Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Shone

  1. Shone

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    http://www.eurohopes.com/news/6305/2023-class_standout_david_oyona_04_is_moving_to_partizan Ima li ovdje istine ?
  2. Shone

    Mlađe kategorije i KK Partizan

    Nikola ce tek da pokaze sta zna i moze, djecko je suvo zlato... Bravo klinci , idemo do kraja na zavrsnom turniru.
  3. Shone

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Sad Džejmsa Mekadua spominju ... A majko ... kakav disko klub :)
  4. Shone

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Ostoja je ladno trebao da dovede odmah Zofrija i da zacepi usta npr tviter zajednici, doveo im miljenika da ne mantraju protiv njega. Maklin je meni bolji zicer, mada i Zo nije los... A da su ona stara vremena ... Mikan bi nam legao kao budali samar, kakav je to gospodin bio ... Znaci gledao...
  5. Shone

    7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

    Ljudi danas drame zbog posjete a sutra je Nikoljdan, mislim da od pet srba, danas se dva spremaju za slavu, neki imaju i goste cak danas. A ostali sigurno idu u goste... Dobro je i ovo sto je bilo danas.
  6. Shone

    7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

    Ma dodvorava se kouc grobarima, i nama svako malo nesto smeta pa i on krenuo tako ... Da bude da svi mi isto mislimo :D
  7. Shone

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Upravo o tome i ja razmisljam, Partizan je prepoznatljiv bio po granitnoj odbrani koju je Dule forsirao, pa i ranije odbrana je bila sve. Tako da smatram da je Bell sasvim dobro rjesenje, naravno uz normalne procente suta za 3.
  8. Shone

    7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

    Partizan u svom svom sjaju ... to smo mi ... pegla se odbrana, bori se, leti po terenu, a Pionir grmi ... Bravo za momke... Jednostavno ja nemogucu vjeru u Markusa imam ... mada danas svi su su na svoj nacin dali doprinos. BRAVO MOMCI ... HVALA VAM DO NEBA.
  9. Shone

    FK Partizan 2019/20

    Hoce li FK imati kakvu prijateljsku u Bijeljini na ovim kratkim pripremama ?
  10. Shone

    FK Partizan 2019/20

    Sutra bi i u Areni cak trebali da pred tv auditorijumom da pokazemo nas stav... uostalom mozemo i tamo da pjevamo i Vucicu i Kokezi ... stranci nece prekidati utakmicu ...
  11. Shone

    FK Partizan 2019/20

    Au kako je Pantic flipnuo ... Sta je sve rekao danas i koga je sve potkacio bice svega ...
  12. Shone

    Liga Evrope 2019/2020

    Kao ukleti plus odbrana haos... mada Boadu ce da vrijedi brat bratu 50 milki za 2 godine. Njihova ekipa naprijed je prepuna talenata koji ce da haraju evropom a mi ... jbg ... potrebno nam je 10 zicera za jedan gol. Natko je Inijesta za one sa manjim budzetom. Idemo i dalje i BRAVO MI.
  13. Shone

    Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

    A sto se mi ovdje mjesamo treneru u posao, mozda on nece drugog spica. Mozda je njemu Sadik prva opcija ... Ono kako stvari stoje on snosi odgovornost za sve !
  14. Shone

    Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

    Samar ispod juga niko ne pamti aman ... Jedva da je 18 napunio !
  15. Shone

    Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

    Zuka je pre Partizana u 2 sezone imao samo 14 utakmica a Moreira 9 !?
Top