Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Vuk23

  1. Vuk23

    FK Partizan 2023/24

    Vidi, boli me dupe za Pantića. Ja sam pričao još 2012 da se treba boriti protiv Vučića kad nam je preuzeo prvo tribinu i drži je i dan danas, pa tek onda upravu. Pantić je tad pričao da ne treba da se bavimo politikom. Ja nisam na društvenim mrežama , pa nemam uticaj ali Partzan net ima...
  2. Vuk23

    FK Partizan 2023/24

    Pa kad te nateraju da se sagneš zna se šta je sledeće. A i sledeće će doći na red, kad nemaš muda.
  3. Vuk23

    FK Partizan 2023/24

    Pa da dođem, da se ja nerviram. A oni da se ljube i da ih zabole kurac. Pa oni imaju više mogućnosti da nešto pokušaju i da se pobune. Ja mogu samo da rizikujem robiju i da uletim na teren. Od mene podršku nemaju. I to je to. A trener nam je posle svih neuspeha uvek nasmejan i srećan...
  4. Vuk23

    FK Partizan 2023/24

    Tako su se lepo i prijateljski izpozdravljali sa sudijama i ciganima. Lepo na terenu ismijali i drugarski odigrali ko prijatelji na malom fudbalu. Ma ljudi ovo je samo sport, opušteno. Navijači uživajte u sportu i pokažite da smo svi prijatelji. Za ovako nešto teško da normalan navijač...
  5. Vuk23

    FK Partizan 2023/24

    Evo prilike. Tražite odlaganje zbog kiše.
  6. Vuk23

    FK Partizan 2023/24

    Pošto nismo više klub. Sigurno nismo klub navijača Partizana. Nego smo klub pod kontrolom cigana. Onda posle svega, možemo očekivati bezvoljne , razočarane igrače koji će uz relativno pošteno suđenje, bez većih krađa izgubiti. Taman da im damo alibi. Evo šta sad, jel sad pošteno. I tako u...
  7. Vuk23

    FK Partizan 2023/24

    Jadno. Sve je jadno u klubu, naterani, a izraziće kao neki protest, kurčevi da izvinite. Svi postavljeni od Vučića i nemoćni kao i mi. Sad lepo igrajte i ćutite. Postovaću igrače i trenera jedino ako urade barem jedno, NEPRUŽE RUKE NIKOME, niti ijednom igraču ciganije, ni trenerima , ni...
  8. Vuk23

    FK Partizan 2023/24

    Apsolutno sam da se se neizlazi na derbi u kupu. Naravno da će uprava biti ucenjenja. A koja je moć igrača da odbiju da igraju? Nisam siguran da je baš velika, pogotovo pod pritiskom kazni za klub, njih samih a i za nastavak karijere. Ako ipak budu naterani da izađu imam predlog za njih, a...
  9. Vuk23

    FK Partizan 2023/24

    Kako ih Duljaj namešta. Bravo SNS. Nema Kanutea, nema Kalulua, nema Natha. Za Saldanju očekivano, ne verujem da može i da igra. Mada i to mi je postalo sumnjivo, kao da mu je zabranjeno da igra? Sramota i bezobrazluk. Nađ pametno pobegao da ne sluša SNS naređenja. Zavišiću dobronamerno...
  10. Vuk23

    Uprava i marketing

    Vučić postavlja upravu. Vučić vodi tribinu. Tribina podržava trenera. Vučić hvali trenera. Sve je jasno.
  11. Vuk23

    FK Partizan 2023/24

    Nije samo neprijatno, nego užasno sramotno. A svašta sramotno smo već videli od njega.
  12. Vuk23

    FK Partizan 2023/24

    Ima li obraza za ostavku? Pitanje je.
  13. Vuk23

    Uprava i marketing

    Nije dovoljno što nam Vučić postavlja upravu. Mora i trenera. Zato nam je budućnost svetla.
  14. Vuk23

    FK Partizan 2023/24

    Ostavka AV prijatelju.
  15. Vuk23

    FK Partizan 2023/24

    Ili mu se 20.000 navijača Partizana okupi ispod prozora i malo ga tera, uz po neko nasilje. A onda medijski prezentuje da navijači jednog kluba protestuje ispred te zgrade. Zašto? Da se u Evropi neko zapita i možda zatraži odgovor od UEFA- e
Top