Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од VampMonk

  1. KK Partizan 2010/11

    Bas je lepo kada neko igra sve bolje i bolje a vi ga i dalje zovete misem. To nije navijacki stav nigde u svetu, niti u jednom klubu, pa ni u ovom to je vec nesto drugo. Izuzetno je lepo sto ce i dalje stojati svi postovi vezani za prozivke igraca da se na kraju sezone vratite i podsetite sta...
  2. Evroliga 2010/11

    @Talicni potpuno si ti u pravu ali mislim da ce bas Teletovica u odbrani da juri Vesely. Verovatno ce se smenjivati. Mislim, znaci naglasavam, mislim da ce ga juriti Vesely jer Gist vise cuva od posta ka kosu, a ako krene sut Teletovica vecu agresivnost u odbrani i siri dijapazon pokrivenosti...
  3. Evroliga 2010/11

    Pva utakmica iskljucivo zavisi od nasih bekova. Vesely ce se biti sa Teletovicem tako da mislim samo nasi bekovi mogu da naprave prevagu. Sad treba da zasijaju! :napred Partizan
  4. Evroliga 2010/11

    Kladim se da ce Laf protiv Caja Laboral-a imati indeks preko 15 i minimum 5 asistencija. Sto je dovoljno za pobedu uz razigranog Vesely-ja i standardnog Kecmana. :napred Partizan
  5. NLB-liga 2010/11

    Lietuvos Rytas Vilnius 10 32.6 11.2 41.7% 26.5% 83.3% 0.4 2.0 2.4 5.4 3.1 0.2 2.4 0.0 Ispred njega se nalaze cak 16 igraca sa vise asistencija u proseku. Bojan Popovic je bio igrac meseca jednom u Evroligi i od tada njemu pada karijera. Otisao u Efes i nije igrao. Otisao na pripreme i Duda...
  6. NLB-liga 2010/11

    Kao prvo momak je narcis i to tezak i dosao je u Partizan da bi sebi nabio cenu i da obezbedi jos godinu ugovora za sebe. Vise time nego sto je dosao timski da igra za Partizan. A da pitanje je gde to i kako ove sezone igra Bojan Popovic ako znas?
  7. Molim te jesi li saznao koliko kosta Laffayette. Ovo nema vise smisla da neko ovoliko ne vidi...

    Molim te jesi li saznao koliko kosta Laffayette. Ovo nema vise smisla da neko ovoliko ne vidi greske drugih igraca nego samo jednog. Izvini poludeo sam jer su komentari kao da pricam sa nekim ko ima 15 god.
  8. NLB-liga 2010/11

    Problem sto ga gledas sa pogledom LINCOVANJA i nikad on nece moci da odigra da iko bude zadovoljan zato je dzaba pitati odakle mu indeks 21 a indeks se nabija asistencijama i ukradenim koje negiraju izgubljene u statistickoj obradi u kosarci i vrede vise. Izgubljena lopta i ukradena ne znaci da...
  9. NLB-liga 2010/11

    Kao prvo sad vidim da vi neznate da gledate utakmicu ako opet prozivate Lafayette-a koji je za 500 posto odigrao bolje od cele ekipe zajedno. To sto je napravio airball imao ih je i Jordan u karijeri a da cujem imate li sta za tog igraca da kazete. Value mu je 21. Krivce trazite gde god hocete...
  10. Evroliga 2010/11

  11. Evroliga 2010/11

    Ovde je izgleda merilo kvalitetnog pleja koji daje 500 poena sutira od svog kosa i daje trojku i brz je kao Usain Bolt. To nema veze sa vezom. On ima 6 asistencija. Poenta pleja je organizacija igre i da razigra saigrace jer bez pleja centar i cetvorka nemaju sta da traze na terenu. To je osnova...
  12. Evroliga 2010/11

    Samo da kazem svima koji su zainteresovani da se dovede, ovako kasno, Jerrells koji je u Austin Toros-ima tj trenira sa njima. Trazi 450 hiljada evra min da dodje i igra u evropi. A sto se tice sinocne utakmice losa igra bekovske linije od pocetka do kraja je dovela do poraza. Sta je tu je...
  13. Prelazni rok 2010.

    I ja prijatelju! Cele osamdesete sam proveo u njegovom dresu! Jos kad je bio u Pao-u bio sam fasciniran iako je mator tada bio da neko njegovog renomea dodje u Evropsku kosarku tad. A najpoznatija su njegova takmicenja sa Jordan-om. Ko ce vise poena da postigne ili lepsi potez da napravi.
  14. Prelazni rok 2010.

    Dobro nam dosao James-e! Zelim ti puno uspeha sa nama i nama sa tobom! Ne sumnjam brzo ces se uklopiti. Ponajvise ti zelim da opravdas broj na dresu! Kevin Garnett - Minnesota Timberwolves Vlade Divac - Sacramento Kings Tim Duncan - San Antonio Spurs Moses Malone - Houston Rockets Dominique...
  15. Prelazni rok 2010.

    Stigao Gist! http://www.mondo.rs/s187318/Sport/Kosarka/Partizan_mt-s_kompletan_dosao_Gist.html
Top