Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Urije - најновије активности

  • Urije
    Urije reacted to Nisi's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Slazem se!!!
  • Urije
    Urije reacted to Goran Tomić's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Кад као обичан фудбалски клуб у једној Србији дугујеш 10 милиона евра можда имаш још неке могућности да и даље релативно успешно...
  • Urije
    Urije reacted to Enslaved's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Nema sta da bude nejasno, svima je krivo, nekima 100%, nekima 30% jer je 70% biznis.
  • Urije
    Urije је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Čutura, nemam ja nista protiv tebe i tribine. Ja znam da si ti tu zbog Partizan i 95% drugih momaka. Mislim da pojedinim ljudima nije...
  • Urije
    Urije reacted to Nisi's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Duljaj se na 2:2 raduje kao da smo osvojili Ligu Sampiona. Meni bilo neprijatno.
  • Urije
    Urije reacted to Nisi's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Tribina radi u interesu srBstva na prvom mestu. Koga boli kurac za fudbalsku upravu, za Zoca, daj da prvo resimo Radjino prisustvo jako...
  • Urije
    Urije је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Kad se doda na sve što ste napisali da i tribina radi protiv kluba, i u interesu pickoustog, dobro da smo i drugi. Pojedinci baš skupo...
  • Urije
    Urije reacted to Jokic's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Ма ништа што би преломило утакмицу или имало неки већи учинак на исту. Стандардно надмено и не јебу нас ни пет посто као да смо Спартак...
  • Urije
    Ove sto ih je mentalni bolesnik instalirao, odnosno sto bi jedan bivsi trener rekao Partizan mora da odluci sta zeli da bude
  • Urije
    Pa kako ko, crkotina pickousta i smrdi iz ziljeznika
  • Urije
    Urije је одговорио(ла) у теми Uprava i marketing.
    Brate, meni je licno nas kapiten Sasa Zdjelar rekao da je to najlosiji covjek kojeg je upoznao. Jedno prica, drugo radi....
  • Urije
    Urije је одговорио(ла) у теми Uprava i marketing.
    juzna tribina trn u oku svima
  • Urije
    Urije reacted to Detelinarac90's post in the thread Rukometni klub Partizan with Like Like.
    Proslava uz dignute ruke naseg Zeljka! Ovo je Kup za tebe! Edit: Moj predsednik!
  • Urije
    Urije reacted to Залад's post in the thread Euroleague 2023/2024 Pad Berlina! with Like Like.
    Ова прича. Лаку ноћ.
  • Urije
    Urije reacted to Залад's post in the thread Euroleague 2023/2024 Pad Berlina! with Like Like.
    i kad dođu nevolje i kad dođe tuga, uvek će te voleti udbašine s juga
Top