Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Pop

  1. Pop

    KK Partizan 2019/2020

    Davno nisam gledao ovakav Partizan. Šteta što nismo dobili wild card,nije zezanje, spremni smo za Euroleague! Ova ekipa je još uvek nova, pojačanje se još kroz trening. Ili uzimamo eurocup ili Abu, ali se def. vracamo gde pripadamo.
  2. Pop

    Liga Evrope 2019/2020

    Kolko traže rimljani da uzmu Sadika nazad? Zdjelar domimirao i ne samo ovu utakmicu, dečko kida. Jedan od retkih koji se krece bez lopte I može da da pas na 50m. Vujačiću nije igrač za nas, tehnički jako tanko, kao i odbrana. Natho je ozbiljno pojačanje, ali svi pasovi isključivo ka Bambiju...
  3. Pop

    FK Partizan 2019/20

    Stevanović i Pavlović pokazala za dve utakmice više nego dve sozone čekajuci Djerleka. Znam da mi ne vidimo dosta stvari koje se rade na treningu, ali ako igrač nema mentalitet da kida džaba sve.
  4. Pop

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Samo da se dogovorimo sa Jaramazom, biće to po meni najozbiljnije pojačanje. Dečko je uz malo rada kalibar za reprezentaciju.
  5. Pop

    Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

    Evo Djerlek ipak ide na pripreme... A taman sam se ponadao da neko ima htrabrosti da počisti klub od menadzerskih kombinacija
  6. Pop

    Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

    Ne treba mnogo zaliti za Markovicem. Mozda je moglo da se uzme malo vise para, obzirom koliko je vremena provodio na terenu ali takvih stopera klinaca imamo na gomili. Ono sto zabrinjava je sto je Pavlovic samo srecnim okolnostima dobio sansu u prvom timu, a daleko je ozbiljniji igrac od Markovica.
  7. Pop

    KK Partizan 2018/19

    Mi smo kao klub taj pobednički duh generacijama gradili. DV, Dalipagic, Djordjevic ugradili sebe u instituciju, a sada olako sudije, vladar srbije, bezmuda uprava i igrači pisaju po svemu. Niko be voli gubitnike, i pitanje je koliko će ostati nas mazohista nakog još par godina poraza. Klub...
  8. Pop

    KK Partizan 2018/19

    Ali komentator: "mozda su bili koraci... "
  9. Pop

    FK Partizan 2018/19

    Dobra igra, ali realizacija slaba i pored 4 gola. Moralo je ovo da ide na min 5+
  10. Pop

    KK Partizan 2018/19

    Ovo je već ozbiljna košarka. Dobili smo utakmicu u kojoj protivnik sipa sa svih sve što šutne. E tako valjak melje. Padamo u toku utakmice ali je tim mentalno jak. Renfro je igrač iz druge dimenzije za ABA ligu, to je šraf koji nedostaje da prođemo dalje u Eurocupu. Ima puno mesta za napredak...
  11. Pop

    FK Partizan 2018/19

    Mnogo tankih mesta u timu imamo. Da imamo pravog napadaca, ovo bi bila min petarda. Levi bek nam je nivo amatera. Lakse bi mi bilo neka stavi dete iz Teleoptika, pa neka bude kao sa Svetom, neka gresi, al mozda i bude nesto za par sezona. Inace, Jankovic je doktor, samo kad hoce.
  12. Pop

    KK Partizan 2018/19

  13. Pop

    Prelazni rok, leto 2018 (Radio Mileva)

    Mi smo ekipa ljubičica. Na par utakmica do 30min nismo napravili nijedan faul. A kada i napravimo to je obično žuta karta, jer smo fizički ZERO. Nama fali par ovakvih mesara.
  14. Pop

    FK Partizan 2018/19

    Da se razumemo Bata i Bambi su likovi koji mogu bez Partizanovih 200-300k. Nismo baš klub koji ima reputaciju i novaca pa privuče ozbiljne igrače i trenere, posebno trenere. Zato je jedina opcija da dovedemo za sitne pare nešto što vredi da igramo na tužnu priču kod Grobara kakav je Bata il...
  15. Pop

    FK Partizan 2018/19

    Pozdrav za komentatora arene, koji na objašnjava da igrač dinama nije namerno igrao rukom, a da dinamu sviran ofsajd iako je igrač bio ako ne bar korak iza linije...
Top