Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
561
Reaction score
752
Hvala bogu osvojismo kup ali sto neko rece ovde, 80% ovih igraca treba da idu.Prvo dripac, normalno.Ivica odavno nije normalan pa me nista od njega ne čudi.Toliko je zasro da to niko ne ispravi, sto je jos gore nastavice da govna i dalje.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.789
Reaction score
7.557
Локација
25-i maj
Daleko je Surdulica bas ali sa obzirom na nacin na koji su nas docekivali u mestima dole, i kako su nam se ljudi iskreno obradovali nije mi sad toliko krivo sto se igralo dole. Imao sam osecaj da cemo dobiti tekmu jer nisam ni pomislio da mozemo kup od mladosti da izgubimo. Marko Jankovic iscepao mrezu, Zdjelar dao jako vazan gol ali posao koji Pantic radi u toku utakmice je fantastican, za mene je taj decko nas najbolji igrac i. Mislim da je Ivica sa davanjem dresa kao hteo da napravi fazon ali i ovaj je brze bolje savio tu majicu i zapalio. Video sam da je Djukic bio srecan ko kuce u liftu i bilo mi ga na kraju i zao stvarno, vidi se da je promasio profesiju i ono uvodi tosica u 93-em,to je stvarno debilizam. Sutra otkaz pa da krenemo u obnovu.
 

Bili Piton

Grobar
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
752
Reaction score
5.749
Локација
Nekontrolisano kretanje u više pravaca
Moj prijatelj, naš bivši fudbalski sudija, mi je pričao da je prilikom upoznavanja maja vujovića isti njemu predstavljen kao šesta žlezdina žlezda. U sudijskoj organizaciji čovek ima status cigojnerskog božanstva. Nadam se da ga moje oči neće više videti.
Što se tiče dresa, ne bi mu ga dao ni u najludjim snovima, mada da neko moje ime stavi na crveno belu krpu, to ne bi bilo prijatno, ni njemu, ni meni.
Mislim da se Ivica malo uradio pa da se našali, I onako je za njih ovo velika zajebancija, kad sutra Mladen na benziskoj pumpi izrecita sastav koji su mu sastavili, a u njemu samo jedan igrač Partizana od stotinu leta, treba da se pita Ivica kako mi ne izbacismo barem jednog igrača od kako je on vodja struke da bude dobar za kokezinu I terzićevu repku. Ako sutra vujadin dodje pre Blekija, a ono malo govance što nauči pikati fudbala u Zemunelu bude nasilno predstavljeno kao novi Mesi našeg fudbala, pošto je naš Mesi iz Pukovca zaboravljen na pruzi Bg-Lisabon, Ivica i struka treba da se zapitaju gde plovi ovaj brod, ili ako misle da upravljaju podmornicom bolje bi bilo da izrone na površinu inače će mo ostati bez vazduha i udaviti se u mulju koketerza lige.
 

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.314
Reaction score
2.510
Локација
Humska 1
Uvek je lepo osvojiti trofej, tako da igracima cestitke! Neophodan je veliki remont za sledecu sezonu ukljucujuci naravno trenera, evo osvojio prvi trofej u karijeri, neka slobodno nastavi sa trofejima na nekom drugom mestu.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.039
Reaction score
15.452
Локација
Храм фудбала
Moj prijatelj, naš bivši fudbalski sudija, mi je pričao da je prilikom upoznavanja maja vujovića isti njemu predstavljen kao šesta žlezdina žlezda. U sudijskoj organizaciji čovek ima status cigojnerskog božanstva. Nadam se da ga moje oči neće više videti.
Što se tiče dresa, ne bi mu ga dao ni u najludjim snovima, mada da neko moje ime stavi na crveno belu krpu, to ne bi bilo prijatno, ni njemu, ni meni.
Mislim da se Ivica malo uradio pa da se našali, I onako je za njih ovo velika zajebancija, kad sutra Mladen na benziskoj pumpi izrecita sastav koji su mu sastavili, a u njemu samo jedan igrač Partizana od stotinu leta, treba da se pita Ivica kako mi ne izbacismo barem jednog igrača od kako je on vodja struke da bude dobar za kokezinu I terzićevu repku. Ako sutra vujadin dodje pre Blekija, a ono malo govance što nauči pikati fudbala u Zemunelu bude nasilno predstavljeno kao novi Mesi našeg fudbala, pošto je naš Mesi iz Pukovca zaboravljen na pruzi Bg-Lisabon, Ivica i struka treba da se zapitaju gde plovi ovaj brod, ili ako misle da upravljaju podmornicom bolje bi bilo da izrone na površinu inače će mo ostati bez vazduha i udaviti se u mulju koketerza lige.

Pa Majo ce sada odmah biti delegiran u sudijsku komisiju i organizaciju. Taman da neko posten dodje posle svih Grobara koji su tamo decenijama krojili sudbinu sampiona.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.887
Reaction score
26.020
-Uprava i SD nisu reagovali kada su navijaci postrojavani na platou ispred juga i "upucivani" po slobodnom nahodjenju malo na Istok (sa kupljenim kartama za Istok) malo na jug (sa kupljenim kartama za Istok), samo da bi brojnost na Jugu bila vestacki povecana. Podseca li vas to na raznorazne mitinge kada ljudi po komandi moraju da idu, bez obzira da li to zele ili ne? Naprotiv, pomagali su im u tome.
-Uprava i SD nisu reagovali kada su "junaci" sa juga uletali na Istok i prebijali ljude zbog nepodesnih skandiranja.
-Uprava i SD nisu reagovali kada su igraci morali da nose majice sa likom tipa "koji je zadnjih pet godina navijao za Partizan", cak sta vise, oni nisu ni znali za tako nesto. Ali je zato Pera morao da bude kaznjen zbog proslave gola sa dve leve kopacke, a julovac na pinku morao da se opravdava za taj "drzak" potez. Nema veze sto ti je taj neko omalovazio fudbalere svojom izjavom...
-SD je navijace FKP nazvao misevima. Drao se na novinare zbog nezgodnih pitanja. Podseca na neke politicare, jel da?
-Uprava nijednom nije organizovala pres povodom klasicne otimacine stadiona od strane drzave.
-Uprava i SD se nisu nimalo potresli zbog losih rezultata u zavrsenioj sezoni. SD nam je otkrio i novitet kada je u pitanju derbi. Dakle, ako nam pobeda u derbiju ne donosi titulu, onda je to derbi bez naboja, i nije vredan truda igraca da pobede u istom, pa sledbeno tome, ni poraz u takvom derbiju nije tragedija, i ne posmatra se kao neuspeh. E sad, kad bi to jos shvatila i severna tribina rupe, i da im ne salje kurcinu od balona, iako se neki u nasoj upravi uvek obraduju kad nesto tako vide, gde bi im bio kraj!

Ima jos toga ohoho...i ovo poklanjanje svetog dresa gmazu koji je ortodoksna kalastura, koji nas je ostetio u derbiju priznavsi gol iz gol auta (ili kornera po jednom politicaru), koji je bio najefikasniji strelac zgadije sezonama unazad, gde je vecina tih golova postignuta sa bele tacke, koliko god bilo ogavno, nije me iznenadilo! Kako su se lepo organizovali da se oproste od njegove aktivne otimacine/sudjenja u korist cigana, ali je zato bio veeeeliki problem "organizovati" minut cutanja coveku koji je zaduzio klub u svakom smislu, cika Trbi...Iznenadilo bi me da konacno rade u interesu Partizana! Ali izgleda da mnogo ocekujem...
 

GR88ĆU

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
837
Reaction score
2.870
Локација
Ušće Ravanice u Veliku Moravu
Neznam da li se čulo u prenosu ali bilo je skandiranja Đukiću odlazi ali samo od zapada,nijedna frakcija nije prihvatila.
Inače super sam se proveo i u Surdulici a i u putu na koji sam još rano ujutru krenuo pa sa društvom malo obilazili Srbiju.
Uprava napolje.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.953
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
...a najbolje da će Đukić da kaže: "u pravu ste, i poslije preko 30 godina u prof. fudbalu se iz aviona vidi da nisam rođen za trenera i ono što smo dobili smo dobili mahom na sreću i "prekokurca", uz par sasvim dobrih izdanja koje sam snimio na VHS i oću ponesem uŠpaniju da vidi famelija".

Naravno, red je da se Đukiću i njegovim igračima čestita osvajanje kupa i pored svih nedaća i podmetanja. To što je igrano u mjestu za koje 90% Srbije ne zna ni gdje se nalazi a 50% nije ni čulo za isto (a ni toliko ne bi da klub iz Surdulice ne igra u Superligi Srbije), ne umanjuje značaj trofeja. Ipak, ne mogu da se otmem utisku da mi je gotovo pa svejedno. Nikad se nisam tako osjećao. Da li sam očekivao da ćemo ih dobiti na keca ili sam prosto razočaran sezonom, ne znam. O organizaciji finala kupa i klanju navijača da i ne počinjem, to je više do nas, nego do njih, mada nije da se nisu potrudili da dođe do sranja.

U svakom slučaju, nadajmo se da će naredne sezone biti druga priča. Hajde bre da se borimo, da kidamo, da grizemo, da pokažemo želju, da im slomimo kičmu, noge, duh i nade za titulu! Ovako imam utisak da su skoro svi bili nakljukani nekim ritalinom ili valijumom, a Đuka azot suboksidom, jer mu je sve smiješno, a ni kurcem da mrdne (nema šta da zamjeri ekipi, Partizan je život, ostalo su sitnice, mi smo Partizan, idemo po protivnika i tako to)

Kad je u pitanju primopredaja dresa, to je posebna priča. Daješ sveti dres osvjedočenom musavcu, i to ne bilo kom, nego onom koji se još hvali time! EJ, SVETI DRES PARTIZANA daješ CI-GAN-ŠTU-RI! Halo, pa to je kao da se heroji Košara danas sagnu i poklone šiptarima i NATO agresorima, ili kada bi šiptar došao na čelo državnog aparata Srbije.... a ne, čekaj, ovo poslednje zaboravi. Ne vjerujem! Ne mogu da povjerujem! Jebote, pa kojem degeneriku to može da padne na pamet?! Neko mora da bude žestoko drogiran da bi se odlučio na tako nešto... ah da, umalo da zaboravim, ništa onda :/

Iliev je valjda htio da bude duhovit, sarkastičan, ali taj efekat nije postigao. Jebote, je l' se meni čini, ili se baš onima koji su u samim klubovima SD Partizan baš najviše dešavaju takvi gafovi?! Prvo Todorić reče da smo državni klub, a sad mu ovaj daje dres. Pa zar nije svjestan činjenice da tako daje savršen alibi Maju (ili pak Maji) za sve što je radio protiv nas i/ili u korist kalaštura, po principu "eto ga, dali ste mu dres, znači da ipak priznajete da je vaš". Ne pratim Žurnal, ali me ne bi iznenadilo da upravo to i napišu, jer su ciganske slinčuge.
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.509
Reaction score
4.724
Локација
Na vještičinoj sisi
Čekao sam da uputim čestitku momcima i odlazak ove splačine, ali džabe. Ovaj je još tu i ako ostane onda će to biti horor u najavi. Idi više , ubij se, osakati, zamonaši se, uradi bar jednu dobru stvar, nepomeniče. Ne želimo te, kako ti to nije jasno, splačino jedna.
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Da pljucnem koju o utakmici juče pa ne zamerite. Ja koji sam juče iz Vranja kada sam završio posao, jurio za Surdulicu da stignem na vreme sreća pa sam sve na vreme završio. Bilo se namrčilo nebo od Zemuna kao da će govna da padaju, što bi reko drug Radovan, ali neka pada igra Partizan finale Kupa. Rosila je malo kiša, ali nije bilo strašno. Ono što mi je prvo upalo u oči, da je više bilo policije nego kada se igra derbi, sigurno 800-1000 policajaca, od Vladičinog Hana sa sve Surdulicom. Kao da su dolazili Tramp i Putin. Kada sam išao kući sigurno sam prošao pored njih 300, da stignem do kola. Inače bilo je dobro organizovano, samo što se moralo do stadiona voziti uskim putem okolo do stadiona, jedini problem koji je bio.
Utakmica, kao i sve do sada. Meni se neke stvari nisu svidele, a neke opet jesu.
Prvih uvodnih minuta smo stvarno bili bolji i videla se želja da hoćemo da uzmemo ovaj jebeni trofej, koji nam je dozvoljen, jer je fašistička kurva ispala davno pre. Do primljenog gola smo bili bolji, onda posle toga je Mladost bila bolji tim koji je mogao da nam da još jedan jer smo bili toliko smušeni da je to sramota.
Antonov, jebite mi sve, ali ja ono još nisam video, ne znam kako se zove igrač Mladosti s broje 44, ali on ga je prošao bar jedno, da ne preterujem minimum 13-14 i nijedanput ga nije zaustavio, ej bre, da ga je bar faulirao, nego ni to. Primili smo gol na njegov prolaz preko njegove strane, a bar su još dve situacije bile da ti se zaledi krv u žilama. Ono Ronaldo da te onako prolazi bilo bi sramota. On nije za Partizan, jedino gde je bio dobar to je jedan šut koji je završio pored desne stative, i pošreno bilo je blizu.
Juče su tri igrača bila najbolja, to je Janković dečko, meni nije jasno zašto on neće da igra jebeni fudbal, kada ga zna. Strašan gol, imao sam osećaj da će ga dati. Jevtović je bio neko ko je bar prekinuo jedno 5-6 situacija, koje su mogle biti opasne, šteta što taj momak je kasno proradio i što je imao dosta oscilacija. Da nije sigurno bi vredeo jedno 4 miliona, a ne kao danas nešto preko milion €.
I naravno Pantić, izvini Džine :D, ali stvarno je tako čovek je motor ove ekipe, igra veoma dobro, namestio je dve 100% šanse igračima, ali džaba kada su sce usrali. Kako čovek deli lopte, ovaj put je imao malo manje grešaka, baš nam je trebao takav igrač na sredini, i sada smo ga dobili. Zdjelaru svaka čast na golu, i nije danas bio loš kao što zna. Ali nije bio ni dobar, mora da radi nas sebi izgleda i on i mali Đerlek kao da su ih sada spasili iz nekog logora, totalno neuhranjeni. Bila je jedna situacija gde je Zdjelaru neki livadar dva puta uzeo čistu lopti iz njegovih noga na čisti snagu, videvši i njegovu facu, iskreno, bilo ga je sramota. Mada je tehnički dobro potkovan. Lepa stvar je bila što smo pritiskali na 2-1 kao da gubimo, to ove sezone nisam gledao..
Ali ono što me se zabolelo to da je grobarski pokret toliko nisko pa da dok nisu ušli svi Kimijevi ovi sendvičari iz Maldosti su nadjačali one s Juga
Konačno malo Partizanštine kod Grobara "što niste slavili u avionu 29. titulu mamu vam jebemo"
 

Kad Tad

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
512
Reaction score
1.014
Ma zajebite pricu nije nam bilo dozvoljeno. Nije bilo ni prosle pa osvojismo. Ko nam je branio da ih oderemo u sva tri derbija, igrali smo kao picke, bar nam nijesu svirali golove iz auta ka’ prosle godine.

Prvi krivac sto nismo osvojili je debil Iliev, drugi neznalica i ciganstura od trenera stitarca, a treci lopovska uprava.

Naravno da ne budem pogresno shvacen, ne kazem da smo imali iste uslove kao cigani, ali to nije nista sto nijesmo navikli i gledali od njihove strane mnogo godina unazad. Sudijske kradje i sklanjanje protivnika je nesto sto unaprijed racunamo, to nije iznenadjenje.

Pohvale za transparent.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Nikad se vise nisam radovao kraju sezone. Barem malo da olade sa podjebavanjem sa TV Partizan.

Nemam nista posebno za reci osim toga da Partizanova sezona ne moze biti uspjesna bez osvojene titule.

Djukicu odlazi, Panticu usuti, Ivice dovidjenja zajedno sa onim za kojeg si garantovao.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top