Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од serAlex

  1. serAlex

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    U Kamerunu su Pravoslavci statistička greška.
  2. serAlex

    KK Partizan - uprava i marketing

    Ove silne "analize" suđenja i ostale slične pizdarije nekako mi govore da je gotovo sa dva mesta za ABA.
  3. serAlex

    Uprava i marketing

    Čim je pristao da mu gmazura bude šef bilo mi je jasno sve. Tako da mi je sada nivo šoka 0.
  4. serAlex

    Uprava i marketing

    A i što da ne upiše Partizan u svoj CV, možda neće imati drugu priliku.
  5. serAlex

    Uprava i marketing

    Sutra kada mu Ivica ugasi klub neka mu se zahvaljuje svaki dan.
  6. serAlex

    Uprava i marketing

    E sad još da čujem kako to da Tomić sme, a neke druge "legende" ne smeju. :puke: za svakog bivšeg igrača i trenera koji je rešio da se pokrije ušima.
  7. serAlex

    KK Partizan - uprava i marketing

    Što manje domaćih to bolje.
  8. serAlex

    Želimir „Željko“ Obradović

    Ka Željku ili od njega? :D
  9. serAlex

    FK Partizan 2023/24

    UprAVa napolje, Alberte odlazi!
  10. serAlex

    FK Partizan 2023/24

    To je bilo dok Zeka nije izašao sa računicom da smo jedva namakli nekih 100-200k prihoda i da je LŠ totalno neprofitabilno takmičenje.
  11. serAlex

    FK Partizan 2023/24

    To njegovo spavajte mirno me uvek podseti na Ko to tamo peva i onu: Ne brinite, puška je zakočena. :D
  12. serAlex

    FK Partizan 2023/24

    Najveći crnjak je kako i zašto smo se mi uopšte i dohvatili ove teme. :D
  13. serAlex

    FK Partizan 2023/24

    @Grncarija Ko god bio prvi, drugi u Hrvatskoj nas ne dotiče pošto oni samo jedno mesto imaju. Ali nebitna tema skroz.
  14. serAlex

    FK Partizan 2023/24

    Grešiš. Odavno je UEFA razdvojila stazu šampiona od ostalih. https://kassiesa.net/uefa/AccessList2024.html A za blamažu ne moramo da brinemo, potencijalni rivali bi bili mnogo gori nego Dinamo.
  15. serAlex

    FK Partizan 2023/24

    @Van Der Berg Kakve veze Dinamo ima sa nama?
Top