Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од SouthSide007

  1. KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    E, bas zato se ne daje kapitenska traka nekome ko ne ume da je nosi, kao i sve sto ide uz nju. Kapiten je desna Zeljkova ruka i neko ko utice i na sve ove stvari koje ovaj lik pominje.
  2. KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Svaki drugi post prizivanje novog ugovora za Smita?! Neko ko je odigrao par utakmica u EL od kako je dosao, a nije bio povredjen, totalno marginalna uloga u Zeljkovom sistemu. Zar mislite da ga Zeljko ne bi uvrstio u tim da je od Nove godine pokazivao sto se ocekivalo, pre svega na treningu, a...
  3. KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Gde pobeže trkom Ostoja? Sramota, da te ometlaju mrtvi gilespiji, dede i lebranko. Pi, fuj!
  4. KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Meni samo krivo sto nema snimka gde ga je opalio u glavu, ovako samo snimak gde ga ovaj drzi po podu, sto je realno svakako malo i ponizavajuce sta su samo pustili u javnost.
  5. KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Ma dobro, sve ok, eno ga Aleksa se smeje :mad::mad::mad::mad:
  6. FK Partizan 2023/24

    Doslo na naplatu katastrofalno selektirana odbrana i tanka klupa. Da smo ovo pojacali u zimskom roku, a ne doveli Kovacevice i sl., mi bismo se ovde prosetali do titule! Ovako jbg, steta.
  7. FK Partizan 2023/24

    samo cu reci 1-13 u kornerima, mene sramota
  8. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Jednostavno, takva neka jebena sezona, videlo se od samog starta da nece ovo biti dobro
  9. FK Partizan 2023/24

    I tako nam dodje na naplatu ono: "teraj dalje", "ovako se osvajaju titule"...jasno kao dan da je tim bez Saldanje bezopasan, kome je ama bas svako u stanju da da gol. Lose, bas lose.
  10. FK Partizan 2023/24

    Nazalost u pravu si, ubedjen sam bio da je bio penal. Ironije, bolje da naš twitter nije ni objavio ovaj snimak iz drugog ugla
  11. FK Partizan 2023/24

    Eto zasto je 1.30 kvota da cigani osvajaju. Bruka
  12. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ali zar je moguce da se Ponitka ovako raspada cele sezone?! Nekoliko puta nas ukanalio veceras
  13. FK Partizan 2023/24

    Nista ovo ne valja, ali vazna 3 boda, teraj dalje, daj sledeceg. Pojedini igraci zaista ne zasluzuju da budu deo tima.
  14. KK Partizan - uprava i marketing

    Danas bas razmisljam, jer sam ocekivao Ostojinu reakciju na jutrosnji govor pedera, samo da ne izadje sa izvestajem u excel tabela i gle sta covek uradi!!!
  15. Kup Radivoj Korać 2024

    Ja bih se Panteru zahvalio koliko veceras... Jaoooooo bre, ne mogu da verujem koliko sam besan
Top