Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

trivunelli - најновије активности

  • trivunelli
    trivunelli reacted to avax's post in the thread Rukometni klub Partizan with Like Like.
    Ovakvu utakmicu i borbu još nisam video, a odgledao sam stotine rukometnih utakmica.
  • trivunelli
    trivunelli reacted to Detelinarac90's post in the thread Rukometni klub Partizan with Like Like.
    Proslava uz dignute ruke naseg Zeljka! Ovo je Kup za tebe! Edit: Moj predsednik!
  • trivunelli
    trivunelli је одговорио(ла) у теми Rukometni klub Partizan.
    Komentator je bednik neki kao jeste Partizan uzeo ali Vojvodina je najbolji tim. Najbolji su kad nas pobede sine a veceras smo mi...
  • trivunelli
    trivunelli reacted to Jokic's post in the thread Rukometni klub Partizan with Like Like.
    Ау каква утакмица, каква борба. Судије нек пуше курац за седмерац на крају продужетка, а коментатор нек га пуши за читаву утакмицу, само...
  • trivunelli
    trivunelli reacted to PFChampion's post in the thread Mlađe kategorije, FK Teleoptik with Like Like.
    Постали смо као оне фудбалске академије по колонијама у Африци које имају само селекције до 18 година, а после, или раније, играче им...
  • trivunelli
    trivunelli reacted to Oplenac's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Danas se jos jednom podsetih kako je JNA prelep u prolece. Najlepsi objekat i predeo u Beogradu.
  • trivunelli
    trivunelli је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Sto pre da uvaljamo Sameda i da pocnemo da gledamo malog Jovanovica do kraja sezone ili neku drugu zainteresovanu stranu koja ne cascava...
  • trivunelli
    Dobro...mi smo naše protiv ciganjikosa propustili... svakako igrati do kraja. Fenerbahče onako neozbiljno, Efes stegnut, ali pametno...
  • trivunelli
    trivunelli је одговорио(ла) у теми Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!.
    Samo jedno znam ako bude utakmica na jednu loptu nikako Guduricu u ruke,mislim da nam je jednom trebala pobeda Fenera prosle godine i on...
  • trivunelli
    Ово је страшно какву одбрану судије дозвољавају на Пантеру. Човек мора најмање два пута да буде фаулиран у једном нападу да би се нешто...
  • trivunelli
    trivunelli је одговорио(ла) у теми Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!.
    I plej in je posle svega velika stvar ove godine,nadam se da cemo ga uhvatiti. Alba igrala bas rastereceno i svaka im cast,muski su se...
  • trivunelli
    E pa vidis druze, upravo se u tom najboljem procentu suta za dva poena, vidi velicina i genijalnost u kreiranju akcija gospodina Zeljka...
  • trivunelli
    trivunelli је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Saldanja je pola tima.
  • trivunelli
    trivunelli reacted to Nisi's post in the thread Uprava i marketing with Like Like.
    Problem Partizana je sto nema alhemicare poput doktora terze I magistra cokija na celu kluba a najboljeg pravnika u istoriji na celu...
  • trivunelli
    trivunelli је одговорио(ла) у теми Uprava i marketing.
    Ovih dana kad izlaze dokazi oko njihove pljacke i ovi bagrasi dobijaju pare za licencu. Usta ih jebem nesposobna,podanicka,jadna neka...
Top