Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Prelazni rok, leto 2018 (Radio Mileva)

Статус
Затворена за писање одговора.

Pop

Početnik
Учлањен(а)
21.07.2007
Порука
38
Reaction score
42
Na par utakmica bezobrazno odsutan, što je za klinca nedopustivo, ali ima osećaj napadača.

Izjave, tipa "jesam govorio da je trener govno, a ja da sam najbolji". Neće da poroduži ugovor, menažer traži da više igra, mnogo konflikta za nekog ko nema ime.

Mitrovic je sa 18 ušao u privi tim i pokidao, džaba što su braća Šćepović imale garancije.

Sve je ovo rezultat utrave koja je nagomilala igrače, pa sada kada para nema, ajmo rasprodaja.
 

Kavurma

Početnik
Учлањен(а)
08.02.2018
Порука
146
Reaction score
68
Malac, koliko ja znam, nike hteo da produzi ugovora, a ugovor mu istice za 12 meseci.
Kao drugo, on jos uvek nema kvalitet a ni iskustvo da bude startna devetka.
Sto se dovela 2 napadaca, ne znaci da se na njega ne racuna jer se racuna i na odlazak 2 napadaca.
Logicno gledano, za njega je bilo najbolje da je produzio ugovor jos 2-3 sezone i da je ovu sezonu poceo kao 3 spic i da ove sezone u konutima koje bi dobijao dokaze da vredi za prvi tim

Ovako, sta znam, neka ide. A ako uloze 800.000 u otkup ugovora Pantica-sve je meni tu OK
 

markela

Početnik
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
127
Reaction score
12
Локација
Дервента
Jovanoviću nije pružena šansa. Ukupno je odigrao 445min, što je cca 5 full utkamica za komplet sezonu u svim takmičenjima. Neko ko ima profi ugovor od 2016 godine i na koga je gledano kao budućnost kluba je morao barem duplo više da provede na terenu... Đurićković je imao 50% veću minutažu iako je otišao na polusezoni. Ožegović ukupno 3000 minuta, tj 6 puta više. U potpunosti opravdavam potez i njega i menadžera. Srećno Đole!
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Mislim da je licna sujete Ivice zbog onog sto je granatovao i kratkovidost trenera krivi za odlazak Djoleta. Posle dolaska Nikolica i Rikarda momku je bilo jasno da za njega nema mjesta a Briz mu je mnogo bolja opcija od pozajmice Vozdovcu. Mislim da je momak imao potencijal za vise od ovog sto mu je pruzeno. Sretno momak pa se vidimo, nadam se za 10 godina kad iza tebe bude bila trofejna karijera u inostranstvu.
 

Filip998

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
419
Reaction score
503
Ja ne mogu da verujem da je on samovoljno prihvatio da ode u Briz.. Decko bukvalno zivi za Partizan, na svakoj utakmici KK-a je bio, ko zna kakve se mutne radnje desavaju tu.. Ne mogu da verujem stvarno.. Jebem li vam mater lopovsku da vam jebem
 

Sascha

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.063
Reaction score
699
Локација
na pocetku kraja
Ja ne mogu da verujem da je on samovoljno prihvatio da ode u Briz.. Decko bukvalno zivi za Partizan, na svakoj utakmici KK-a je bio, ko zna kakve se mutne radnje desavaju tu.. Ne mogu da verujem stvarno.. Jebem li vam mater lopovsku da vam jebem
Ma kakve mutne radnje ?!!!?
Sve čisto k'o suza :
Transfer vredan 700.000€...650.000€ odmah, a 50.000€ (!!!!???!!!??) sl.sezone.. Valjda nemaju sve pare, pa smo ispali veliki i čelaćemo ih za, OGROMNIH 50 hiljada...
Sve čisto....
Vrv je 50.000 jedina cifra koja će ući u FK Partizan...
Kao sto poslovica kaze :...na lekove dali...
 

Filip998

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
419
Reaction score
503
To za mutljavine oko iznosa transfera smo svi mi navikli, ali skoro da sam siguran da njega neko protiskao da ode, ili tako nesto
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Eh, to nezahvalno Partizanovo dete. Kako se ovi iz Briža ne zajebaše, pa ne kupiše Ivičinu akviziciju, iako se on pokazao kao kvalitetniji, s obzirom da je protekle sezone bio u prednosti u odnosu na Đoleta.
Ova uprava baš nema sreće, neće niko da im produži ugovor, baš im zapala neka grdna generacija klinaca, koji ne znaju da cene sve ono što vazura, ivica, vučelica i kompanija sa zekom u ćošku radi.

Ugovor sa Jovanovićem je trebalo produžiti prošlog leta, ako se ozbiljno računalo na njega, a ne dovoditi livadkse poluigrače, koji ne mogu da igraju ni u klubu kakav je Briž. Dečko je video kome je rezerva bio cele sezone, primetilo se na njemu da je ogorčen, s obzirom kakva mu se nepravda čini. Poluigrači su nam u klubu, odlaze nam talenti, sasvim logičan sled stvari sa ovom i ovakvom upravom.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.591
Локација
25-i maj
Prodali ste sve, mars iz uprave! Ova uprava jedino radi na tome da dovede pojacanja Rosavom i ekipi na jug, pre ce Vaso Bakocevic da potpise za Partizan nego neki posten igrac, koji navija za Partizan. Mazu nam oci sa ovim Vesnikom i ostalim spinovima a ne rade nista za dobrobit Partizana, ostanak Djukica je cin izdaje, ovo sa Djoletom ne znam kako bih nazvao a jos kad izgube Dacu Pantica to ce biti vrhunac.
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Ovaj Zakaric koga dovode na desno krilo mi se uopste, ali uopste ne svidja. Slovenca na desnom beku nisam gledao, ako neko zna nesto vise neka napise.
Sve u svemu trenutno osecam mozda vecu dozu gadjenja prema Ilievu i Djukicu nego prema Krstajicu iako su nijanse u pitanju.
 

House

Grobar
Учлањен(а)
15.10.2010
Порука
679
Reaction score
133
Sto rece Milivoje Cirkovic, prodajes dete kluba koje je proslo sve selekcije, kad god igrao dao ili namestio gol,a i veliki grobar a dovodis sumu za 1.6m koga sad ne mozes ni da poklonis nikom..
Neka nam je Bog u pomoci....
 

Mokoena86

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
670
Reaction score
363
Локација
kod Zmaja
Nastavak katastrofalne politike Vazure, Ilieva i kompanije.

1. Za Blekija nisu uzeli procente. Zinulo dupe da se odmah uzmu pare. Samo 10% da su ugovorili Partizan bi od tog decka zaradio bar jos 3 miliona.

2. Za Djurdjevica sa vrhunskom sezonom uzeli 2,5 miliona, a na primer Boaci otisao za 5, za vece pare od Djuke ce i Pesic. Nisu ista pozicija, ali balvan Racic 2 miliona i 20% :respect
Ali jbg. mi prodajemo dobre igrace u samo tri kluba. Fiorentina, Olimpijakos, Benfika. Logicno da ni ne mozes da povecas cenu u fazonu ko vise da.

3. Dovodjenje Ozegovica i forsiranje ispred Djoleta :respectSta smo mi dobili njegovom dovodjenjem? Apsolutno nista. Da smo dali Djolu ugovor i maksimalno ga forsirali, mozda bi nesto i dobili.

4. Za Sumu ih izradili cigani i Slovaci kao totalne debile. Nema veze, pare su klupske, samo sipaj.

5. Pozajmili Pantica, a nisu ugovorili visinu otkupa, pa sada kada je ovaj nesto i pokazao, nemaju da ga kupe :respect

Sledece sto ocekujem da na zimu ispratimo Svetu i Djerleka za Firencu.
I onda dodje debil Pantic i isprica nam bajku kako se sve radi planski i u korist Partizana.
Tvorzan ih unistava u poslednja 2, 3 prelazna roka.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Sledeca sezona ce za mene biti uspjesna ako se razjebe ova zlocinacko lazovska poluga Vazura-Iliev-Pantic-Djukic.

Ne zanima me ni titula ni LE. Samo vama da vidim ledja i da prestanete uzimati u usta ime FK Partizan.

ps. nabijte sebi trofej kupa u dupe
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.492
Reaction score
23.105
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
I da nije hteo da produži ugovor, ništa mu ne bih zamerio, momak je presedeo na klupi i tribinama, da bi mogao igrati neko ko blage veze nema, a čiji je karakter 0.

Da l' se trudio kad je igrao, nije bitno, jer je uvek dao gol, a nekad i dva, što i treba napadač da radi.

Vazura, kompanija, Ivica i dripac marš iz kluba
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.422
Reaction score
11.697
Локација
Beograd
I u sns fazonu okrivi ove pre tebe.Zeljko Pantic o Djoletu:Mislim da je tu problem što je cela ta generacija uvođena u Partizan u vreme kada je Nedić bio u klubu i tu je mislim samo još Birmančević ostao iz tog vremena, sve ovo ostalo posle je rađeno kako treba, ali ovo su neki repovi koji se vuku iz 2015.godine i lično uopšte nisam srećan kako se to završilo još sa Vlahovićem, ali šta da se radi.
Sta da se radi?Da se nadju novi sponzori jer je to posao bagri koja sedi u upravi,a ne da gledaju utakmice iz centralne loze i rasprodaju decu kao belo roblje.Da se kopa i rukama i nogama za Partizan za svaki evro.Eto to da se radi Panticu,a ne da se brani gmazura koji uzima 5000e mesecno za sta?Sta on radi sto ne bi mogao bilo ko sa ovog foruma besplatno sa zadovoljstvom i 10x bolje i postenije?
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Kakav je ovaj Pantić seronja, lažovčina i folirant.
Kakvi repovi i kakve to veze ima sa Nedićem, gde vam je Nedić sad pa Đole mora da se proda? Gde je bio Nedić dok je Đole sedeo na tribinama, i ponekad na klupi, a igrao #51?

U šoku sam...

...
Neće da poroduži ugovor, menažer traži da više igra, mnogo konflikta za nekog ko nema ime.
...

Za nekog ko nema ime? Ko ima ime od napadača u klubu trenutno? Ni #51 nema ime, ima jedan opšte popularni nadimak doduše...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top