Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Vladji

  1. KK Partizan 2017/18

    Ja ipak imam potrebu da nešto kažem jer sam ja onaj koji je od nekih proglašen nepismenim. Imam dovoljno godina (samo za "Partizan" navijam više od 40) da neke stvari i provokacije odćutim i ne reagujem na prvu loptu. Tako sam uradio i ovog puta. Od tog mog "čuvenog" posta prošlo je par dana...
  2. FK Partizan 2017/18

    Kako li je ovaj crni Djukić postao trenersko ime? Ima li neke sile da mu kaže da ode jer ga ovi kreteni oterati neće. Ne ide im u prilog. Za ovih 40 godina što pratim "Partizan" ja lošiji nisim gledao od ovog večaras. Ni jednu šansu nismo napravili za 95 minuta.
  3. KK Partizan 2017/18

    A da molo poradi na odbrani? Ne liči to na "Partizan". http://sport.blic.rs/kosarka/domaca-kosarka-i-aba/muta-nikolic-za-blicsport-posle-poraza-u-skoplju-moram-da-ih-naucim-da-pobeduju/jxsf7rz
  4. FK Partizan 2017/18

    Od levog beka Miletića svaki igrač mora biti bolji jer je čovek pogubljen u odbrani, potpuno dezorjentisan u napadu neupotrebljiv a Antonov je za njega Roberto Karlos lično. Još nisam video čoveka koji igra u timu kao što je "Partizan" sa lošijim centaršutem osim možda Miljkovića.
  5. KK Partizan 2017/18

    Trener i kršten centar to je ono što nama sada hvali. Od onoliko ljudi na klupi valjda ima jedan koji zna da radi sa centrima pa neka krene da radi sa Đokom. Koliko god da izgleda da je sada loš za Tomića je Džabar lično. Materijala ima samo treba to obraditi. A prvi centar sa poenima u rukama...
  6. KK Partizan 2017/18

    Teško nama ove godine sa Mutom pre svega. Kada rešavaš meč igraš sa igračima od maksimum 200 cm. Uvek nas je krasila odbrana a ovo ne liči ni na šta. Gavrilović i Tomić majko mila! Čakarević uzima šuteve bez pardona kao glavni šuter. Novica za sada ima snage za 5 - 10 minuta. Andrić ovu minutažu...
  7. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Wilson nije Mutin igrač i to je kraj priče za njega. Svaki trener je manje ili više sujetan pa ni Muta nije izuzetak. Ja mislim da se veličina trenera ogleda i u tome da ponekad odustanu od svojih principa. Nelogično je da igraš turnir koji ti služi za pripreme a da firsiraš da ti igrač igra...
  8. Liga Evropa 2017/18

    Ako trener malo smanji sujetu i pokaže da je nešto naučio u belom svetu mora biti bolje. Ako ništa ne promeni već na sledećoj utakmici onda teško nama jer je propast tu ispred nas. Za početak mora biti Ostojić, levi bek Miletić i Ožegović napolje. Mitrović, Antonov i Đole na teren. Jankoviću...
  9. Liga Evropa 2017/18

    Mnogo igrača koji ne zaslužuju dres "Partizan"-a svojim fudbalskim kvalitetima i to je to. Trener koji nema harizmu i opet to je to. Na kraju ipak ništa nije gotovo. Ekipu treba psihički podići, izvršite promene koje su potrebne. Tu pre svega mislim na odbranu (oba beka i Ostojić) jer na klupi...
  10. KK Partizan 2017/18

    Kao što sam i sinoć rekao Tomić i Gavrilović drva javorova. Što ih se bre rešimo bićr manje sekiracije. Australijanac ni večeras ni sekund a pripremne utakmice. Da nije povređen? Ukupan utisak bolje nego sinoć mada Cibona deluje ko družina iza zgrade na basketici.
  11. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Ako je Peković zaista pozajmio pare a kad je otišao iste odneo to govori o njemu. Da se ogradim, ako je to zaiste tačno, ako sam ga i imao prema tom čoveku više nemam ni gram poštovanja. Na stranu to što sam i ranije čuo sve te dosta verodostojne priče o poslovima sa Šarićima. No, koliko pameti...
  12. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Evo malo o čoveku, ili bolje bi bilo reći nazovi biznismenu naprednjačkom: http://www.kurir.rs/vesti/politika/2340135/zivojinovici-ostali-bez-unosnog-biznisa-veljin-pajtos-skinuo-jaguara-breni-i-bobi A, evo nešto i od Istinomera: http://www.istinomer.rs/akter/403/Ostoja-Mijailovic
  13. KK Partizan 2017/18

    Pre mene je više puta rečeno, nema centra nema košarke i što je najvažnije nema rezultata. Ne može samo spolja, mora malo da se igra i unutra. I po meni najbitnije u ozbiljnoj ekipi zna se ko kosi a ko vodu nosi. Čaki je odbrambeni igrač a uzeo je više šuteva nego Andrić klasičan šuter. Muta...
  14. FK Partizan 2017/18

    Možda ja ne znam ništa o fudbalu ali za mene Đukić nije trener nego psihoanalitičar. Izjava da "nismo igrali pametno nego srcem" je jedna od najsmešnijih odnosno bolje reći najtužnijih koje sam čuo. Čoveče božji, stojiš pored terena osloniš bradu na ruku i gledaš i ćutiš a oni nesretnici na...
  15. Dule Vujošević

    Hrabro Dule! Izvuci se iz ovog. A posle se ostavi trenerskog posla. Po meni, najbolje rešenje za tebe je da u nekom klubu nešto poput pokojnog prof. Nikolića.
Top