Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од RotoShack

  1. RotoShack

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Svaka cast na pobjedi! Nisam gledao sve i vidim da sam dosta propustio. Prvo do poluvremena je bilo guravo, ali se vidjelo da su nasi "nabrijani" i uspjeli su u drugom da nam odmore zivce malo :) A zao mi sto nisam gledao trecu jer je izgleda Balsa tad dominirao. Svakako volim sto sve ide na...
  2. RotoShack

    Odbojkaški klub Partizan

    Ovo je bilo bas furiozno. Malo opustanje ta poslednja, ali odlicno! Svaka cast na ubjedljivoj pobjedi!
  3. RotoShack

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Danas da opet zagrmi OBRADOVIC ZELJKO, a ne bi bilo lose da se i Ostoji poruci koja. Momci na terenu se sad sigurno osjecaju kao otpisani, pa mozda iz toga izvuku najbolje od sebe. Na nama je da ih poguramo sto vise mozemo.
  4. RotoShack

    FK Partizan 2023/24

    Ocigledno je rani termin uticao pa nas i nema previse. Vi koji budete onda morate navijati svaki za trojicu. Sastav mi se svidja. Zahid se ili oporavio ili Duljaj ide sa njim od pocetka pa dokle izdrzi. Kastiljo i Ovusu zadnji vezni i Severina i Goh na krilu uz Bazdara u spicu. Odbrana...
  5. RotoShack

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Prvo, kao sto rece kolega, nadam se da se Zek uspio oprostiti sa ocem. Prosle sezone Danteu, sad njemu. Vi sto imate IG, uputite mu, a vjerujem da hocete, saucesce svih nas. A u hali ne sumnjam da ce dobiti podrsku. Drugo, stvarno se nisam nadao ovome. U kakvom smo trenutno momentu, vec sam bio...
  6. RotoShack

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Претекосмо некако. Не знам хоће ли се ко стручан сложити, али Трифуновић је прилично константан и у одбрани, али и у нападу, а данас поготово. Остали су сви имали бљескове, што дуже, што краће, и добисмо тек кад смо додали гас и стисли петљу (Смајли). Иако је стварно било маса лопти које су нам...
  7. RotoShack

    FK Partizan 2023/24

    Bravo Grobari, bravo Igore i bravo za sve jer su premasili svoje mogucnosti, a to je ono sto trazimo! Sve ste vec napisali, a ja moram samo dodati da je ovaj derbi bio kao ona utakmica sto cu izgubili od Vozdovca. Imali su sudiju koji se polomio da im pomogne, ali nece lopta u gol. Aca...
  8. RotoShack

    Želimir „Željko“ Obradović

    Srecan rodjendan, ljudino! Jos nismo svjesni kakvu privilegiju imamo sto zivimo u ovom trenutku.
  9. RotoShack

    Rukometni klub Partizan

    Ovo nisam ispratio za Blagojevica. Moze li detaljnije?
  10. RotoShack

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Kako je krenulo, mislio sam da ce biti obaranja raznih rekorda. A onda dobismo malo drame cisto da se publika malo vise angazuje :) Zato nas sudije malo podstaknu na borbu. Salu na stranu, dobro je sto igramo sledecu tek u petak. Cestitke na pobjedi i tome sto su napravili vecu razliku. VIde se...
  11. RotoShack

    Dule Vujošević

    Ziv bio, Generale! Zelim ti dobro zdravlje i da ti se ispuni penzija koju ti mnogi od nas zelimo u tvom Partizanu!
  12. RotoShack

    FK Partizan 2023/24

    Imao sam problema sa strimom tako da ako je bilo tad, izvinjavam se. Drago mi je sto to cujem. A oni nek utisavaju...nista novo.
  13. RotoShack

    FK Partizan 2023/24

    Bravo crno-beli! Vidjelo se cim su nasi krocili na teren da zele ove da naduvaju. Prvo, i pored sansi i za njih (na sta smo vec navikli :D ), odlicno. Presing i dosta sansi i dobrih poteza. Steta sto je Arandjel usao i odbranio onaj sut Goha jer bi tada sigurno pukla petarda. Ovako, u drugom smo...
  14. RotoShack

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Moja ocekivanja od utakmice prevazidjena. Ne znam koliko se ljudi najezilo, ali nekima od nas je jos tada krenula suza. I sto smo pokusavali, koliko grla mogu, da skandiramo jace, izbijale su i druge. Grobari, svaka cast! Pozdravljen je i psiho u vise navrata. Sama utakmica je bila velika...
  15. RotoShack

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    JEdino sto veceras zelim je da se pola Arene (makar) najezi kad zagrmi OBRADOVIC ZELJKO!
Top