Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Pajas - најновије активности

  • Pajas
    Pajas reacted to ivanra's post in the thread Uprava i marketing with Like Like.
    Nema druge nego 12.05. Protiv "lučana" svi na stadion. Napraviti kampanju da napunimo tribine, i nema izlaska dok svi nenapuste klub.
  • Pajas
    Pajas је одговорио(ла) у теми Uprava i marketing.
    Ako neko jednog dana pročita "papire"... Biće u mišijim rupama... Pa onda apartman...
  • Pajas
    Pajas је одговорио(ла) у теми Uprava i marketing.
    Neka Đorđe Tomić sa 15-ak bivših igrača dođe u klub za zahtevom da se smeni uprava, dok za to vreme navijači budu ispred stadiona, pa da...
  • Pajas
    Pajas reacted to Владан's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Vlada Ivic da dodje u ovaj brlog? Nema teorije.
  • Pajas
    Pajas reacted to Kentucky's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Raduj se većinska Smrdijo... Bitno, da je hleba i igara i naravno uvek isti pobednik. Kurva crvena. Barem, dok ne dodje igranje u...
  • Pajas
    Pajas reacted to majonez's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Ja bih kad sudijski peder oznaci pocetak utakmice igrao ragbi.Znaci lopta rukom da ide i onda sut.A kad oni imaju loptu svi na tog jadu...
  • Pajas
    Pajas је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Samo 4 omladinca u prvu postavu i brzo dobijanje po 2 žuta. A supermenovi milioneri neka igraju između sebe.
  • Pajas
    Pajas reacted to Vuk23's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Jadno. Sve je jadno u klubu, naterani, a izraziće kao neki protest, kurčevi da izvinite. Svi postavljeni od Vučića i nemoćni kao i mi...
  • Pajas
    Pajas reacted to Chika Rale's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    A sve bi bilo u redu da je bolesnik na vreme otišao kod lekara.
  • Pajas
    Pajas reacted to Grobar92's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Pa nećemo da izađemo sa omladincima da odigraju celu utakmicu, šta vam je? Ako omladinci počnu, sledi prekid.
  • Pajas
    Pajas је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Bolje da smo se ugasili pre 10 godina, ne bi se sada na nama iživljavao ljudski talog i neopevane lopine. Ovako smo ikebana u...
  • Pajas
    Pajas је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Poraz u derbiju a ja nikad ponosniji što sam navijač Partizana.
  • Pajas
    Pajas је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Treba izaći sa omladincima a četvorica od njih da na početku utakmice dobiju po 2 žuta kartona ( povlačenje za dres, hvatanje lopte...)...
  • Pajas
    Pajas reacted to Nikola_G's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Cigani su lopovi i otimači titula i pobeda. To je činjenica. A mi smo poštena priča, da? I sad se ovde kuka za penalom koji verovatno...
  • Pajas
    Pajas reacted to Chika Rale's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Izgubiti časno posle velike borbe u kojoj je protivnik bio bolji je u redu, ali izgubiti posle loše igre od lošeg protivnika je jadno...
Top