Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

zigy - најновије активности

  • zigy
    zigy reacted to _Shone_'s post in the thread Dule Vujošević with Like Like.
    Srecan rodjendan velikom Duletu. Neka ga zdravlje posluzi, sreca prati, a put dovede opet u nas u klub na neku funkciju u mladjim...
  • zigy
    zigy reacted to lukaimasa's post in the thread Dule Vujošević with Like Like.
    Srećan rođendan našem Duletu! Da te zdravlje posluži Generale!
  • zigy
    zigy је одговорио(ла) у теми KK Partizan - uprava i marketing.
    Ostoja je kurac na biciklu. Da nije bilo Željka...
  • zigy
    zigy је одговорио(ла) у теми Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!.
    Hvala Željku i momcima na predivnoj večeri, naročito na ovoj legendarnoj konferenciji za štampu. Prvi put i da se zahvalim zvalavom...
  • zigy
    zigy је одговорио(ла) у теми KK Partizan - uprava i marketing.
    Ostoja, javi se da kažeš da je Željko potpisao ugovor, pusti govno da se sam valja u blatu. Daj ti nama kaži da ne daš Željka pasjim...
  • zigy
    zigy је одговорио(ла) у теми KK Partizan - uprava i marketing.
    Od Kluba tražim samo jedno, da objave da je produžen ugovor sa Željkom i stave tačku na psihova sranja.
  • zigy
    zigy је одговорио(ла) у теми KK Partizan - uprava i marketing.
    I ja sam na istom tragu, jer mislim da je Željko došao da ostane u Partizanu, prvo kao trener, a za posle ćemo da vidimo. Do tada će...
  • zigy
    zigy је одговорио(ла) у теми Kup Radivoj Korać 2024.
    Neće Željko nidje. Ali, zato će cigani da lete u nebo!!!
  • zigy
    zigy је одговорио(ла) у теми Kup Radivoj Korać 2024.
    Etika i estetika postaju upitni na forumu. Poslednjih nekoliko sekundi, nesviran faul Kaminskom, 6 igrača drolje na terenu i sudiju koje...
  • zigy
    zigy је одговорио(ла) у теми Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!.
    Ode pacijent kod kardiologa i ovaj mu objasni šta mu je sa srcem i da mu lekove. Vrati se pacijent kući i postane glavni kardiolog u...
  • zigy
    zigy је одговорио(ла) у теми Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!.
    Težak poraz, isti kao protiv Virtusa. Idemo dalje, za iste pare. Borba do kraja, pa šta bude.
  • zigy
    zigy је одговорио(ла) у теми KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona.
    @ Andra Mi te probleme ne možemo riješiti, a još manje ako uperimo prstom u neke igrače ili da tražimo odgovornost od njih ili Željka...
  • zigy
    zigy је одговорио(ла) у теми KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona.
    Peta utakmica u 10 dana, igrači potpuno iscrpljeni, i oni su ljudi, sportisti za koje sam siguran da ne vole da gube, i sad treba da se...
  • zigy
    zigy је одговорио(ла) у теми Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!.
    Ko je prezivio Nolana Smita, ovo mu dodje kao dobar vic, čuj poraz u Evroligi, koju ne bi vidjeli da nije Željka. A pri tom ga seciraju...
  • zigy
    zigy је одговорио(ла) у теми Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!.
    Za neke ovdje volio bih da navijaju za sekundarce, lakše bi mi palo, oni su stručnjaci opšte prakse.
Top