Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од T.N.T.1970

  1. T.N.T.1970

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ja sam zadovoljan kako smo se mi drži večeras, jedino ta treća četvrtina, ali šta da se radi da je ušlo onih par čistih šuteva bila bi druga priča. Sada počinje naša Evroliga, ove tri naredne utakmice su naše! Idemo crno beli!!!
  2. T.N.T.1970

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Najače od svega smo mi koji kao cigani svoje greške svaljujemo na sudije! Ova utakmica je dobro odigrana bolje nego ona u Beogradu. Nama je deseto mesto ove godine kao osvajanje Evrolige to je zaista veliki uspeh i moramo za to da se borimo. Samo da prodje još Barsa, pa kreće naše vreme! Ajmooo...
  3. T.N.T.1970

    KK Partizan - uprava i marketing

    U današnjem vremenu gde se brzo živi košarka je postala mnogo interesenatniji sport od fudbala. Utakmice su dinamičnije neizvesnije, a sa druge strane u Srbiji imaš priliku da gledaš i budeš aktivni učesnik najvećeg evropskog košarkaškog spektakla za razliku od fudbala, gde više nismo...
  4. T.N.T.1970

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Mnogi su očigledno zaboravili koga mi volimo i za koga navijamo! Živeli braćo!!!
  5. T.N.T.1970

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ovaj poraz večeras nije video samo onaj ko nije želeo da realno sagleda trenutnu situaciju i formu ekipe. Mi smo realno pali posle Valensije i povreda koje su nam se desile pre i posle tog meča. Videlo se u Madridu i Zadru da mi nemamo energije. Realno gledano ovoj ekipi nedostaje centar i plej...
  6. T.N.T.1970

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Velika stvar je uradjene sinoć, a to je rutinska pobeda u unapred dobijenoj utakmici, bravo momci tu se vidi zrelost tima.
  7. T.N.T.1970

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Po meni pored sudijskog kriterijuma, porazu večeras je doprinela baš glupa greška Kabokla u napada kada smo trebali povesti, ali šta da se radi. Ali ima nade trenutno smo baš u padu forme što se očekivalo sada Asvel da nam dodje teško bi ga dobili. Velika stvar za nas je ta što smo mi u padu...
  8. T.N.T.1970

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Au braćo, šta bi ovo večeras. Ovo meže samo Partizan! Idemoooooo!
  9. T.N.T.1970

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Meni ovo daje veliku nada da se mašina lagano pali. Biće ovo sve u redu kada se kompletiramo. Glavu gore tek će se o nama pričati ove sezone. Treća četvrtina je naš put i pokazatelj da možemo da kidamo. Idemo crno beli!
  10. T.N.T.1970

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Uh, kolko mi imamo prostora za napredak. Ovo će biti paklena ekipa. Glavu gore idemo Partizane!
  11. T.N.T.1970

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Posle odgledane cele utakmice mogu samo da kažem bravo, biće ovo odličan tim kada za to dodje vreme!
  12. T.N.T.1970

    KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    Idemoooo bracoooo uživajte u ovoj divnoj noći…. Nananananaaaa nanananaaaa Partizan šampioooon…Čestitam svima nama koji smo se toliko borili , čekali i na kraju dočekali titulu!!!
  13. T.N.T.1970

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Mislim da nam je trebalo nesto ovako, da se svi spustimo na zemlju iz ova dva poraza izlazimo jaci nego ikada u Madridu smo kompletni i bez opterećenja domaćeg terena! Samo hrabro idemo crno beliiii!!!
  14. T.N.T.1970

    KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    Po meni ovako nešto nam je trebalo na ovakvim utakmicama se gradi tim i duh ekipe, još kada pobediš u poslednjem napadu, a u glavi ti već odavno Real, četvrt finale EL i zanesen si bajkom koju živiš! Bravo bre, bravooo!!! Duhom Institucije, protiv prostitucije!!!
  15. T.N.T.1970

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Idemoooooo bracooooooo… Ima li sta lepse od ovoga…institucojom protiv prostitucije!
Top