Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Skeletor

  1. ПАОК

    I was listening to the direct radio transmission when PAOK - SKOULIKH (worms) match occurred... Really, I hope better days are coming for PAE and KAE PAOK! ΠΑΟΚ ΝΤΟΥ ΘΑΝΑΤΟΣ ΠΑΝΤΟΥ! :P (untranslatable, unfortunately)
  2. ПАОК

    Thank God someone "broke the ice"... Now, it's gonna be a wave that cannot be stopped! :D ΑΙΝΤΕ ΡΕ ΠΑΟΚΑΡΑ ΜΑΣ!
  3. ПАОК

    @ Diegito4 Aderfe, can you write me the lyrics of the PAOK fan song, that goes PAOKara s'agapw, .............. .. .... , and then I heard only the word prokrisi?! PAOK EISAI! By the way, my apologies to all for my greek... It won't happen again.... :napred Partizan
  4. ПАОК

    Κι εμεις μαζι, για μια ζωη, αιντε, αιντε, δικεφαλε, οο οο οο ! ! !
  5. ПАОК

    Καλη Πρωτοχρονια σε ολα τα αδερφια ΠΑΟΚτσιδηκια...
  6. ПАОК

    New forum, and in it you can find a topic regarding our brotherhood, so i'm posting everyone the link : http://www.paokmania.gr/forum/viewtopic.php?t=94&postdays=0&postorder=asc&start=0 PAOK EISAI!
  7. ПАОК

    @ diegito4 Το ξερω ρε αδερφε! Απω που εισαι? Εγω μιλαο ελληνικα λιγα! Μεγαλος χαιρετισμος, αδερφια μας!
  8. Partizan i mediji

    Slažem se da je preterao, ali bitan je uzrok. Ipak nije smeo sebi da dozvoli toliko! Svejedno, otkad znam za sebe, nema dana da se u štampi ne favorizuju komšinice. To otprilike izgleda ovako... Igraju oni protiv Bayerna, i pritom koristše onu najšabanskiju foru lošeg terena. Brate svi znamo kad...
  9. Partizan i mediji

    @ ALA-MUNJA Seti se samo sukoba na relaciji Tumbakovic i Kovinjalo... Koliko je ganci kenjao da je doveo do ludila Tumbu, da ga je ovaj oterao u tri P.M. Posle gistro morao da se izvinjava javno... Jednom rečju, šoder! Pih, gade mi se!
  10. ПАОК

    Ne bih mogao da ti objasnim uz koju melodiju ide, jedino ako bi se kombinovalo neko druženje pa bih sve mogao naučim PAOK-ovim pesmama (naravno, one koje znam, je l'). Inače prevod bi bio ovakav. NAPRED MOJ PAOČE AE AE, DA J..EMO CRVENE PI..E AE AE... I TAKO U KRUG! Većina PAOK-ovih...
  11. ПАОК

    ΦΟΡΤΖΑ ΠΑΟΚΑΡΑ ΜΟΥ ΑΛΕ ΑΕ, ΓΑΜΙΣΟΥΜΕ ΤΑ ΜΟΥΝΙΑ ΚΟΚΚΙΝΑ ΑΕ!!! ΕΥΧΑΡΤΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ, ΠΑΟΚΤΣΙΔΑΚΙΑ ΑΔΕΡΦΙΑ ΜΑΣ... Izvinjavam se za off. topic, ali bih voleo da podelim znanje navijačkih pesama naše solunske braće sa svim Grobarima. Ovde ću napisati tekst. Još jednom se izvinjavam za eventualni...
  12. ПАОК

    Iмам ја пар ортака ПАОКоваца у Салоникију и околине! Кад будем ишао за исти на текму, можда бих могао да завршим по некој јефтинијој цени него иначе... ΠАОК - Партизан , για παντα αδερφια, ρεεε!
  13. ПАОК

    Kолико пара,брате?
  14. ПАОК

    Jebi ga... Neka,neka... Bice bolje... ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΤΟΝ ΟΛΑ ΤΑ ΑΔΕΡΦΙΑ ΠΑΟΚΤΣΗΔΙΚΙΑ ΡΕ! ΠΑΟΚαρα Σ'ΑΓΑΠΩ!
  15. ПАОК

    Οπου και να παιζεις, παντα θα σ’ακολουθω Για ‘σενα θα πεθανω, και για ‘σενα μονο ζω. Οοο ΠΑΟΚαρα, εχω τρελα, μεσ’το μυαλο!!! ΓΕΙΑ ΣΟΥ, ΑΔΕΡΦΙΑ ΡΕΕΕΕ!!! ΜΑΚΓΙΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΜΕ ΠΑΟΚΤΣΗΣ!
Top