Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

zigy - најновије активности

  • zigy
    zigy је одговорио(ла) у теми Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!.
    Teško je, razočaran sam poslednjom cetvrtinom, onako izgubljenim loptama, losim napadima, ali idemo dalje. Naši su, nemamo drugih. Borba...
  • zigy
    zigy је одговорио(ла) у теми KK Partizan - uprava i marketing.
    Što bi rekao nepoznati crnogorski filozof, Ostoja ne prdi časti ti o usaglašavanju, no potpisuj, oca mu jebem!!!
  • zigy
    zigy је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Ne mora Vazura da ide, a ni Oskar, jedan fini moždani udar, paraplegija, izgubljen govor i ja zadovoljan.
  • zigy
    zigy reacted to Braindead's post in the thread Euroleague 2023/2024 Pad Berlina! with Like Like.
    Obrenoviću, jesi kalkulisao za tvoj fmp? Smradino ciganska.
  • zigy
    zigy је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Momcima i Duljaju, bravo, bravo junaci!!! Sudijama da jebem sve mrtvo i živo, pa ima li neki sport gdje ćemo imati neku gospodu od...
  • zigy
    zigy је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Danas samo žestoko, kuci piće, a na terenu krvoproliće. Gazi govna!!!
  • zigy
    zigy је одговорио(ла) у теми Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!.
    Ponitka nas nije ukanalio, to je gnusna kleveta. A i Džek Denijels mi pomaže da i ja nisam u kanalu. Još smo mi u igri, ceracemo se mi...
  • zigy
    zigy је одговорио(ла) у теми Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!.
    Ledej je vjerovao u sebe, i treba, drugi put će ući.
  • zigy
    zigy је одговорио(ла) у теми Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!.
    O srećo, ciganske oči imaš, majku li ti jebem da ti jebem. Teško mi je pao ovaj poraz, nikad teže. Nek se vrati protiv španskih cigana...
  • zigy
    zigy је одговорио(ла) у теми Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!.
    Dje si srećo, mater ti jebem!!!
  • zigy
    zigy reacted to Silvija Mizdrak's post in the thread Dule Vujošević with Like Like.
    Živ nam i zdrav bio, još dugo, dugo da nerviraš cigane i pizdoustog, Generale...
  • zigy
    zigy reacted to MacManus's post in the thread Dule Vujošević with Like Like.
    Klub se nije udostojio da mu čestita...
  • zigy
    zigy reacted to Marin's post in the thread Dule Vujošević with Like Like.
    Dragi Dule istinska legenda kluba srecan ti rodjendan i da nam zivis jos dugo godine i da nam se vrati u klub jer nam jos ti falis.
  • zigy
    zigy reacted to Haris_Brkić's post in the thread Dule Vujošević with Like Like.
    Srećan rodjendan i beskrajno hvala čoveku koji je učinio moj život neizmerno lepšim. Jedan je Dule General.
  • zigy
    zigy reacted to RotoShack's post in the thread Dule Vujošević with Like Like.
    Ziv bio, Generale! Zelim ti dobro zdravlje i da ti se ispuni penzija koju ti mnogi od nas zelimo u tvom Partizanu!
Top