ili ne priznajes ne mozes da napadas trenera ko god bio i da je on kao jedini krivac za ove rezultate i ovu ekipu kad...
  9. Paja Čutura

    FK Partizan 2023/24

    Slazem ali mislim na one kojima pored svih parazita i problema koje fk ima najveci problem Duljaj i da pricaju kako Duljaj nije trener za PFK. Kao da je on samog sebe postavio tu. Bas me zanima sta ce reci za sledeceg trenera.
  10. Paja Čutura

    FK Partizan 2023/24

    I sad ce ovde ponovo neki da pljuju po "novom Duljaju"
  11. Paja Čutura

    KK Partizan - uprava i marketing

    Pitanje sada ko laze. Da li predsednik kada javno na tv kaze da ne smeta vredjanje ili ostoja koji sad kaze da ipak smeta?
  12. Paja Čutura

    KK Partizan - uprava i marketing

    Pa dobro, nista sto nismo znali i mi. Ovo je u rangu onoga Partizan dovodi nba pojacanje ali jos se ne zna ko. Verujem da ima jos nesto, mozda za porez pa sad da objedini sve kao veliki spasitelj.
  13. Paja Čutura

    KK Partizan - uprava i marketing

    A licenca :D
  14. Paja Čutura

    FK Partizan 2023/24

    Pokrali nas odmah u prvom kolu.
  15. Paja Čutura

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Aj kad vec kacite da se nabode i ovo https://www.novosti.rs/c/sport/kosarka/1358231/partizan-najnovije-vesti-vit-krejci-brutalno-pojacanje-humska-evroliga-atlanta-nba-liga
Top