Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Vladimir_TS

  1. Vladimir_TS

    KK Partizan 2017/18

    Da li je nama "Voda voda" sponzor neki? Pitam zato što je ortak u jednoj od konferencijskih sala hotela Hajat video one staklene flašice, tipa piše turkish airlines bla bla, grbovi svih ovogodišnjih učesnika EL, a medju njima i naš grb :D Nisam ja video, slikao bih to. P.S. Tamo će valjda biti...
  2. Vladimir_TS

    VК Partizan, PK Partizan

    Čestitke !!! Samo da nastavimo i neka i dalje održavamo broj titula iznad kupa :) 28-26, koja je to institucija, kako je to zacementirano !
  3. Vladimir_TS

    Uprava i marketing

    Loš pokušaj kopiranja grba (od pre par sezona) cajkana iz Glazgova :)
  4. Vladimir_TS

    FK Partizan 2017/18

    Tu se slažemo :D
  5. Vladimir_TS

    KK Partizan 2017/18

    Da, znao sam da se igra taj super kup, ali nisam znao za ovo razigravanje :)
  6. Vladimir_TS

    KK Partizan 2017/18

    Šta to igramo sa Cibonom? Od 5. do 8. mesta?
  7. Vladimir_TS

    FK Partizan 2017/18

    To i ja razmišljam. Drugo, znam brdo slučajeva tih fudbalera, fudbalerčića kako god hoćete, koji su u svojim mestima 'navijali' za jedan klub, , a onda ih od petlića preuzme Partizan ili čerga, pa kao predju za taj drugi klub. Na kraju se takvi navijački ni ne izgrade, sve nešto usiljeno, a...
  8. Vladimir_TS

    FK Partizan 2017/18

    Eee kada se samo setim 'ti si prvi golman Radišaaa', sve je odavno otišlo u k...
  9. Vladimir_TS

    Zimska Radio Mileva 2017

    Raća bi bio najidealniji da dodje u ovom trenutku.
  10. Vladimir_TS

    Zimska Radio Mileva 2017

    Sada spominju i Krkića :)
  11. Vladimir_TS

    Liga Evropa 2017/18

    Na sajtu piše da prvu igramo u Hramu?!
  12. Vladimir_TS

    Liga Evropa 2017/18

    Samo kada nam Suduva nije zapala, sada može ko god.
  13. Vladimir_TS

    Liga Evropa 2017/18

    I ja od 19h, pratim ove rezultate ko da nam zavisi 1/2 finale LE od toga :) , ali nije to da je meni nešto onako kvrcnulo u glavi, pratio sam jer sam svestan da ova ekipa stvarno, bez obzira na nedostatke u defanzivi, zaslužuje da igra LE bar, zbog toga ne bi, prosto ne bi bilo u redu da u ovoj...
  14. Vladimir_TS

    Liga Evropa 2017/18

    Ajmo Altah, cepaj ! :D
  15. Vladimir_TS

    FK Partizan 2017/18

    On je danas opet pisao po instagramu, 'moje vreme je došlo', tako nešto objaviše :D
Top