Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од SalePFK

  1. SalePFK

    FK Partizan 2023/24

    још да је ушла она његова, уфф
  2. SalePFK

    FK Partizan 2023/24

    Ко би рек'о.... први сам био негативан приликом његовог довођења. Постматрајући (не)рад управе и спортског сектора велик бес се скупио у мени када су довели играча са клупе Чукаричког. Својим залагањем и напретком, страшћу, постао ми је као и многима овде један од омиљених играча који кад је на...
  3. SalePFK

    FK Partizan 2023/24

    олош смрдљиви, значи тако им одговара... шести децембар. Можда су гледали у хороскоп па им није било повољно сад да губе бодове, но навикли смо на њихово лицемерје, али да наши климају главом фуј! ФУЈ! .......но, није све тако црно, ипак можда тај шести децембар буде повољан за нас, као некад...
  4. SalePFK

    FK Partizan 2023/24

    зар нису одлагали и коло пред дерби, да се боље спреме за ''сеоски тим Партизана'' .... Не може да неће због судије, 3:0 за Партизан и крај!
  5. SalePFK

    FK Partizan 2023/24

    тако је, моја грешка.... након уједињења, после тикве почео је бојкот. Али последња полусезона бојкота, дерби на ЈНА није бојкотован, сећам се био сам тада, и одлука Гробара је била да се дође само на дерби
  6. SalePFK

    FK Partizan 2023/24

    на жалост већина цигана тако мисли, не размишља... то је чињеница. Од свих градских дербија на свету, ми имамо најогавнијег, најбљутавијег, најодвратнијег ривала, фуј. Али овде се не ради конкретно о њима, већ о њиховој управи илити српском државном врху који поново ради то што ради.
  7. SalePFK

    FK Partizan 2023/24

    2005. године ако се добро сећам, пролећни дерби, полусезона пре уједињења Гробара.... бојкот је био прекинут само за ту утакмицу, код нас (0:0) Нервира ме што стално циганима дају кавез. Јесте да тај део трибине служи за гостујуће навијаче осим на дербију, али могли да им дају север без њега...
  8. SalePFK

    FK Partizan 2023/24

    Иста прича као у кошарци, кесе су то, неспортске, није довољна сва нелегалност, ного морао се и Партизан урушити. Како рече онај што га је јурио Интерпол а сад руча са њима, ми више нисмо пртња а онда одложе коло пре дербија, пу! Да их развалимо па нек прекидају утакмицу као Ајаксови
  9. SalePFK

    FK Partizan 2023/24

    "Očigledno je bilo da se namerno derbi zakazao za sredu 27.09, kako se cigani nebi umarali pred i posle LŠ, pošto su im izgleda sve ostale utakmice u ligi prijateljske." тачно тако
  10. SalePFK

    Letnji prelazni rok 2023

    То би било све што се овог прелазног рока тиче, једанаест нових играча је потписало, можда једино ако неко оде, мада сумњам
  11. SalePFK

    Letnji prelazni rok 2023

    Мислио је на категорију друголигаша, јер је нови штопер доведен такође из друге лиге. Али видећемо га, надам се да ће да прави дар-мар са Светом у тандему :) Највећи проблем су нам судије и моменти који су виђени у Бачкој Тополи
  12. SalePFK

    Letnji prelazni rok 2023

    Можда грешим, али не би нам одговарао странац на месту штопера јер их већ имамо довољно у екипи. Више не знам ни колико их може бити на терену са страним пасошем (изузев ЕУ, ЦГ и БиХ) већ их је петорица (Мениг и Захид имају европске). Добра је нам је шанса био Настасић. Нисам био присталица...
  13. SalePFK

    Letnji prelazni rok 2023

    тако је, у супротном дошли би нам макар Настасић и Јоветић
  14. SalePFK

    Letnji prelazni rok 2023

    Баш тако.... 2019. године Хајдук је освојио четврто место, управо исто то за које се и ми боримо ове године. Управа одлично ради, нема шта
  15. SalePFK

    Letnji prelazni rok 2023

    ма тај Чумић је смеће, изнервирао ме је више пута сад у Новом Саду
Top