Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

ulaz "O" - најновије активности

  • ulaz "O"
    ulaz "O" је покренуо(ла) нову тему.
    Možete glasati
  • ulaz "O"
    ulaz "O" reacted to Issa's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Bravo Nadj za izjavu, jebo te debeli krmak u ta usta zvalava. Kad sudija pusti onakav gol za 2:2 i posle dva minuta svira faul Kataija...
  • ulaz "O"
    ulaz "O" reacted to zaro's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Da li postoji odvratniji lik od Alberta Nadja
  • ulaz "O"
    ulaz "O" reacted to Bazzile's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Jebote mi i jebenom nadju moramo objasnjavati da smo pokradeni. Ljudi moji sta se desava ja pametan nisam. Pretjerujete sa sudijama...
  • ulaz "O"
    ulaz "O" reacted to Peca's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Za neki dan će rezolucija o Srebrenici, pa onda izbori gde će Oskar da ispoliva još dodatno ovaj narod, znači presrećan sam što kurva iz...
  • ulaz "O"
    ulaz "O" reacted to Jokic's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Да ли је био фаул раније код другог пенала, кад су нам одузели лопту? Дуго поноснији нисам био што сам навијач Партизана као вечерас...
  • ulaz "O"
    ulaz "O" је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    I dalje sam pri tom, SRAMOTA ZA OVE STO NISU DOSLI, mooozda sa 10000 vise ne bi bilo dekoracija. No, sad je kasno. 300 na zapadu i isto...
  • ulaz "O"
    ulaz "O" је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Sramotna poseta na "grobarskim" tribinama. Jebem li vam druge obaveze ili razloge zasto niste ovde.
  • ulaz "O"
    ulaz "O" је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Ko se raduje neuspehu Partizana?! Skoncentrisi se
  • ulaz "O"
    ulaz "O" је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Ne moze pivo biti opravdanje za ovakav post. Kad se otreznis, ponovi :D
  • ulaz "O"
    ulaz "O" је одговорио(ла) у теми Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!.
    Eh, kad bi ovih 20000 posetilo Jna ili podbanjicki kolektor u subotu. Znam da nece, samo trezan mastam.
  • ulaz "O"
    ulaz "O" reacted to djomla's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Eto prilike da mu drugar sa foruma prenese pozdrave i pozeli dobro zdravlje pred derbi.
  • ulaz "O"
  • ulaz "O"
    ulaz "O" је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Samo jos jednom da pozovem ljude u Rupu. Zanemarite jade, probleme, rasprave zivotne i forumske. Ostavite sve po strani tu jednu...
  • ulaz "O"
    ulaz "O" reacted to el mago's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Mora da mu je san bio da trenira Videoton, pa je propustio da mu VVVP formiraju dream team koji bi se prosetao do LS.
Top