Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од system

  1. system

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Bili bi četvrti u NBA, ČETVRTI U NBA !!! I neko bi to da pojebe zbog fckn Rađa & Kukoč ??? EJ ??? Ko nas kleo nije dangubio.
  2. system

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Opet se zbog nekakvih gluposti ne piše o utakmici. Ne razumem poentu sem da su im 90% deljenja po Tnjiteru - Cigani maderaši a ostalih 10% ljudi koji ih pljuju. Neverovatno kako smo spremni za auto-destrukciju i ako nije po nalogu onda da se zapitaju šta su postigli sa ovim i to koliko dana...
  3. system

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Očekivani rezultati po principu vrana na vranu gače al' oči ne vadi. Skratili nam agoniju, nismo na terenu zalužili i nema da se bunimo sad.
  4. system

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Da pobedimo neizvestan meč i to u Morači e pa fala k**cu.
  5. system

    Uprava i marketing

    Ako nekome nije bilo jasno zbog čega vepar i ostala bagra uspešno parazitira u FKP godinama. Polako mi ogadiše sve.
  6. system

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Kad nabiješ 20+ hiljada u Arenu normalno je da će svakakvih budala tu da se nakupi. Verovanje da kod nas nema tih srBsko-putinovskih idiota je pogrešno. Sreća je da je ostatah hale prepoznao budale i 'ugasio' ih te nas tako spasao večne bruke. Takođe sam ubeđen da to nije krenulo tek tako i da...
  7. system

    KK Partizan - uprava i marketing

    Pošumljenom je kao i svakom drugom parazitu jedino bitno stanje u sekti mu i duševno stanje gazde mu.
  8. system

    FK Partizan 2023/24

    Potpuno mi je jasno na šta aludiraš samo mi nije jasan kontekst da li veruješ da Duki radi to iz interesa ili nešto drugo ?Ako izađe i kaže ja nisam hteo da dovedem nekoga u prelaznom roku jer verujem u Baždara onda snosi punu krivicu. Ovako u ovom povampirenom interesu da nam dotični bude...
  9. system

    FK Partizan 2023/24

    Zašto bi oladili kad i ćorav vidi da smo menaĐerska prćija. Znaš da ti dolaze ciganska govna i ti u jednoj takvoj utakmici forsiraš nekoga iz menadžerske ergele jer ko jebe titulu daj pare da se obrću. Umesto da im olupamo ciganske pičke u prvih deset minuta i uspostavimo dominaciju mi forsiramo...
  10. system

    FK Partizan 2023/24

    Uopšte se ne nerviram oko FKP jer za razliku od KKP gde jedan igrač ima veću platu nego protivnik budžet u ABA ovde je situacija znatno drugačija. Ovo što igramo je ogroman uspeh i zaslužuju svaku podršku kao tim. Dočekao sam da ode sin Čhelsia Pantić kad eto ti ga Baždar kuca na vrata Laze L...
  11. system

    FK Partizan 2023/24

    Pa nešto su se kao javili.
  12. system

    FK Partizan 2023/24

  13. system

    FK Partizan 2023/24

    Sisaj ga srBski nakotu.
  14. system

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Nemamo kvalitet za bolje i to je to. Iskreno ravnodušan sam.
  15. system

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Da se uvede pravilo da se sa Efesom igra svako drugo kolo. Brat Zakarije posle utakmice ide pravo u teretanu da odradi trening.
Top