Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од pissce

  1. Kvalifikacije za LE 2011/12

    Protiv Tuluza trener je bio Beli ne Stanoje!
  2. Ima jedan tim... Najboljih 11 - FK PARTIZAN 2001-2010

    Kralj Rukavina - Mirković - Krstajić - Obradovic Ilić - Moreira - Ljajic - Duljaj Cleo - Jovetić
  3. Prelazni rok, leto 2010

    hahah, najjaci post danas! :buhaha
  4. Liga šampiona 2010/11

    hahahaha, umirem braco, hahaha svaka cast bracala :buhaha:buhaha:buhaha
  5. Prelazni rok, leto 2010

    Bravo za lolu! Da rusimo rupcage! :wink:
  6. Prelazni rok 2010.

    U svemu se slazem sa tobom, toliko pesimizma a ni pripreme jos nisu pocele, stanje tj pesimizam na forumu preslikano kao pred proslu sezonu koja nam je mozda i najuspjesnija u istoriji...Dobrodoslica i podrska novim kosarkasima!
  7. Liga šampiona 2009/10

    Koliko pesimizma u postovima, izgubili prvu tekmu, pa sta?! ne vidim zasto bi bilo nemoguce u revansu ih napuniti ko budale..ako na vrijeme povedemo, nastace ludnica na tribinama, terenu, moraju izgubiti kompas, 2-0 u fudbalu je najgori rezultat za cuvati jer kada primis jedan gol,ako je ekipa...
  8. KK Partizan 2009/10

    Kada Dule spomene da "zrtvuje sezonu" sigurno ne planira unapred da se neceg odrice jednostavno zeli covjek da spusti loptu posle odlicne sezone, tj da se automatski ne ocekuje i ne podrazumjeva da cemo i sledece sezone isti uspjeh naparaviti...u poslednjih nekoliko sezona su nam rezultati...
  9. Poli Timisoara & other friends

    Samo da napomenem da je glavna ekipa Zabara-Grobari...najvecu brojnost smo imali kad su poceli u goste da nam dolaze muslimani i hrvati medjutim kad smo ispali iz Premier lige ekipa se rasula...
  10. Partizan i mediji

    Mislim sta reci i odakle poceti... Kad sam dosao u NS da studiram kupovao sam zurnal svaki dan i tako godinu dana, i u pocetku mi je dan pocinjao sa istim,(to je vrijeme kad su SAMPIONI igrali ligu sampiona u fudbalu, basketu, rukometu i waterpolu 2003 g, znaci bili su primorani pisati o cudu)...
  11. VК Partizan, PK Partizan

    mislim da je konacno doslo vrijeme da hrvatima zapjevamo "dos'o je i taj dan, jebo vas PARTIZAN.....ON ce biti SAMPION" :napred Partizan :ziveli
  12. VК Partizan, PK Partizan

    posle mladosti, brese i prve utakmice mislio sam da ne moze bolje...nema sta, stvarno su najjaci i jedva cekam f 4.....:napred Partizan
  13. Vaš omiljeni gol

    definitivno Matejin gol protiv cigana kad je usao sa klupe i probusio mrezu, taj ga je gol i lansirao...omiljeni mi je i Delibasicev gol protiv Portoa, kakav delirijum posle toga...da se najezis :mrgreen:
  14. VК Partizan, PK Partizan

    ovo je ravno pobjedi kk u atini..svaka cast legendama..ova generacija osvaja evropu ili ove ili sledece sezone ali sto se mene tice najbolje je odma sada odma :roll: :napred Partizan
Top